Sidekick
Well-Known Member
Helaas kan ik niet in het hoofd van de coach kijken en weet ik niet of hij echt geloofde dat de Polen wat uit konden halen tegen Nederland of dat hij simpelweg dacht: Druszkiewicz is geen vaste waarde dus stel ik niet op.
Polen had 3:42 gereden. Een goede tijd. En in de strijd om het brons reden ze 3:41. Nederland had zijn kaarten nog niet laten zien met een 3:44, maar je bent nooit volledig kansloos.
Echter kwam Polen met een 3:52 op de proppen. Gelijk vanaf het begin gingen ze al langzaam. Dat is dus puur hopen op een val en/of eigen krachten sparen. Krachten kunnen verder worden gespaard door een reserve in te zetten. Aan de ander kant wilde ze wellicht met het basisteam rijden als training/voorbereiding op de B-finale.