Voorspellingen ISU World Cup Nur Sultan/Astana (6-8/12)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 30 nov 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de derde World Cup in Nur Sultan (voorheen Astana) (6-8/12):

    Programma

    Dames
    500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    5.000 m.
    Team Pursuit
    Team Sprint

    Heren
    500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    10.000 m.
    Team Pursuit
    Team Sprint

    In totaal zijn dus 12 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Kijk hier voor het volledige reglement.

    Sluitingstijd: vrijdag 6 december 13:00 uur

    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:

    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat maakt de verwerking een stuk makkelijker.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
    • Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt de verwerking.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
    • Stuur deze dan vóór sluitingstijd per e-mail naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.


    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!

    EDIT: sluitingstijd is toch later.
    Laatst bewerkt: 5 dec 2019 om 22:25
  2. Joris180

    Joris180 Active Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Wüst
    5.000 m. Martina Sáblíková
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Nederland

    Heren
    500 m. Shinhama
    1.000 m. Thoma Krol
    1.500 m. Kjeld Nuis
    10.000 m. Patrick Roest
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  3. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    5.000 m. Martina Sablikova
    Team Pursuit Canada
    Team Sprint Nederland

    Heren
    500 m. Daidai Ntab
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    10.000 m. Patrick Roest
    Team Pursuit Rusland
    Team Sprint Nederland
  4. Eelco

    Eelco Active Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sáblíková
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Nederland

    Heren
    500 m. Tatsuya Shinhama
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    10.000 m. Patrick Roest
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  5. Maniek

    Maniek New Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Esmee Visser
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland

    Heren
    500 m. Tatsuya Shinhama
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Thomas Krol
    10.000 m. Patrick Roest
    Team Pursuit Rusland
    Team Sprint Nederland
  6. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sablikova
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland

    Heren
    500 m. Tatsuya Shinhama
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Thomas Krol
    10.000 m. Patrick Roest
    Team Pursuit Rusland
    Team Sprint Nederland
  7. sarah

    sarah Active Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sáblíková
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Tatsuya Shinhama
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    10.000 m. Patrick Roest
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  8. Boertje

    Boertje Active Member

    Dames
    500 m: Nao Kodaira
    1.000 m: Jorien ter Mors
    1.500 m: Ireen Wüst
    5.000 m: Esmee Visser
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: Rusland

    Heren

    500 m: Tatsuya Shinhama
    1.000 m: Thomas Krol
    1.500 m: Thomas Krol
    10.000 m: Patrick Roest
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: Nederland
  9. LordMarcel

    LordMarcel Well-Known Member

    Dames
    500 m: Nao Kodaira
    1.000 m: Brittany Bowe
    1.500 m: Ireen Wüst
    5.000 m: Esmee Visser
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: Rusland

    Heren

    500 m: Tatsuya Shinhama
    1.000 m: Kjeld Nuis
    1.500 m: Thomas Krol
    10.000 m: Patrick Roest
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: Nederland
  10. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Dames
    500 m: Nao Kodaira
    1.000 m: Brittany Bowe
    1.500 m: Ireen Wüst
    5.000 m: Martina Sáblíková
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: Rusland

    Heren

    500 m: Laurent Dubreuil
    1.000 m: Kjeld Nuis
    1.500 m: Thomas Krol
    10.000 m: Danila Semerikov
    Team Pursuit: Rusland
    Team Sprint: Nederland
  11. willempaap

    willempaap Active Member

    Dames
    500 meter: Nao Kodaira
    1.000 meter: Jorien ter Mors
    1.500 meter: Brittany Bowe
    5.000 meter: Esmee Visser
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: Rusland

    Heren

    500 meter: Tatsuya Shinhama
    1.000 meter: Kjeld Nuis
    1.500 meter: Thomas Krol
    10.000 meter: Patrick Roest
    Team Pursuit:Rusland
    Team Sprint: Nederland
  12. Beers

    Beers Member

    Dames
    500 meter: Nao Kodaira
    1.000 meter: Brittany Bowe
    1.500 meter: Ireen Wüst
    5.000 meter: Isabelle Weidemann
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: Rusland

    Heren

    500 meter: Viktor Mushtakov
    1.000 meter: Kjeld Nuis
    1.500 meter: Thomas Krol
    10.000 meter: Patrick Roest
    Team Pursuit:Rusland
    Team Sprint: Nederland
  13. proeme

    proeme Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sablikova
    Team Pursuit Japan
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Ruslan Murashov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    10.000 m. Patrick Roest
    Team Pursuit Rusland
    Team Sprint Nederland
  14. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sáblíková
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Jun-Ho Kim
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    10.000 m. Patrick Roest
    Team Pursuit Rusland
    Team Sprint Nederland
  15. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sábliková
    Team Pursuit Rusland
    Team Sprint Nederland

    Heren
    500 m. Tatsuyama Shinhama
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Kjeld Nuis
    10.000 m. Patrick Roest
    Team Pursuit Noorwegen
    Team Sprint Nederland

    Verstuurd vanaf mijn SM-G950F met Tapatalk
  16. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Dames
    500 m.: Nao Kodaira
    1.000 m.: Brittany Bowe
    1.500 m.: Ireen Wüst
    5.000 m.: Esmee Visser
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: Rusland

    Heren
    500 m.: Kim Jun-Ho
    1.000 m.: Thomas Krol
    1.500 m.: Kjeld Nuis
    10.000 m.: Patrick Roest
    Team Pursuit: Rusland
    Team Sprint: Nederland
  17. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sablikova
    Team Pursuit Canada
    Team Sprint Nederland

    Heren
    500 m. Ruslan Murashov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Thomas Krol
    10.000 m. Patrick Roest
    Team Pursuit Rusland
    Team Sprint Nederland
  18. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sáblíková
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland

    Heren
    500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    10.000 m. Patrick Roest
    Team Pursuit Rusland
    Team Sprint Nederland
  19. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ireen Wüst
    5.000 m. Martina Sáblíková
    Team Pursuit Rusland
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Dai dai Ntab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Kjeld Nuis
    10.000 m. Patrick Roest
    Team Pursuit Rusland
    Team Sprint Nederland
  20. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    5.000 m. Martina Sablikova
    Team Pursuit Rusland
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m. Tatsuyama Shinhama
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    10.000 m. Patrick Roest
    Team Pursuit Rusland
    Team Sprint Nederland
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina