Voorspellingen EK sprint Heerenveen (16 en 17-1)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 9 jan 2021.

  1. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de EK sprint in Heerenveen (16 en 17-1):

    Programma

    Dames
    1e 500 m.
    2e 500 m.
    1e 1.000 m.
    2e 1.000 m.
    Eindklassement

    Heren
    1e 500 m.
    2e 500 m.
    1e 1.000 m.
    2e 1.000m.
    Eindklassement

    In totaal zijn dus 14 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Kijk hier voor het volledige reglement.

    Sluitingstijd: zaterdag 16 januari 15:35 uur

    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:
    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat maakt de verwerking een stuk makkelijker.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
    • Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt de verwerking.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
    • Stuur deze dan vóór sluitingstijd per e-mail naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.
    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!
  2. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai N'tab
    2e 500 m. Dai Dai N'tab
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Kai Verbij
  3. Elina

    Elina Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Jutta Leerdam
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Kai Verbij
    2e 500 m. Kai Verbij
    1e 1.000 m. Hein Otterspeer
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Kai Verbij
  4. Eelco

    Eelco Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Angeline Golikova
    2e 500 m. Angelina Golikova
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Kai Verbij
    2e 500 m. Kai Verbij
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Hein Otterspeer
  5. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Daidai N'tab
    2e 500 m. Daidai N'tab
    1e 1.000 m. Hein Otterspeer
    2e 1.000m. Hein Otterspeer
    Eindklassement Kai Verbij
  6. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement

    Heren
    1e 500 m. Kai Verbij
    2e 500 m. Kai Verbij
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000m. Thomas Krol
    Eindklassement Hein Otterspeer
  7. Boertje

    Boertje Active Member

    Dames
    1e 500 m: Femke Kok
    2e 500 m: Vanessa Herzog
    1e 1.000 m: Jutta Leerdam
    2e 1.000 m: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m: Håvard Holmefjord Lorentzen
    2e 500 m: Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m: Victor Mushtakov
    2e 1.000 m: Thomas Krol
    Eindklassement: Kai Verbij
  8. TdH

    TdH New Member

    Dames
    1e 500 m: Angelika Golikova
    2e 500 m: Femke Kok
    1e 1.000 m: Jutta Leerdam
    2e 1.000 m: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m: Viktor Mushtakov
    2e 500 m: Kai Verbij
    1e 1.000 m: Thomas Krol
    2e 1.000 m: Thomas Krol
    Eindklassement: Kai Verbij
  9. willempaap

    willempaap Active Member

    Dames
    1e 500 m: Femke Kok
    2e 500 m: Femke Kok
    1e 1.000 m: Jutta Leerdam
    2e 1.000 m: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m: Dai Dai Ntab
    2e 500 m: Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m: Thomas Krol
    2e 1.000 m: Thomas Krol
    Eindklassement: Thomas Krol
  10. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Kai Verbij
    2e 500 m. Kai Verbij
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000m. Thomas Krol
    Eindklassement Hein Otterspeer
  11. Maniek

    Maniek Member

    Dames
    1e 500 m: Angelika Golikova
    2e 500 m: Femke Kok
    1e 1.000 m: Jutta Leerdam
    2e 1.000 m: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m: Kai Verbij
    2e 500 m: Viktor Mushtakov
    1e 1.000 m: Thomas Krol
    2e 1.000 m: Thomas Krol
    Eindklassement: Kai Verbij
  12. Joris180

    Joris180 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Angelina Golikova
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai N'Tab
    2e 500 m. Viktor Mushtakov
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kai Verbij
  13. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    1e 500 m. Angelina Golikova
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Hein Otterspeer
    2e 500 m. Hein Otterspeer
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000m. Thomas Krol
    Eindklassement Kai Verbij
  14. proeme

    proeme Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Viktor MUSHTAKOV
    2e 500 m. Viktor MUSHTAKOV
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000m. Thomas Krol
    Eindklassement Thomas Krol
  15. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    1e 500 m: Angelika Golikova
    2e 500 m: Angelika Golikova
    1e 1.000 m: Jutta Leerdam
    2e 1.000 m: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m: Viktor Mushtakov
    2e 500 m: Viktor Mushtakov
    1e 1.000 m: Thomas Krol
    2e 1.000 m: Thomas Krol
    Eindklassement: Kai Verbij
  16. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Dames
    1e 500 m.: Femke Kok
    2e 500 m.: Angelina Golikova
    1e 1.000 m.: Jutta Leerdam
    2e 1.000 m.: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m.: Kai Verbij
    2e 500 m.: Viktor Mushtakov
    1e 1.000 m.: Thomas Krol
    2e 1.000 m.: Thomas Krol
    Eindklassement: Kai Verbij
  17. Heine

    Heine Member

    Dames
    1e 500 m: Angelika Golikova
    2e 500 m: Femke Kok
    1e 1.000 m: Jutta Leerdam
    2e 1.000 m: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m: Kai Verbij
    2e 500 m: Viktor Mushtakov
    1e 1.000 m: Hein Otterspeer
    2e 1.000 m: Thomas Krol
    Eindklassement: Kai Verbij
  18. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Bij eerste post: twee keer Ntab vervangen door kai verbij.sorry.lig in ziekenhuis ma grote operatie (gelukt)

    Modbreak SprintMaster: gedaan en beterschap!.

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Kai Verbij
    2e 500 m. Kai Verbij
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Kai Verbij
    Laatst bewerkt door een moderator: 16 jan 2021 om 10:03
    Nogevendit vindt dit leuk.
  19. Joris180

    Joris180 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Angelina Golikova
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai N'Tab
    2e 500 m. Viktor Mushtakov
    1e 1.000 m. Hein Otterspeer
    2e 1.000m. Thomas Krol
    Eindklassement Kai Verbij
  20. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Hein Otterspeer
    2e 500 m. Kai Verbij
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000m. Thomas Krol
    Eindklassement Kai Verbij

Deel Deze Pagina