Voorspellingen NK afstanden

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 25 okt 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor het NK afstanden in Heerenveen (30/10-2/11):

    Programma

    Dames
    500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    3.000 m.
    5.000 m.

    Heren
    500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    5.000 m.
    10.000m.

    In totaal zijn dus 10 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Let op: bij de 500m moet de eindwinnaar over beide races voorspeld worden.

    Kijk hier voor het volledige reglement.

    Sluitingstijd: vrijdag 30 oktober 13:10 uur

    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:

    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat maakt de verwerking een stuk makkelijker.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
    • Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt de verwerking.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
    • Stuur deze dan vóór sluitingstijd per e-mail naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.

    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!
    Laatst bewerkt: 27 okt 2020
    Jippie vindt dit leuk.
  2. Elina

    Elina Well-Known Member

    Ik doe weer mee, hier mijn inzending.
    Een mooi schaatsseizoen gewenst allen!


    Dames

    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Esmee Visser

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Hein Otterspeer
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Jippie, Nogevendit, Wouter1991 en 3 anderen vinden dit leuk.
  3. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser

    Heren
    500 m. Daidai Ntab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
  4. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Femke Kok
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Esmee Visser
    5.000 m. Esmee Visser

    Heren
    500 m. Kai Verbij
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
  5. Elina

    Elina Well-Known Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Esmee Visser

    Heren
    500 m. Dai Dai N'tab
    1.000 m. Hein Otterspeer
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
  6. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Esmee Visser
    5.000 m. Esmee Visser

    Heren
    500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
  7. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser

    Heren
    500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
  8. TdH

    TdH New Member

    Dames
    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Melissa Wijfje
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser

    Heren
    500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thimas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
  9. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    ames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser

    Heren
    500 m. Kai Verbij
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma

    Toch begrijp ik één spelregel niet goed.
    Je mag wel wijzigen, maar tot twee uur voor de deadline.
    Dat geeft in een geval als deze.met een onzeker deelnemersveld, een voordeel voor de late inzenders. Zij kunnen hun voornemen, dat ze alleen nog niet kenbaar hebben gemaakt, nog wijzigen.
  10. Maniek

    Maniek Member


    Dames

    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser

    Heren
    500 m. Daidai Ntab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
  11. proeme

    proeme Well-Known Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Melissa Wijfje
    3.000 m. Esmee Visser
    5.000 m. Esmee Visser

    Heren
    500 m. Daidai Ntab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
  12. Beers

    Beers Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Melissa Wijfje
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser

    Heren
    500 m. Daidai Ntab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
  13. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Dames
    500 m.: Femke Kok
    1.000 m.: Jutta Leerdam
    1.500 m.: Melissa Wijfje
    3.000 m.: Antoinette de Jong
    5.000 m.: Esmee Visser

    Heren
    500 m.: Dai Dai Ntab
    1.000 m.: Thomas Krol
    1.500 m.: Thomas Krol
    5.000 m.: Patrick Roest
    10.000m.: Patrick Roest
  14. Eelco

    Eelco Well-Known Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser

    Heren
    500 m. Daidai Ntab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000m. Patrick Roest
  15. Boertje

    Boertje Active Member

    Dames
    500 m: Femke Kok
    1.000 m: Jutta Leerdam
    1.500 m: Antoinette de Jong
    3.000 m: Antoinette de Jong
    5.000 m: Esmee Visser

    Heren
    500 m: Daidai Ntab
    1.000 m: Kai Verbij
    1.500 m: Thomas Krol
    5.000 m: Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
  16. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Melissa Wijfje
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Esmee Visser

    Heren
    500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
  17. Jeronimo1

    Jeronimo1 Well-Known Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser

    Heren
    500 m. Daidai Ntab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest​
  18. diploma

    diploma Active Member

    Dames
    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Melissa Wijfje
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Esmee Visser

    Heren
    500 m. Hein Otterspeer
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Jorrit Bergsma
    10.000m. Jorrit Bergsma
  19. Tuft

    Tuft Active Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser

    Heren
    500 m. DaiDai Ntab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
  20. willempaap

    willempaap Active Member

    Dames
    500 meter: Femke Kok
    1000 meter: Jutta Leerdam
    1500 meter: Jorien ter Mors
    3000 meter: Antoinette de Jong
    5000 meter: Esmee Visser

    Heren
    500 meter: DaiDai Ntab
    1000 meter: Thomas Krol
    1500 meter: Thomas Krol
    5000 meter: Patrick Roest
    10000 meter: Patrick Roest
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina