Voorspellingen ISU World Cup Minsk (15-17/11)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 9 nov 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de eerste World Cup in Minsk (15-17/11):

    Programma

    Dames
    500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    3.000 m.
    Mass start
    Team sprint

    Heren
    500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    5.000 m.
    Mass start
    Team sprint

    In totaal zijn dus 12 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Kijk hier voor het volledige reglement.


    Sluitingstijd: vrijdag 15 november 15:30 uur


    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:

    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat maakt de verwerking een stuk makkelijker.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
    • Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt de verwerking.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
    • Stuur deze dan vóór sluitingstijd per e-mail naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.


    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!

    Deelnemerslijst komt hier te staan.
    Jippie vindt dit leuk.
  2. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    De deelnemerslijsten zijn bekend.
  3. Boertje

    Boertje Active Member

    Dames
    500 m. Herzog
    1.000 m. Kachanova
    1.500 m. Bowe
    3.000 m. De Jong
    MS. Blondin
    TS. China

    Heren
    500 m. Lorentzen
    1.000 m. Nuis
    1.500 m. Krol
    5.000 m. Roest
    MS. Giovannini
    TS. Japan
  4. Yuskov

    Yuskov Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass start Ivanie Blondin
    Team sprint Japan

    Heren
    500 m. Tatsuya Shinhama
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Bart Swings
    Team sprint Nederland
  5. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Martina Sáblíková
    Mass start Melissa Wijfje
    Team sprint Nederland

    Heren
    500 m. Artem Arefyev
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Cheon-ho Um
    Team sprint Nederland
  6. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass start Irene Schouten
    Team sprint Japan

    Heren
    500 m. Tatsuya Shinhama
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Joeskov
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Cheon-ho Um
    Team sprint Nederland
  7. willempaap

    willempaap Active Member

    Dames
    500 meter: Kodaira
    1000 meter: Bowe
    1500 meter: M. Takagi
    3000 meter: Visser
    Mass start: Schouten
    Team sprint: Japan

    Heren
    500 meter: Shinhama
    1000 meter: Nuis
    1500 meter: Nuis
    5000 meter: Roest
    Mass start: Giovannini
    Team sprint: Nederland
  8. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    500 meter: Nao Kodaira
    1000 meter: Jorien ter Mors
    1500 meter: Miho Takagi
    3000 meter: Antoinette de Jong
    Mass start: Francesca Lollobrigida
    Team sprint: Japan

    Heren
    500 meter: Tatsuya Shinhama
    1000 meter: Kai Verbij
    1500 meter: Kjeld Nuis
    5000 meter: Patrick Roest
    Mass start: Andrea Giovannini
    Team sprint: Nederland
  9. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Miho Takagi
    Mass start Irene Schouten
    Team sprint Rusland

    Heren
    500 m. Tatsuya Shinhama
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Cheon-ho Um
    Team sprint Nederland
  10. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass start Irene Schouten
    Team sprint Japan

    Heren
    500 m. Kai Verbij
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Jorrit Bergsma
    Team sprint Nederland
  11. proeme

    proeme Well-Known Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass start Irene Schouten
    Team sprint Rusland

    Heren
    500 m. Tatsuya Shinhama
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Cheon-ho Um
    Team sprint Canada
  12. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Martina Sáblíková
    Mass start Irene Schouten
    Team sprint Japan

    Heren

    500 m. Tatsuya Shinhama
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Cheon-ho Um
    Team sprint Nederland
  13. willempaap

    willempaap Active Member


    Dames

    500 meter: Kodaira
    1000 meter: ter Mors
    1500 meter: M. Takagi
    3000 meter: Visser
    Mass start: Schouten
    Team sprint: Japan

    Heren
    500 meter: Shinhama
    1000 meter: Nuis
    1500 meter: Nuis
    5000 meter: Roest
    Mass start: Giovannini
    Team sprint: Nederland
  14. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    500 meter: Nao Kodaira
    1000 meter: Jorien ter Mors
    1500 meter: Jorien ter Mors
    3000 meter: Natalja Voronina
    Mass start: Irene Schouten
    Team sprint: Nederland

    Heren
    500 meter: Tatsuya Shinhama
    1000 meter: Kai Verbij
    1500 meter: Kjeld Nuis
    5000 meter: Patrick Roest
    Mass start: Bart Swings
    Team sprint: Nederland
  15. Marrek

    Marrek Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Martina Sablikova
    MS. Ivanie Blondin
    TS. Japan

    Heren
    500 m. Kai Verbij
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    MS. Cheon-ho Um
    TS. Nederland
  16. Camila

    Camila Active Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Martina Sáblíková
    Mass start Irene Schouten
    Team sprint Japan

    Heren

    500 m. Daidai Ntab
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Bart Swings
    Team sprint Nederland
  17. Eelco

    Eelco Active Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Jorien ter Mors
    3.000 m. Martina Sáblíková
    Mass start Ivanie Blondin
    Team sprint Japan

    Heren

    500 m. Tatsuya Shinhama
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Cheon-ho Um
    Team sprint Nederland
  18. Heine

    Heine Member

    Dames
    500 meter: Nao Kodaira
    1000 meter: Jorien ter Mors
    1500 meter: Miho Takagi
    3000 meter: Esmee Visser
    Mass start: Ivanie Blondin
    Team sprint: Japan

    Heren
    500 meter: Daidai Ntab
    1000 meter: Kai Verbij
    1500 meter: Denis Yuskov
    5000 meter: Patrick Roest
    Mass start: Cheon-ho Um
    Team sprint: Nederland
  19. eddycorina

    eddycorina Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass start Irene Schouten
    Team sprint Japan

    Heren
    500 m. Daidai Ntab
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Cheon-ho Um
    Team sprint Nederland
  20. Maniek

    Maniek New Member

    Dames
    500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Esmee Visser
    Mass start Francesca Lollobrigida
    Team sprint Rusland

    Heren
    500 m. Tatsuya Shinhama
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Arjan Stroetinga
    Team sprint Nederland
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina