chicagodude
Well-Known Member
Heeft Dijkstra de uitdrukking ‘negative split’ recent geleerd ofzo? 



Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Tuurlijk, Thialf is super commercieëel sinds House of sports de organisatie heeft over genomen. Ik heb verder het idee dat men daarom ook de omstandigheden enigszins tuned om snelle tijden te krijgen.kan me niet aan de indruk onttrekken dat het uit commercieel oogpunt is zodat er meer eten/drinken verkocht wordt.
Of toch niet, Huizinga zou onder de 13 minuten kunnen gaan.Hallo hallo Jansman, daar gaat Huizinga het nog moeilijk mee krijgen!
Die van mij ook.Ook geen Sanne in ‘t Hof meer vandaag. Daar gaat mijn VSS![]()
Dat zal ongetwijfeld een van de redenen zijn om vaker en langer te dweilen. Het publiek vindt het prima want er staan elke dweilpauze lange rijen bij de horeca. Daarnaast moet er ook nog tijd zijn om het entertainment programma te kunnen afdraaien.Oh er wordt zelfs na twee ritten gedweild?
waarom lukt het alsof op alle banen minder wordt gedweild, maar in Thialf nog steeds veel (en langer)?
kan me niet aan de indruk onttrekken dat het uit commercieel oogpunt is zodat er meer eten/drinken verkocht wordt.
Maar Dul reed daar helemaal niet op die dag, dus die kan niet iets soortgelijks laten zien. En met een zwakke 500 verlies je nog steeds veel.Ik ben het met je eens dat een allround toernooi anders is dan individuele afstanden, maar het verschil in prestaties tussen Beune en Dul was zo overduidelijk dat dit toch een 1-2-3'tje was. En Beune reed op de WK afstanden ook de 1500 en 5000 op één dag.
Ben blij dat de selectiecommissie eens de sterkste schaatser aanwijst en zich niets aantrekt van de kritiek die ongeacht de beslissing er altijd zal zijn.
Heeft Dul internationaal weleens een goede prestatie geleverd?
Zet Swings ook maar op dat lijstje. Ook Ichinohe zou dat moeten kunnen..Mooi moment in de carrière van Jansman. Ik vrees alleen dat hij zijn wapen bij het WK niet kan inzetten.
Met Roest, Huizinga, 3 Noren, Stolz en Ghiotto zijn er al 7 van de 8 plekjes met potlood ingevuld voor de 10 kilometer.