Voorspellingen EK allround Heerenveen (16 en 17-1)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 9 jan 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de EK allround in Heerenveen (16 en 17-1):

    Programma

    Dames
    500 m.
    1.500 m.
    3.000 m.
    5.000 m.
    Eindklassement

    Heren
    500 m.
    1.500 m.
    5.000 m.
    10.000 m.
    Eindklassement

    In totaal zijn dus 14 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Kijk hier voor het volledige reglement.

    Sluitingstijd: zaterdag 16 januari 11:30 uur

    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:
    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat maakt de verwerking een stuk makkelijker.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
    • Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt de verwerking.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
    • Stuur deze dan vóór sluitingstijd per e-mail naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.
    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!
  2. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    500 m. Antoinette de Jong
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Antoinette de Jong
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  3. Elina

    Elina Well-Known Member

    Dames
    500 m. Karolina Bosiek
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Natalia Voronina
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Marcin Bachanek
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  4. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    500 m. Karolina Bosiek
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  5. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    500 m. Karolina Bosiek
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Natalia Voronina
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  6. Boertje

    Boertje Active Member

    Dames
    500 m: Evgeniia Lalenkova
    1.500 m: Antoinette de Jong
    3.000 m: Antoinette de Jong
    5.000 m: Irene Schouten
    Eindklassement: Antoinette de Jong

    Heren
    500 m: Patrick Roest
    1.500 m: Patrick Roest
    5.000 m: Patrick Roest
    10.000 m: Patrick Roest
    Eindklassement: Patrick Roest
  7. Eelco

    Eelco Well-Known Member

    Dames
    500 m. Karolina Bosiek
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Martina Sablikova
    5.000 m. Natalia Voronina
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  8. TdH

    TdH New Member

    Dames
    500 m. Elizaveta Golubeva
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  9. willempaap

    willempaap Active Member

    Dames
    500 m. Karolina Bosiek
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Antoinette de Jong
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  10. Joris180

    Joris180 Active Member

    Dames
    500 m. Karolina Bosiek
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Irene Schouten
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  11. Maniek

    Maniek Member

    Dames
    500 m. Karolina Bosiek
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  12. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    500 m. Karolina Bosiek
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Irene Schouten
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  13. proeme

    proeme Well-Known Member

    Dames
    500 m. Karolina Bosiek
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Irene Schouten
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  14. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Dames
    500 m.: Elizaveta Golubeva
    1.500 m.: Antoinette de Jong
    3.000 m.: Antoinette de Jong
    5.000 m.: Irene Schouten
    Eindklassement: Antoinette de Jong

    Heren
    500 m.: Sverre Lunde Pedersen
    1.500 m.: Patrick Roest
    5.000 m.: Patrick Roest
    10.000 m.: Patrick Roest
    Eindklassement: Patrick Roest
  15. Heine

    Heine Member

    Dames
    500 m. Antoinette de Jong
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Irene Schouten
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  16. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    500 m. Elizaveta Golubeva
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Irene Schouten
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  17. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Dames
    500 m. Elizaveta Golubeva
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Irene Schouten
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  18. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    500 m. Jelizaveta Golubeva
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Marwin Talsma
    Eindklassement Patrick Roest
  19. kabo12

    kabo12 Active Member

    Dames
    500 m. Antoinette de Jong
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Irene Schouten
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  20. sarah

    sarah Active Member

    Dames
    500 m. Ekaterina Sloeva
    1.500 m. Evgeniia Lalenkova
    3.000 m. Martina Sablikova
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Martina Sablikova

    Heren
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Bart Swings
    5.000 m. Sergey Trofimov
    10.000 m. Sergey Trofimov
    Eindklassement Sergey Trofimov
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina