Voorspellingen ISU World Cup Nagano (18-20/11)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Rick, 13 nov 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. stijnsportgek

    stijnsportgek Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Heather Bergsma
    3.000 m. Martina Sábliková
    Mass Start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Sven Kramer
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Bart Swings
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  2. Yuskov

    Yuskov Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Heather Bergsma
    3.000 m. Martina Sábliková
    Mass Start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren

    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Bart Swings
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland
    Laatst bewerkt door een moderator: 18 nov 2016
  3. Joris180

    Joris180 Active Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Heather Bergsma
    3.000 m. Martina Sábliková
    Mass Start Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Dennis Yuskov
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  4. Stresser

    Stresser Member

    Dames
    500 m Noa Kodaira
    1000 m Heather Bergsma
    1500 m Heather Bergsma
    3000 m Martina Sablikova
    Mass start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    500 m Pavel Kulizhnikov
    1000 m Kjeld Nuis
    1500 m Sven Kramer
    5000 m Sven Kramer
    Mass start Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland
  5. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    500 m Nao Kodaira
    1000 m Heather Bergsma
    1500 m Heather Bergsma
    3000 m Martina Sablikova
    Mass start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    500 m Pavel Kulizhnikov
    1000 m Pavel Kulizhnikov
    1500 m Denis Yuskov
    5000 m Sven Kramer
    Mass start Bart Swings
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  6. eddycorina

    eddycorina Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Heather Bergsma
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Sven Kramer
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Bart Swings
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  7. proeme

    proeme Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Heather Bergsma
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint China

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland
  8. Harry Roesink

    Harry Roesink New Member

    Dames
    500 m Noa Kodaira
    1000 m Heather Bergsma
    1500 m Heather Bergsma
    3000 m Martina Sablikova
    Mass start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan
    Heren
    500 m Pavel Kulizhnikov
    1000 m Kjeld Nuis
    1500 m Dennis Yuskov
    5000 m Sven Kramer
    Mass start Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  9. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Dames
    500 m Nao Kodaira
    1000 m Heather Bergsma
    1500 m Marrit Leenstra
    3000 m Martina Sablikova
    Mass start Francesca Lollobridgida
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    500 m Pavel Kulizhnikov
    1000 m Kjeld Nuis
    1500 m Sven Kramer
    5000 m Sven Kramer
    Mass start Seung Hoo Lee
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Canada
  10. Suzanne

    Suzanne Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Heather Bergsma
    3.000 m. Martina Sábliková
    Mass Start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Alexis Contin
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  11. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Heather Bergsma
    3.000 m. Martina Sábliková
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren

    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Bart Swings
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Zuid-Korea
  12. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Heather Bergsma
    3.000 m. Martina Sábliková
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint China

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Dennis Yuskov
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Bart Swings
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Canada

    Modbreak SprintMaster: mass start stond verkeerd om.
    Laatst bewerkt door een moderator: 18 nov 2016
  13. Heine

    Heine Member

    Dames
    500 m. Sang Hwa Lee
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Heather Bergsma
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Sven Kramer
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Andrea Giovannini
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  14. Jan Blokland

    Jan Blokland Well-Known Member

    Dames
    500 m Sang Hwa Lee
    1000 m Heather Bergsma
    1500 m Heather Bergsma
    3000 m Martina Sablikova
    Mass start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan
    Heren
    500 m Pavel Kulizhnikov
    1000 m Kjeld Nuis
    1500 m Denis Yuskov
    5000 m Sven Kramer
    Mass start Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Canada
  15. Beers

    Beers Member

    Dames
    500 m Sang Hwa Lee
    1000 m Heather Bergsma
    1500 m Heather Bergsma
    3000 m Martina Sablikova
    Mass start Bo Reum Kim
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    500 m Pavel Kulizhnikov
    1000 m Kjeld Nuis
    1500 m Denis Yuskov
    5000 m Sven Kramer
    Mass start Jorrit Bergsma
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Canada
  16. kabo12

    kabo12 Active Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Heather Bergsma
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    500 m. Pavel Kuliznikov
    1.000 m. Pavel Kuliznikov
    1.500 m. Sven Kramer
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Bart Swings
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Canada.
  17. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Heather Bergsma
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Sven Kramer
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Bart Swings
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Nederland
  18. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Dames
    500 m.: Nao Kodaira
    1.000 m.: Heather Richardson-Bergsma
    1.500 m.: Heather Richardson-Bergsma
    3.000 m.: Martina Sáblíková
    Mass Start: Ivanie Blondin
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: Japan

    Heren
    500 m.: Ruslan Murashov
    1.000 m.: Kjeld Nuis
    1.500 m.: Sven Kramer
    5.000 m.: Sven Kramer
    Mass Start: Jorrit Bergsma
    Team Pursuit: Nederland
    Team Sprint: Canada
  19. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    500 m Nao Kodaira
    1000 m Heather Bergsma
    1500 m Heather Bergsma
    3000 m Martina Sablikova
    Mass start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    500 m Pavel Kulizhnikov
    1000 m Pavel Kulizhnikov
    1500 m Bart Swings
    5000 m Sven Kramer
    Mass start Seung Hoo Lee
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Zuid Korea
  20. Sporttv

    Sporttv Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Heather Bergsma
    1.500 m. Heather Bergsma
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Japan

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Sven Kramer
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass Start Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Canada
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina