Voorspellingen ISU WK sprint Hamar (3 en 4-3)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 26 feb 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de WK sprint in Hamar (3 en 4-3):

    Programma

    Dames
    1e 500 m.
    2e 500 m.
    1e 1.000 m.
    2e 1.000 m.
    Eindklassement

    Heren
    1e 500 m.
    2e 500 m.
    1e 1.000 m.
    2e 1.000 m.
    Eindklassement

    In totaal zijn dus 14 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Kijk op Spelregels 2021-2022 | Schaatsforum.nl voor het volledige reglement.

    Sluitingstijd: donderdag 3 maart 17:30 uur

    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:

    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat maakt de verwerking een stuk makkelijker.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
    • Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt de verwerking.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
    • Stuur deze dan vóór sluitingstijd per e-mail naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.

    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!
    Jippie vindt dit leuk.
  2. Dames
    1e 500 m. Erin Jackson
    2e 500 m. Erin Jackson
    1e 1.000 m. Brittany Bowe
    2e 1.000 m. Brittany Bowe
    Eindklassement Brittany Bowe

    Heren
    1e 500 m. Morishige
    2e 500 m. Morishige
    1e 1.000 m. Dubreuil
    2e 1.000 m. Dubreuil
    Eindklassement Dubreuil

    Modbreak: voorspellingen samengevoegd.
    Laatst bewerkt door een moderator: 27 feb 2022
  3. jay

    jay Member

    Dames
    1e 500 m. Erin Jackson
    2e 500 m. Erin Jackson
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Laurent Dubreuil
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Laurent Dubreuil
    Skate the grate vindt dit leuk.
  4. Elina

    Elina Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Laurent Dubreuil
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Laurent Dubreuil
    Skate the grate vindt dit leuk.
  5. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Laurent Dubreuil
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Kai Verbij
  6. Joris180

    Joris180 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Dubreuil
    2e 500 m. Shinhama
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Kai Verbij
  7. TdH

    TdH Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Laurent Dubreuil
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Kai Verbij
  8. Eelco

    Eelco Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Laurent Dubreuil
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Laurent Dubreuil
  9. Heine

    Heine Member

    Dames
    1e 500 m. Jutta Leerdam
    2e 500 m. Jutta Leerdam
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Wataru Morishige
    2e 500 m. Wataru Morishige
    1e 1.000 m. Kai Verbij
    2e 1.000 m. Kai Verbij
    Eindklassement Laurent Dubreuil
  10. diploma

    diploma Active Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Laurent Dubreuil
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Laurent Dubreuil
  11. Tuft

    Tuft Active Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Tatsuya Shinhama
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1e 1.000 m. Kai Verbij
    2e 1.000 m. Kai Verbij
    Eindklassement Kai Verbij
    Skate the grate vindt dit leuk.
  12. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    1e 500 m. Andzelika Wojcik
    2e 500 m. Andzelika Wojcik
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Laurent Dubreuil
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Laurent Dubreuil
  13. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Vanessa Herzog
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Laurent Dubreuil
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Thomas Krol
  14. willempaap

    willempaap Active Member

    Dames
    500 meter (1): Femke Kok
    500 meter (2): Femke Kok
    1000 meter (1): Jutta Leerdam
    1000 meter (2): Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren
    500 meter (1): Laurent Dubreuil
    500 meter (2): Laurent Dubreuil
    1000 meter (1): Thomas Krol
    1000 meter (2): Thomas Krol
    Eindklassement: Thomas Krol
  15. jay

    jay Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Laurent Dubreuil
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Laurent Dubreuil
  16. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren

    1e 500 m. Laurent Dubreuil
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Laurent Dubreuil
  17. Boertje

    Boertje Active Member

    Dames
    1e 500 m.: Femke Kok
    2e 500 m.: Femke Kok
    1e 1.000 m.: Jutta Leerdam
    2e 1.000 m.: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m.: Tatsuya Shinhama
    2e 500 m.: Tatsuya Shinhama
    1e 1.000 m.: Thomas Krol
    2e 1.000 m.: Kai Verbij
    Eindklassement: Thomas Krol
  18. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren

    1e 500 m. Wataru Morishige
    2e 500 m. Wataru Morishige
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Laurent Dubreuil
  19. sarah

    sarah Active Member

    Dames
    1e 500 m. Jutta Leerdam
    2e 500 m. Jutta Leerdam
    1e 1.000 m. Femke Kok
    2e 1.000 m. Femke Kok
    Eindklassement Femke Kok

    Heren
    1e 500 m. Tatsuya Shinhama
    2e 500 m. Tatsuya Shinhama
    1e 1.000 m. Laurent Dubreuil
    2e 1.000 m. Laurent Dubreuil
    Eindklassement Tatsuya Shinhama
  20. Palko

    Palko Active Member

    Dames
    1e 500 m. Andzelika Wojcik
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Laurent Dubreuil
    2e 500 m. Tatsuya Shinhama
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Kai Verbij
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina