Voorspellingen EK sprint Collalbo (11-13/1)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 6 jan 2019.

  1. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de EK sprint in Collalbo (11-13/1):

    Programma



    Dames
    1e 500 m.

    2e 500 m.
    1e 1.000 m.
    2e 1.000 m.
    Eindklassement

    Heren
    1e 500 m.

    2e 500 m.
    1e 1.000 m.
    2e 1.000m.

    Eindklassement


    In totaal zijn dus 14 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.


    Kijk hier voor het volledige reglement.


    Sluitingstijd: vrijdag 11 januari 13:30 uur



    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:
    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat maakt de verwerking een stuk makkelijker.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
    • Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt de verwerking.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
    • Stuur deze dan vóór sluitingstijd per e-mail naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.
    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!
  2. stijnsportgek

    stijnsportgek Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Daria Kachanova
    2e 1.000 m. Daria Kachanova
    Eindklassement Vanessa Herzog

    Heren
    1e 500 m. Nico Ihle
    2e 500 m. Nico Ihle
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000m. Thomas Krol
    Eindklassement Havard Lorentzen
  3. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Vanessa Herzog
    2e 1.000 m. Vanessa Herzog
    Eindklassement Vanessa Herzog

    Heren
    1e 500 m. Havard Lorentzen
    2e 500 m. Havard Lorentzen
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Havard Lorentzen
  4. Eelco

    Eelco Active Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Vanessa Herzog
    2e 1.000 m. Vanessa Herzog
    Eindklassement Vanessa Herzog

    Heren
    1e 500 m. Havard Lorentzen
    2e 500 m. Havard Lorentzen
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000m. Thomas Krol
    Eindklassement Kjeld Nuis
  5. Joris180

    Joris180 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Daria Kachanova
    2e 1.000 m. Vanessa Herzog
    Eindklassement Vanessa Herzog

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    2e 500 m. Havard Lorentzen
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Havard Lorentzen
  6. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Vanessa Herzog
    2e 1.000 m. Vanessa Herzog
    Eindklassement Vanessa Herzog

    Heren
    1e 500 m. Havard Lorentzen
    2e 500 m. Havard Lorentzen
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Havard Lorentzen
  7. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Vanessa Herzog
    2e 1.000 m. Vanessa Herzog
    Eindklassement Vanessa Herzog

    Heren
    1e 500 m. Havard Lorentzen
    2e 500 m. Havard Lorentzen
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Havard Lorentzen
  8. Boertje

    Boertje Active Member

    Dames
    1e 500 m: Vanessa Herzog
    2e 500 m: Vanessa Herzog
    1e 1.000 m: Vanessa Herzog
    2e 1.000 m: Daria Kachamova
    Eindklassement: Vanessa Herzog

    Heren
    1e 500 m: Havard Lorentzen
    2e 500 m: Havard Lorentzen
    1e 1.000 m: Kai Verbij
    2e 1.000m: Kjeld Nuis
    Eindklassement: Kjeld Nuis
  9. proeme

    proeme Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Vanessa Herzog
    2e 1.000 m. Vanessa Herzog
    Eindklassement Vanessa Herzog

    Heren
    1e 500 m. Havard Lorentzen
    2e 500 m. Havard Lorentzen
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kjeld Nuis
  10. ZeeKoei

    ZeeKoei Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Olga Fatkulina
    2e 500 m. Olga Fatkulina
    1e 1.000 m. Olga Fatkulina
    2e 1.000 m. Olga Fatkulina
    Eindklassement Olga Fatkulina

    Heren
    1e 500 m. Havard Lorentzen
    2e 500 m. Havard Lorentzen
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Havard Lorentzen
    EenBrabander vindt dit leuk.
  11. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Vanessa Herzog
    2e 1.000 m. Vanessa Herzog
    Eindklassement Vanessa Herzog

    Heren
    1e 500 m. Håvard Lorentzen
    2e 500 m. Håvard Lorentzen
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Håvard Lorentzen
  12. jay

    jay Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Vanessa Herzog
    2e 1.000 m. Vanessa Herzog
    Eindklassement Vanessa Herzog

    Heren
    1e 500 m. Kai Verbij
    2e 500 m. Kai Verbij
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kjeld Nuis
  13. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Vanessa Herzog
    2e 1.000 m. Vanessa Herzog
    Eindklassement Vanessa Herzog

    Heren
    1e 500 m. Havard Lorentzen
    2e 500 m. Havard Lorentzen
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kjeld Nuis
  14. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Vanessa Herzog
    2e 1.000 m. Olga Fatkulina
    Eindklassement Vanessa Herzog

    Heren
    1e 500 m. Nico Ihle
    2e 500 m. Kai Verbij
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000m. Thomas Krol
    Eindklassement Kjeld Nuis
  15. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Dames
    1e 500 m.: Vanessa Herzog
    2e 500 m.: Vanessa Herzog
    1e 1.000 m.: Olga Fatkulina
    2e 1.000 m.: Olga Fatkulina
    Eindklassement: Vanessa Herzog

    Heren
    1e 500 m.: Håvard Holmefjord Lorentzen
    2e 500 m.: Håvard Holmefjord Lorentzen
    1e 1.000 m.: Kjeld Nuis
    2e 1.000m.: Kjeld Nuis
    Eindklassement: Kjeld Nuis
  16. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Vanessa Herzog
    2e 1.000 m. Vanessa Herzog
    Eindklassement Vanessa Herzog

    Heren
    1e 500 m. Kai Verbij
    2e 500 m. Håvard Lorentzen
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Håvard Lorentzen
  17. mi

    mi Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Olga Fatkulina
    2e 1.000 m. Vanessa Herzog
    Eindklassement Vanessa Herzog

    Heren
    1e 500 m. Havard Lorentzen
    2e 500 m. Havard Lorentzen
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000m. Thomas Krol
    Eindklassement Kjeld Nuis
  18. chrissy1979

    chrissy1979 Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Vanessa Herzog
    2e 1.000 m. Vanessa Herzog
    Eindklassement Vanessa Herzog

    Heren
    1e 500 m. Håvard Lorentzen
    2e 500 m. Artyom Kuznetsov
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Håvard Lorentzen
  19. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Olga Fatkulina
    2e 1.000 m. Olga Fatkulina
    Eindklassement Vanessa Herzog

    Heren
    1e 500 m. Kai Verbij
    2e 500 m. Havard Lorentzen
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kjeld Nuis
  20. Jan Blokland

    Jan Blokland Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Vanessa Herzog
    2e 1.000 m. Olga Fatkulina
    Eindklassement Vanessa Herzog

    Heren
    1e 500 m. Havard Lorentzen
    2e 500 m. Havard Lorentzen
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kjeld Nuis

Deel Deze Pagina