Voorspellingen EK allround Heerenveen (16 en 17-1)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 9 jan 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. eddy

    eddy Active Member

    Dames:
    500 m. Karolina Bosiek
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren:
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  2. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:
    500m: E. Golubeva
    1500m: A. de Jong
    3000m: A. de Jong
    5000m: M. Sablikova
    Eindklassement: A. de Jong

    Heren:
    500m: P. Roest
    1500m: P. Roest
    5000m: P. Roest
    10000m: P. Roest
    Eindklassement: P. Roest
  3. Beers

    Beers Member

    Dames:
    500 m. Elizaveta Golubeva
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren:
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  4. Jippie

    Jippie Active Member

    Dames:
    500 m. Elizaveta Golubeva
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Natalia Voronina
    5.000 m. Irene Schouten
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren:
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  5. eddycorina

    eddycorina Member

    Dames:
    500 m. Elizaveta Golubeva
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement: Antoinette de Jong

    Heren:
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement: Patrick Roest
  6. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Dames:
    500 m. Elizaveta Golubeva
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Martina Sablikova
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren:
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Nils van der Poel
    Eindklassement Patrick Roest
  7. mi

    mi Well-Known Member

    Dames
    500 m. Jelizaveta Golubeva
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  8. trabbie

    trabbie Active Member

    Dames
    500 m. Karolina Bosiek
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  9. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Dames
    500 m. Karolina Bosiek
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Irene Schouten
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina