Voorspellingen ISU WK sprint Hamar (3 en 4-3)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 26 feb 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:
    1e 500m: Femke Kok
    2e 500m: Femke Kok
    1e 1000m: Jutta Leerdam
    2e 1000m: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren:
    1e 500m: Laurent Dubreuil
    2e 500m: Laurent Dubreuil
    1e 1000m: Thomas Krol
    2e 1000m: Thomas Krol
    Eindklassement: Thomas Krol
  2. Camila

    Camila Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Jutta Leerdam
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Laurent Dubreuil
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Kai Verbij
  3. Maniek

    Maniek Member

    Dames:
    1e 500m: Femke Kok
    2e 500m: Femke Kok
    1e 1000m: Jutta Leerdam
    2e 1000m: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren:
    1e 500m: Laurent Dubreuil
    2e 500m: Tatsuya Shinhama
    1e 1000m: Thomas Krol
    2e 1000m: Thomas Krol
    Eindklassement: Kai Verbij
  4. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Andzelika Wójcik
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren

    1e 500 m. Laurent Dubreuil
    2e 500 m. Wataru Morishige
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Laurent Dubreuil
  5. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m.Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Laurent Dubreuil
    2e 500 m. Wataru Morishige
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Laurent Dubreuil
  6. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m.Andzelika Wojcik
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Laurent Dubreuil
    2e 500 m. Wataru Morishige
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Thomas Krol
  7. michiel0128

    michiel0128 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Laurent Dubreuil
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Kai Verbij
  8. Jippie

    Jippie Active Member

    Dames:
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren:
    1e 500 m. Laurent Dubreuil
    2e 500 m. Tatsuya Shinhama
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement: Thomas Krol
  9. Corina

    Corina New Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Laurent Dubreuil
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Thomas Krol
  10. eddy

    eddy Well-Known Member

    Dames:
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Andzelika Wójcik
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren:

    1e 500 m. Laurent Dubreuil
    2e 500 m. Wataru Morishige
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Laurent Dubreuil
  11. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Laurent Dubreuil
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Laurent Dubreuil
  12. Beers

    Beers Member

    Dames:
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren:

    1e 500 m. Laurent Dubreuil
    2e 500 m. Wataru Morishige
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Laurent Dubreuil
  13. Sabrina81

    Sabrina81 New Member

    Dames
    1e 500 m. Erin Jackson
    2e 500 m. Erin Jackson
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Laurent Dubreuil
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Laurent Dubreuil
  14. Judithr

    Judithr New Member

    Dames:
    1e 500 meter: Femke Kok
    2e 500 meter: Femke Kok
    1e 1.000 meter: Jutta Leerdam
    2e 1.000 meter: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren:
    1e 500 meter: Laurent Dubreuil
    2e 500 meter: Tatsuya Shinhama
    1e 1.000 meter: Thomas Krol
    2e 1.000 meter: Thomas Krol
    Eindklassement: Thomas Krol
  15. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Dames
    1e 500 m.: Vanessa Herzog
    2e 500 m.: Femke Kok
    1e 1.000 m.: Jutta Leerdam
    2e 1.000 m.: Jutta Leerdam
    Eindklassement: Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m.: Laurent Dubreuil
    2e 500 m.: Wataru Morishige
    1e 1.000 m.: Thomas Krol
    2e 1.000 m.: Thomas Krol
    Eindklassement: Laurent Dubreuil
  16. mi

    mi Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1e 1.000 m. Jutta Leerdam
    2e 1.000 m. Jutta Leerdam
    Eindklassement Jutta Leerdam

    Heren
    1e 500 m. Laurent Dubreuil
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1e 1.000 m. Thomas Krol
    2e 1.000 m. Thomas Krol
    Eindklassement Laurent Dubreuil
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina