Voorspellingen ISU World Cup Calgary (10-12/12)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 6 dec 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ikbenerweer

    Ikbenerweer Active Member

    Dames
    1e 500 m. Andzelika Wojcik
    2e 500 m. Erin Jackson
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Isabelle Weidemann
    Mass start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Japan

    Heren
    1e 500 m. Tingyu Gao
    2e 500 m. Tingyu Gao
    1.000 m. Zhongyan Ning
    1.500 m. Joey Mantia
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Verenigde Staten
  2. Camila

    Camila Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ayano Sato
    3.000 m. Isabelle Weidemann
    Mass start Nana Takagi
    Team Pursuit Japan

    Heren
    1e 500 m. Tingyu Gao
    2e 500 m. Tingyu Gao
    1.000 m. Zhongyan Ning
    1.500 m. Joey Mantia
    5.000 m. Nils Vanderpoel
    Mass start Bart Swings
    Team Pursuit Japan

    Ik heb dus alleen de 1500 meter vrouwen veranderd
  3. sarah

    sarah Active Member

    Dames
    1e 500 m. Erin Jackson
    2e 500 m. Erin Jackson
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Isabelle Weidemann
    Mass start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Japan

    Heren
    1e 500 m. Tingyu Gao
    2e 500 m. Tingyu Gao
    1.000 m. Zhongyan Ning
    1.500 m. Joey Mantia
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit Canada
  4. Corina

    Corina New Member

    Dames
    1e 500 m. Erin Jackson
    2e 500 m. Erin Jackson
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Ayano Sato
    3.000 m. Isabelle Weidemann
    Mass start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Japan

    Heren
    1e 500 m. Tingyu Gao
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1.000 m. Zhongyan Ning
    1.500 m. Joey Mantia
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Bart Swings
    Team Pursuit Verenigde Staten
  5. Tuft

    Tuft Active Member

    Dames
    1e 500 m. Angelina Golikova
    2e 500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ayano Sato
    3.000 m. Isabelle Weidemann
    Mass start Ayano Sato
    Team Pursuit Japan

    Heren
    1e 500 m. Tatsuya Shinhama
    2e 500 m. Tingyu Gao
    1.000 m. Laurent Dubreuil
    1.500 m. Zhongyan Ning
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Verenigde Staten
  6. Judithr

    Judithr New Member

    Dames:
    1e 500 meter: Erin Jackson
    2e 500 meter: Angelina Golikova
    1.000 meter: Miho Takagi
    1.500 meter: Miho Takagi
    3.000 meter: Isabelle Weidemann
    Mass start: Ivanie Blondin
    Team Pursuit: Canada

    Heren:
    1e 500 meter: Tingyu Gao
    2e 500 meter: Tingyu Gao
    1.000 meter: Laurent Dubreuil
    1.500 meter: Zhongyan Ning
    5.000 meter: Nils van der Poel
    Mass start: Andrea Giovannini
    Team Pursuit: Canada
  7. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Erin Jackson
    2e 500 m. Andzelika Wójcik
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ragne Wiklund
    3.000 m. Isabelle Weidemann
    Mass start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Canada

    Heren
    1e 500 m. Tingyu Gao
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1.000 m. Laurent Dubreuil
    1.500 m. Joey Mantia
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Bart Swings
    Team Pursuit Verenigde Staten
  8. michiel0128

    michiel0128 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Erin Jackson
    2e 500 m. Erin Jackson
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ayano Sato
    3.000 m. Isabelle Weidemann
    Mass start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Canada

    Heren
    1e 500 m. Tingyu Gao
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1.000 m. Håvard Holmefjord LORENTZEN
    1.500 m. Joey Mantia
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Ruslan ZAKHAROV
    Team Pursuit Verenigde Staten
  9. Maniek

    Maniek Member

    Dames
    1e 500 m. Erin Jackson
    2e 500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ayano Sato
    3.000 m. Isabelle Weidemann
    Mass start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Japan

    Heren
    1e 500 m. Tingyu Gao
    2e 500 m. Tatsuya Shinhama
    1.000 m. Laurent Dubreuil
    1.500 m. Zhongyan Ning
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit USA
  10. eddy

    eddy Well-Known Member

    Dames:
    500 meter (1): Erin Jackson
    500 meter (2): Erin Jackson
    1000 meter: Brittany Bowe
    1500 meter: Ayano Sato
    3000 m. Isabelle Weidemann
    Mass start: Ivanie Blondin
    Team Pursuit: Canada

    Heren:
    500 meter (1): Tingyu Gao
    500 meter (2): Tingyu Gao
    1000 meter: Laurent Dubreuil
    1500 meter: Joey Mantia
    5000 meter: Nils van der Poel
    Mass start: Bart Swings
    Team Pursuit: USA
  11. mi

    mi Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Angelina Golikova
    2e 500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Isabelle Weidemann
    Mass start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Japan

    Heren
    1e 500 m. Tingyu Gao
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1.000 m. Laurent Dubreuil
    1.500 m. Zhongyan Ning
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Bart Swings
    Team Pursuit Verenigde Staten
  12. Beers

    Beers Member

    Dames
    1e 500 m. Angelina Golikova
    2e 500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Elizaveta Golubeva
    3.000 m. Isabelle Weidemann
    Mass start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Japan

    Heren
    1e 500 m. Tingyu Gao
    2e 500 m. Tingyu Gao
    1.000 m. Havard Lorentzen
    1.500 m. Zhongyan Ning
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Verenigde Staten
  13. Jippie

    Jippie Active Member

    Dames:
    1e 500 m. Erin Jackson
    2e 500 m. Erin Jackson
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ayano Sato
    3.000 m. Isabelle Weidemann
    Mass start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Canada

    Heren:
    1e 500 m. Laurent Dubreuil
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1.000 m. Håvard Holmefjord Lorentzen
    1.500 m. Zhongyan Ning
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit USA
  14. Speed times

    Speed times New Member

    Dames
    1e 500 m. Erin Jackson
    2e 500 m. Andzelika wojcik
    1000 m. Brittany bowe
    1500 m. Brittany bowe
    3000 m. Isabelle weidemann
    Mass start ivanie blondin
    Team persuit Japan

    Heren
    1e 500 m. Tingyu Gao
    2e 500 m. Laurent dubreuil
    1000 m. Laurent dubreuil
    1500 m. Joey Mantia
    5000 m. Nils van der poel
    Mass start Joey Mantia
    Team persuit Japan
  15. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Angelina Golikova
    2e 500 m. Andzelika Wójcik
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ragne Wiklund
    3.000 m. Isabelle Weidemann
    Mass start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Japan

    Heren
    1e 500 m. Tingyu Gao
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1.000 m. Laurent Dubreuil
    1.500 m. Joey Mantia
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Verenigde Staten
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina