Alternatief VSS ISU World Cup Minsk: Vierde Plaats

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door EenBrabander, 14 nov 2019.

  1. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Hieronder kun je de voorspellingen invullen voor de World Cup in Minsk.

    Deze week voorspellen we de vierde plaats. Iedere rijder of ieder team dat je invult, levert dus 1 punt op als deze daadwerkelijk vierde wordt, en 0 als die op een andere plaats eindigt. Dit betreft alleen de A-groep. De bonuspuntregeling komt overeen met het echte VSS.

    Dames
    500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    3.000 m.
    Mass start
    Team sprint

    Heren
    500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    5.000 m.
    Mass start
    Team sprint

    Maximaal aantal punten: 12.

    Sluitingstijd: vrijdag 15 november 15:30 uur

    Wijzigen: toegestaan voor sluitingsdatum
  2. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Dames
    500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Miho Takagi
    Mass start Saskia Alusalu
    Team sprint Noorwegen

    Heren
    500 m. Håvard Lorentzen
    1.000 m. Håvard Lorentzen
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Marcel Bosker
    Mass start Danila Semerikov
    Team sprint Canada
  3. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Oh wacht, Bosker rijdt in de B-groep.

    Dames

    500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Miho Takagi
    Mass start Saskia Alusalu
    Team sprint Noorwegen

    Heren
    500 m. Håvard Lorentzen
    1.000 m. Håvard Lorentzen
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Sergey Trofimov
    Mass start Danila Semerikov
    Team sprint Canada
  4. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    En Noorwegen doet ook niet mee aan de TS vrouwen. Ehhh... China dan maar.
  5. Svenfan1

    Svenfan1 Active Member

    Dames
    500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Martina Sablikova
    3.000 m. Reina Anema
    Mass start Marina Zueva
    Team sprint Japan

    Heren
    500 m. Artem Arefev
    1.000 m. Joel Dufter
    1.500 m. Sverre Lunde Pedersen
    5.000 m. Alexander Rumyantsev
    Mass start Aliaksei Kirpichnik
    Team sprint Kazachstan
  6. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Natalja Voronina
    Mass start Marina Zueva
    Team sprint China

    Heren
    500 m. Artem Arefev
    1.000 m. Zhongyan Ning
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Alexander Rumyantsev
    Mass start Bart Swings
    Team sprint Canada
  7. proeme

    proeme Well-Known Member

    Dames
    500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Marina Zueva
    Mass start Saskia Alusalu
    Team sprint Canada

    Heren
    500 m. Kai Verbij
    1.000 m. Havard Lorentzen
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Danila Semerikov
    Mass start Jorrit Bergsma
    Team sprint Rusland
  8. Camila

    Camila Active Member

    Dames
    500 m. Jorien ter Mors
    1.000 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    Mass start Melissa Wijfje
    Team sprint Italië

    Heren
    500 m. Kai Verbij
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass start Seitaro Ichinohe
    Team sprint Rusland
  9. Camila

    Camila Active Member


    Wordt:
    Dames
    500 m. Jorien ter Mors
    1.000 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Marina Zuyeva
    Mass start Melissa Wijfje
    Team sprint Canada

    Heren
    500 m. Kai Verbij
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass start Seitaro Ichinohe
    Team sprint Rusland
  10. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Dames
    500 m. Brittany Bowe
    1.000 m. Yekaterina Shikhova
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Carlijn Achtereekte
    Mass start Melissa Wijfje
    Team Sprint China

    Heren
    500 m. Gilmore Junio
    1.000 m. Zhongyan Ning
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Sverre Lunde Pedersen
    Mass start Jorrit Bergsma
    Team Sprint Canada
  11. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:
    500m: B. Bowe
    1000m: M. Takagi
    1500m: A. de Jong
    3000m: C. Achtereekte
    Mass start: F. Lollobrigida
    Team sprint: Canada

    Heren:
    500m: D. Ntab
    1000m: H. Lorentzen
    1500m: T. Krol
    5000m: S. Kramer
    Mass start: B. Swings
    Team sprint: Japan
  12. Maniek

    Maniek New Member

    Dames
    500 m. Olga Fatkulina
    1.000 m. Jorien Ter Mors
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    Mass start Melissa Wijfje
    Team sprint Japan

    Heren
    500 m. Daidai Ntab
    1.000 m. Havard Lorentzen
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass start Bart Swings
    Team sprint Rusland
  13. LordMarcel

    LordMarcel Well-Known Member

    Dames
    500 m. Maki Tsuji
    1.000 m. Yekaterina Shikhova
    1.500 m. Ireen Wust
    3.000 m. Natalia Voronina
    Mass start Francesca Lollobrigida
    Team sprint Canada

    Heren
    500 m. Kai Verbij
    1.000 m. Hein Otterspeer
    1.500 m. Joey Mantia
    5.000 m. Ted-Jan Bloemen
    Mass start Arjan Stroetinga
    Team sprint Noorwegen
  14. Beers

    Beers Member

    Dames
    500 m. Konami Soga
    1.000 m. Daria Kachanova
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Isabelle Weidemann
    Mass start Marina Zueva
    Team sprint Canada

    Heren
    500 m. Viktor Mushtakov
    1.000 m. Havard Lorentzen
    1.500 m. Min Seok Kim
    5.000 m. Sverre Lunde Pedersen
    Mass start Bart Swings
    Team sprint Zuid Korea
  15. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Dames
    500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Yekaterina Shikhova
    1.500 m.Ireen Wust
    3.000 m. Carlijn Achtereekte
    Mass start Melissa Wijfje
    Team Sprint Canada

    Heren
    500 m. Kai Verbij
    1.000 m. Zhongyan Ning
    1.500 m. Sverre Lunde Pedersen
    5.000 m. Sverre Lunde Pedersen
    Mass start Bart Swings
    Team Sprint Canada
  16. sarah

    sarah Active Member

    Dames
    500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Miho Takagi
    Mass start Ivani Blondin
    Team sprint Rusland

    Heren
    500 m. Kai Verbij
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Sverre Lunde Petersen
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass start Arjan Stroetinga
    Team sprint Canada
  17. Sebas

    Sebas Active Member

    Dames
    500 m. Olga Fatkulina
    1.000 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Antoinette de Jong
    Mass start Irene Schouten
    Team Sprint Nederland

    Heren
    500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Hein Otterspeer
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass start Jorrit Bergsma
    Team Sprint Noorwegen
  18. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Voorspellingen:

    Dames
    500m. Golikova 6, Bowe 2, Fatkulina 2, Ter Mors 1, Tsuji 1, Soga 1.
    1000m. Ter Mors 3, Shikhova 3, Takagi 2, Wüst 2, Kodaira 1, Kachanova 1, Leerdam 1.
    1500m. Wüst 7, De Jong 4, Sablikova 1, Bowe 1.
    3000m. Achtereekte 3, Takagi 2, Voronina 2, De Jong 2, Zueva 2, Anema 1, Weidemann 1.
    Mass Start. Wijfje 4, Zueva 3, Alusalu 2, Lollobrigida 2, Blondin 1, Schouten 1.
    Team Sprint. Canada 6, China 3, Japan 2, Rusland 1, Noorwegen 1.

    Heren
    500m. Verbij 5, Ntab 3, Arefev 2, Lorentzen 1, Junio 1, Mushtakov 1.
    1000m. Lorentzen 5, Ning 3, Otterspeer 2, Dufter 1, Krol 1, Nuis 1.
    1500m. Roest 5, Pedersen 3, Krol 3, Mantia 1, Kim 1.
    5000m. Kramer 3, Pedersen 3, Rumyantsev 2, Bergsma 2, Trofimov 1, Semerikov 1, Bloemen 1.
    Mass Start. Swings 5, Bergsma 3, Stroetinga 2, Semerikov 1, Kirpichnik 1, Ichinohe 1.
    Team Sprint. Canada 5, Rusland 3, Noorwegen 2, Kazachstan 1, Zuid-Korea 1, Japan 1.

    Stand:
    3 @Jaco (TS China bonus, Swings)
    3 @Beers (Swings, TS Korea bonus)
    2 @EenBrabander (TS China bonus)
    2 @SprintMaster (TS China bonus)
    2 @LordMarcel (Otterspeer bonus)
    2 @Sebas (Otterspeer bonus)
    2 @proeme (Semerikov bonus)
    1 @Nogevendit (Swings)
    1 @Maniek (Swings)
    1 @Duif (Swings)
    LordMarcel vindt dit leuk.
  19. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dit is een stuk moeilijker te voorspellen dan de winnaar haha
  20. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Er zijn er inderdaad veel meer die kunnen winnen.
    Een bonus voor toevallig die ene goed hebben die meteen dubbele punten oplevert is dus echt onzin.
    NIET voor dit jaar, maar een volgende keer toch even bedenken.
    [​IMG]

Deel Deze Pagina