Voorspellingen ISU World Cup Tomaszow Mazowiecki (7-9/12)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 2 dec 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. leenstrafan

    leenstrafan Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m: Vanessa Herzog
    2e 500 m: Vanessa Herzog
    1.000 m: Vanessa Herzog
    1.500 m: Jekaterina Sjichova
    5.000 m: Esmee Visser
    Team Pursuit: Japan
    Team Sprint: Rusland

    Heren
    1e 500 m: Pavel Koelizjinikov
    2e 500 m: Pavel Koelizjinikov
    1.000 m: Denis Joeskov
    1.500 m: Denis Joeskov
    10.000 m: Seitaro Ichinohe
    Team Pursuit: Rusland
    Team Sprint: Rusland
    EenBrabander vindt dit leuk.
  2. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Dames
    1e 500 m.: Vanessa Herzog
    2e 500 m.: Vanessa Herzog
    1.000 m.: Brittany Bowe
    1.500 m.: Miho Takagi
    5.000 m.: Esmee Visser
    Team Pursuit: Japan
    Team Sprint: Rusland

    Heren
    1e 500 m.: Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m.: Pavel Kulizhnikov
    1.000 m.: Kai Verbij
    1.500 m.: Denis Yuskov
    10.000 m.: Jorrit Bergsma
    Team Pursuit: Noorwegen
    Team Sprint: Rusland
  3. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Esmee Visser
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren
    1e 500 m. Havard Lorentzen
    2e 500 m. Havard Lorentzen
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Denis Yuskov
    10.000 m. Alexander Rumyantsev
    Team Pursuit Noorwegen
    Team Sprint Canada
  4. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m.: Vanessa Herzog
    2e 500 m.: Vanessa Herzog
    1.000 m.: Brittany Bowe
    1.500 m.: Miho Takagi
    5.000 m.: Esmee Visser
    Team Pursuit: Japan
    Team Sprint: Rusland

    Heren
    1e 500 m.: Havard Lorentzen
    2e 500 m.: Pavel Kulizhnikov
    1.000 m.: Kai Verbij
    1.500 m.: Denis Yuskov
    10.000 m.: Alex Rumjanchev
    Team Pursuit: Noorwegen
    Team Sprint: Rusland
  5. Tuft

    Tuft Active Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Esmee Visser
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Canada

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Denis Yuskov
    10.000 m. Patrick Beckert
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Japan

    Verstuurd vanaf mijn F8331 met Tapatalk
  6. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:
    1e 500m: V. Herzog
    2e 500m: V. Herzog
    1000m: B. Bowe
    1500m: I. Wüst
    5000m: E. Visser
    TP: Japan
    TS: Rusland

    Heren
    1e 500m: P. Kulizhnikov
    2e 500m: H.H. Lorentzen
    1000m: K. Verbij
    1500m: D. Yuskov
    10000m: A. Rumyantsev
    TP: Noorwegen
    TS: Nederland
  7. Jippie

    Jippie Active Member

    Dames:
    1e 500 m.: Vanessa Herzog
    2e 500 m.: Vanessa Herzog
    1.000 m.: Brittany Bowe
    1.500 m.: Miho Takagi
    5.000 m.: Esmee Visser
    Team Pursuit: Japan
    Team Sprint: Rusland

    Heren:
    1e 500 m.: Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m.: Pavel Kulizhnikov
    1.000 m.: Pavel Kulizhnikov
    1.500 m.: Denis Yuskov
    10.000 m.: Alexander Rumyantsev
    Team Pursuit: Noorwegen
    Team Sprint: Rusland
  8. mi

    mi Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Esmee Visser
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Nederland

    Heren
    1e 500 m. Tatsuya Shinhama
    2e 500 m. Tatsuya Shinhama
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Denis Yuskov
    10.000 m. Sverre Lunde Pedersen
    Team Pursuit Noorwegen
    Team Sprint Rusland
  9. eddy

    eddy Well-Known Member

    Dames:
    1e 500m Vanessa Herzog
    2e 500m Vanessa Herzog
    1.000 m Brittany Bowe
    1.500 m Miho Takagi
    5.000 m Esmee Visser
    Team Pursuit: Japan
    Team Sprint: Rusland

    Heren:
    1e 500m Pavel Kulizhnikov
    2e 500m Pavel Kulizhnikov
    1.000 m Kai Verbij
    1.500 m Denis Yuskov
    10.000 m Alexander Rumyantsev
    Team Pursuit: Noorwegen
    Team Sprint Rusland
  10. ZeeKoei

    ZeeKoei Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Martina Sáblíková
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren
    1e 500 m. Tatsuya Shinhama
    2e 500 m. Tatsuya Shinhama
    1.000 m. Håvard Holmefjord Lorentzen
    1.500 m. Denis Yuskov
    10.000 m. Sverre Lunde Pedersen
    Team Pursuit Noorwegen
    Team Sprint Canada
  11. sarah

    sarah Active Member

    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    5.000 m. Martina Sablikova
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Nederland

    Heren
    1e 500 m. Tatsuya Shinhama
    2e 500 m. Tatsuya Shinhama
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Denis Yuskov
    10.000 m. Alexander Rumyantsev
    Team Pursuit Noorwegen
    Team Sprint Nederland
  12. Sporttv

    Sporttv Member

    Dames
    1e 500 m: Vanessa Herzog
    2e 500 m: Vanessa Herzog
    1.000 m: Vanessa Herzog
    1.500 m: Brittany Bowe
    5.000 m: Esmee Visser
    Team Pursuit: Japan
    Team Sprint: Rusland

    Heren
    1e 500 m: Tatsuya Shinhama
    2e 500 m: Tatsuya Shinhama
    1.000 m: Pavel Kulizhnikov
    1.500 m: Denis Yuskov
    10.000 m: Seitaro Ichinohe
    Team Pursuit: Rusland
    Team Sprint: Rusland
  13. kabo12

    kabo12 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    5.000 m. Esmee Visser
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Denis Yuskov
    10.000 m. Seitaro Ichinohe
    Team Pursuit Noorwegen
    Team Sprint Rusland
  14. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Dames
    1e 500 m: Vanessa Herzog
    2e 500 m: Vanessa Herzog
    1000 m: Brittany Bowe
    1500 m: Miho Takagi
    5000 m: Esmee Visser
    Team Pursuit: Japan
    Team Sprint: Rusland

    Heren
    1e 500 m: Ryohei Haga
    2e 500 m: Tatsuya Shinhama
    1000 m: Denis Yuskov
    1500 m: Denis Yuskov
    10000 m: Alexander Rumyantsev
    Team Pursuit: Rusland
    Team Sprint: Rusland
  15. Camila

    Camila Well-Known Member

    Dames:
    1e 500 m Vanessa Herzog
    2e 500 m Vanessa Herzog
    1000 m Miho Takagi
    1500 m Miho Takagi
    5000 m Esmee Visser
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren:
    1e 500 m Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m Pavel Kulizhnikov
    1000 m Pavel Kulizhnikov
    1500 m Denis Yuskov
    10000 m Sverre Lunde Pedersen
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  16. ChefSpijker

    ChefSpijker Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m: Vanessa Herzog
    2e 500 m: Vanessa Herzog
    1000 m: Brittany Bowe
    1500 m: Brittany Bowe
    5000 m: Esmee Visser
    Team Pursuit: Japan
    Team Sprint: Rusland

    Heren
    1e 500 m: Yuma Murakami
    2e 500 m: Tatsuya Shinhama
    1000 m: Kai Verbij
    1500 m: Denis Yuskov
    10000 m: Sverre Lunde Pedersen
    Team Pursuit: Noorwegen
    Team Sprint: Rusland
  17. Feyethomas

    Feyethomas Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Esmee Visser
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Denis Yuskov
    10.000 m. Jorrit Bergsma
    Team Pursuit Noorwegen
    Team Sprint Rusland
  18. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Daar gaat iets mis.
    Ik bedoel 'm natuurlijk zonder quote eromheen.

    Dames
    1e 500 m: Vanessa Herzog
    2e 500 m: Vanessa Herzog
    1.000 m: Brittany Bowe
    1.500 m: Ireen Wüst
    5.000 m: Isabelle Weidemann
    Team Pursuit: Japan
    Team Sprint: Rusland

    Heren
    1e 500 m: Ronald Mulder
    2e 500 m: Tatsuya Shinhama
    1.000 m: Pavel Kulizhnikov
    1.500 m: Denis Yuskov
    10.000 m: Jordan Belchos
    Team Pursuit: Noorwegen
    Team Sprint: Rusland
  19. michiel0128

    michiel0128 Active Member

    Dames
    1e 500 m: Vanessa Herzog
    2e 500 m: Vanessa Herzog
    1000 m: Brittany Bowe
    1500 m: Miho Takagi
    5000 m: Esmee Visser
    Team Pursuit: Japan
    Team Sprint: Rusland

    Heren
    1e 500 m:Håvard Holmefjord Lorentzen
    2e 500 m:Håvard Holmefjord Lorentzen
    1000 m: Denis Yuskov
    1500 m: Denis Yuskov
    10000 m: Alexander Rumyantsev
    Team Pursuit: Rusland
    Team Sprint: Rusland
  20. Beers

    Beers Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Miho Takagi
    5.000 m. Esmee Visser
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Denis Yuskov
    10.000 m. Alexander Rumyantsev
    Team Pursuit Noorwegen
    Team Sprint Rusland
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina