Voorspellingen NK sprint Heerenveen (26 en 27-1)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 20 jan 2019.

  1. Boertje

    Boertje Active Member

    Dames
    1e 500 m: Jutta Leerdam
    2e 500 m: Letitia de Jong
    1e 1.000 m: Lotte van Beek
    2e 1.000 m: Lotte van Beek
    Eindklassement: Lotte van Beek

    Heren
    1e 500 m: Ronald Mulder
    2e 500 m: Jan Smeekens
    1e 1.000 m: Gerben Jorritsma
    2e 1.000m: Pim Schipper
    Eindklassement: Ronald Mulder
  2. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m Jutta Leerdam
    2e 500 m Letitia de Jong
    1e 1000 m Letita de Jong
    2e 1000 m Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m Dai Dai Ntab
    2e 500 m Ronald Mulder
    1e 1000 m Gerben Jorritsma
    2e 1000 m Hein Otterspeer
    Eindklassement: Ronald Mulder
  3. Beers

    Beers Member

    Dames
    1e 500 m: Janine Smit
    2e 500 m: Letitia de Jong
    1e 1.000 m: Jutta Leerdam
    2e 1.000 m: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m: Ronald Mulder
    2e 500 m: Ronald Mulder
    1e 1.000 m: Hein Otterspeer
    2e 1.000m: Hein Otterspeer
    Eindklassement: Ronald Mulder
  4. mi

    mi Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m: Letitia de Jong
    2e 500 m: Letitia de Jong
    1e 1.000 m: Jutta Leerdam
    2e 1.000 m: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m: Ronald Mulder
    2e 500 m: Ronald Mulder
    1e 1.000 m: Hein Otterspeer
    2e 1.000m: Hein Otterspeer
    Eindklassement: Hein Otterspeer
  5. chrissy1979

    chrissy1979 Member



    Modbreak SprintMaster: de oude eerst quoten, dan de nieuwe.

    Dames
    1e 500 m. Jutta Leerdam
    2e 500 m. Jutta Leerdam
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    2e 500 m. Dai dai Ntab
    1e 1.000 m. Pim Schipper
    2e 1.000m. Hein Otterspeer
    Eindklassement Hein Otterspeer
    Laatst bewerkt door een moderator: 26 jan 2019
  6. Eelco

    Eelco Active Member

    Dames:
    1e 500 m. Letitia de Jong
    2e 500 m. Letitia de Jong
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren:
    1e 500 m. Ronald Mulder
    2e 500 m. Ronald Mulder
    1e 1.000 m. Hein Otterspeer
    2e 1.000 m. Hein Otterspeer
    Eindklassement Hein Otterspeer
  7. Jippie

    Jippie Active Member

    Dames:
    1e 500 m: Letitia de Jong
    2e 500 m: Letitia de Jong
    1e 1.000 m: Jutta Leerdam
    2e 1.000 m: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren:
    1e 500 m: Ronald Mulder
    2e 500 m: Ronald Mulder
    1e 1.000 m: Hein Otterspeer
    2e 1.000m: Hein Otterspeer
    Eindklassement: Hein Otterspeer
  8. eddy

    eddy Active Member

    Dames:
    1e 500 m. Letitia de Jong
    2e 500 m. Jutta Leerdam
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren:
    1e 500 m. Ronald Mulder
    2e 500 m. Ronald Mulder
    1e 1.000 m. Hein Otterspeer
    2e 1.000m. Hein Otterspeer
    Eindklassement Hein Otterspeer
  9. willempaap

    willempaap Active Member

    Dames :
    500 meter (1): Letitia de Jong
    500 meter (2): Letitia de Jong
    1000 meter (1): Jutta Leerdam
    1000 meter (2): Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren:
    500 meter (1): Dai Dai Ntab
    500 meter (2): Dai Dai Ntab
    1000 meter (1): Hein Otterspeer
    1000 meter (2): Hein Otterspeer
    Eindklassement: Dai Dai Ntab
  10. Jan Blokland

    Jan Blokland Well-Known Member

    Dames:
    1e 500 m. Jutta Leerdam
    2e 500 m. Jutta Leerdam
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren:
    1e 500 m. Dai Dai Ntab
    2e 500 m. Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m. Hein Otterspeer
    2e 1.000m. Hein Otterspeer
    Eindklassement Dai Dai Ntab
  11. Heine

    Heine Member

    Dames
    1e 500 m. Letitia de Jong
    2e 500 m. Janine Smit
    1e 1.000 m. Letitia de Jong
    2e 1.000 m. Sanneke de Neeling
    Eindklassement Letitia de Jong

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    2e 500 m. Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m. Hein Otterspeer
    2e 1.000m. Gerben Jorritsma
    Eindklassement Ronald Mulder
  12. Jippie

    Jippie Active Member

    Modbreak SprintMaster: 1 keer quoten is genoeg. Aanpassing is binnen de tijd.

    Mag ik dit nog veranderen ivm het afzeggen van Ronald Mulder? Zo Ja dan wordt het:

    Dames
    1e 500 m: Letitia de Jong
    2e 500 m: Letitia de Jong
    1e 1.000 m: Jutta Leerdam
    2e 1.000 m: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m: Dai Dai Ntab
    2e 500 m: Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m: Hein Otterspeer
    2e 1.000m: Hein Otterspeer
    Eindklassement: Hein Otterspeer
    Laatst bewerkt door een moderator: 26 jan 2019
  13. eddy

    eddy Active Member

    wordt
    1e 500 m. Letitia de Jong
    2e 500 m. Jutta Leerdam
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren:
    1e 500 m. Dai Dai Ntab
    2e 500 m. Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m. Hein Otterspeer
    2e 1.000m. Hein Otterspeer
    Eindklassement Hein Otterspeer
  14. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Dames
    1e 500m Janine Smit
    2e 500m Janine Smit
    1e 1000m Jutta Leerdam
    2e 1000m Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500m Dai Dai Ntab
    2e 500m Dai Dai Ntab
    1e 1000m Hein Otterspeer
    2e 1000m Pim Schipper
    Eindklassement Dai Dai Ntab
  15. mi

    mi Well-Known Member


    Dames

    1e 500 m: Letitia de Jong
    2e 500 m: Letitia de Jong
    1e 1.000 m: Jutta Leerdam
    2e 1.000 m: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m: Jan Smeekens
    2e 500 m: Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m: Hein Otterspeer
    2e 1.000m: Hein Otterspeer
    Eindklassement: Hein Otterspeer
  16. kabo12

    kabo12 Active Member

    Dames
    1e 500m: Anice Das
    2e 500m: Anice Das
    1e 1000m: Lotte van Beek
    2e 1000m: Lotte van Beek
    Eindklassement: Lotte van Beek

    Heren
    1e 500m: Ronald Mulder
    2e 500m: Ronald Mulder
    1e 1000m: Hein Otterspeer
    2e 1000m: Hein Otterspeer
    Eindklassement: Michel Mulder
  17. Sporttv

    Sporttv Member

    Dames
    1e 500m: Letitia de Jong
    2e 500m: Letitia de Jong
    1e 1000m: Jutta Leerdam
    2e 1000m: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500m: Dai Dai Ntab
    2e 500m: Dai Dai Ntab
    1e 1000m: Hein Otterspeer
    2e 1000m: Hein Otterspeer
    Eindklassement: Hein Otterspeer
  18. leenstrafan

    leenstrafan Well-Known Member

    Willen wij meer of minder Ronald Mulder? Minder minder!

    Dames
    1e 500 m Jutta Leerdam
    2e 500 m Jutta Leerdam
    1e 1000 m Jutta Leerdam
    2e 1000 m Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m Daidai Ntab
    2e 500 m Daidai Ntab
    1e 1000 m Hein Otterspeer
    2e 1000 m Hein Otterspeer
    Eindklassement: Daidai Ntab
    Camila vindt dit leuk.
  19. Feyethomas

    Feyethomas Member

    1e 500 m. Letitia de Jong
    2e 500 m. Jutta Leerdam
    1e 1.000 m. Lotte van Beek
    2e 1.000 m. Lotte van Beek
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Jan Smeekens
    2e 500 m. Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m. Hein Otterspeer
    2e 1.000m. Hein Otterspeer
    Eindklassement Dai Dai Ntab
  20. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    1e 500 m. Jutta Leerdam
    2e 500 m. Jutta Leerdam
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Daidai Ntab
    2e 500 m. Daidai Ntab
    1e 1.000 m. Hein Otterspeer
    2e 1.000m. Hein Otterspeer
    Eindklassement Hein Otterspeer

Deel Deze Pagina