Voorspellingen KPN NK Allround Heerenveen (22-24/01)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Rick, 17 jan 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Beers

    Beers Member

    Dames
    500 m. Antoinette de Jong
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Irene Schouten
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Peter Groen
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Jan Blokhuijsen
    10.000 m. Arjan Stroetinga
    Eindklassement Jan Blokhuijsen
  2. kabo12

    kabo12 Active Member

    Dames
    500 m. Linda de Vries
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Antoinette de Jong
    Eindklassement Antoinette de Jong.

    Heren
    500 m. Jan Blokhuijsen
    1.500 m. Jan Blokhuijsen
    5.000 m. Douwe de Vries
    10.000 m. Arjan Stroetinga
    Eindklassement Jan Blokhuijsen
  3. trabbie

    trabbie Active Member

    Dames
    500 m.: Antoinette de Jong
    1.500 m.: Antoinette de Jong
    3.000 m.: Antoinette de Jong
    5.000 m.: Carlijn Achtereekte
    Eindklassement: Antoinette de Jong

    Heren
    500 m.: Jan Blokhuijsen
    1.500 m.: Patrick Roest
    5.000 m.: Jan Blokhuijsen
    10.000 m.: Arjan Stroetinga
    Eindklassement: Jan Blokhuijsen
  4. willempaap

    willempaap Active Member

    Dames
    500 meter: Antoinette de Jong
    1500 meter: Antoinette de Jong
    3000 meter: Antoinette de Jong
    5000 meter: Irene Schouten
    Eindklassement: Antoinette de Jong

    Heren
    500 meter: Jan Blokhuijsen
    1500 meter: Jan Blokhuijsen
    5000 meter: Jan Blokhuijsen
    10000 meter: Arjan Stroetinga
    Eindklassement: Jan Blokhuijsen
  5. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Dames
    500 m. Antoinette de Jong
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Irene Schouten
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Peter Groen
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Jan Blokhuijsen
    10.000 m. Douwe de Vries
    Eindklassement Jan Blokhuijsen
  6. sarah

    sarah Active Member

    Dames
    500 m. Antoinette de Jong
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Irene Schouten
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Peter Groen
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Jan Blokhuijsen
    10.000 m. Arjan Stroetinga
    Eindklassement Jan Blokhuijsen
  7. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Dames
    500 m. Antoinette de Jong
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Irene Schouten
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Jan Blokhuijsen
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Jan Blokhuijsen
    10.000 m. Arjan Stroetinga
    Eindklassement Jan Blokhuijsen
  8. dedeut

    dedeut Well-Known Member

    Dames
    500 meter: Antoinette de Jong
    1500 meter: Antoinette de Jong
    3000 meter: Antoinette de Jong
    5000 meter: Irene Schouten
    Eindklassement: Antoinette de Jong

    Heren
    500 meter: Jan Blokhuijsen
    1500 meter: Patrick Roest
    5000 meter: Jan Blokhuijsen
    10000 meter: Arjan Stroetinga
    Eindklassement: Jan Blokhuijsen
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina