leenstrafan
Well-Known Member
Wordt Sven weer geen Fries sporter van t jaar![]()
Niet alleen geen fries sporter van het jaar maar ook weer geen sportman van het jaar
Hij wordt alleen nog maar sportman van het jaar als hij op zn minst 4x olympisch goud haalt
Sven heeft trouwens verzocht om niet meer genomineerd te worden voor de Friese sportman van het jaar. Ik denk wel dat Sjinkie een grote kans maakt op sportman van het jaar, bij het sportgala hebben ze het niet zo op Sven Kramer. Omdat hij zo overheerst lijkt het wel of ze zijn prestatie niet mee kunnen waarderen. Maar Sjinkie Knegt verdient het overigens wel om sportman van het jaar te worden (dan moet Epke Zonderland wel niks presteren dit jaar, want die heeft toch wel de gun factor).
Zelfs als Epke dit jaar wereldkampioenen wordt maakt Sjinkie nog wel een goede kans, denk ik. Epke heeft al zo vaak gewonnen. Als Bauke de Tour wint, of een man wint goud op het WK atletiek (beiden zeer onwaarschijnlijk) dan wordt het wat anders.
Het is in mijn ogen dermate bijzonder dat ie van mij (voorlopig) Sportman van het Jaar mag worden. Gewoon voor de vorm, want die hele verkiezingen is al jaren niet meer geloofwaardig, wat mij betreft.
Kramer verdient 'm natuurlijk ook weer, maar misschien moeten ze Sven gewoon maar meteen de speciale eer gunnen door hem nog tijdens zijn actieve sport loopbaan al die Fanny Blanker-Koen Carrièreprijs te geven.
Sven blij.
Sjinkie blij.
Wij blij.
Vorig jaar was het topic in april geopend, maar waarom zou het niet half maart al kunnen?
- Sven Kramer: EK allround + WK allround + WK 5km + WK TP.
- Sjinkie Knegt: EK allround + WK allround.

Bij de vrouwen ruimte voor een Wüst-loos jaar want hoewel Europees kampioen en vier keer WK-zilver leuk en aardig is, het gaat natuurlijk om WK-titels en die heeft ze niet gewonnen dit jaar. Dus zal het komende zomer wel "gewoon" Schippers, Kromowidjojo of Vos worden (gaaaaaaaap

P.S. @G1ant : Bauke de Tour, goud op het WK atletiek, of natuurlijk ons Max als die Renault-motor af en toe de finish haalt.
