Voorspellingen Essent Worldcup Astana (01-02/12)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Sjoerd, 24 nov 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. ZeeKoei

    ZeeKoei Well-Known Member

    Dames
    1500m Christine Nesbitt
    5000m Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging Canada

    Heren
    1500m Havard Bokko
    10000m Jorrit Bergsma
    Ploegenachtervolging Nederland
  2. nino

    nino Member

    Dames
    1500m Marrit Leenstra
    5000m Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging Canada

    Heren
    1500m Havard Bokko°/
    10000m Jorrit Bergsma
    Ploegenachtervolging Zuid Korea
  3. Pieter1971

    Pieter1971 Member

    Dames
    1500 m Christine Nesbitt
    5000 m Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging Canada

    Heren
    1500 m Havard Bokko
    10000 m Jorrit Bergsma
    Ploegenachtervolging Nederland
  4. Jippie

    Jippie Active Member

    Dames:
    1500m Christine Nesbitt
    5000m Martina Sábliková
    Ploegenachtervolging Canada

    Heren:
    1500m Håvard Bøkko
    10000m Bob de Jong
    Ploegenachtervolging Nederland
  5. sarah

    sarah Active Member

    Dames:
    1500m Marrit Leenstra
    5000m Martina Sábliková
    Ploegenachtervolging Canada

    Heren:
    1500m Håvard Bøkko
    10000m Bob de Jong
    Ploegenachtervolging Nederland
  6. dammer

    dammer Member

    Dames
    1500 m Marrit Leenstra
    5000 m Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging Canada

    Heren
    1500 m Koen Verweij
    10000 m Jorrit Bergsma
    Ploegenachtervolging Nederland
  7. anonieme

    anonieme Member

    Dames
    1500 m Marrit Leenstra
    5000 m Stephani Beckert
    Ploegenachtervolging Duitsland

    Heren
    1500 m Koen Verweij
    10000 m Bob de Jong
    Ploegenachtervolging Nederland
  8. Krizz

    Krizz Well-Known Member Medewerker

    Dames
    1500 m Marrit Leenstra
    5000 m Stephanie Beckert
    Ploegenachtervolging Canada

    Heren
    1500 m Havard Bokko
    10000 m Bob de Jong
    Ploegenachtervolging Nederland
  9. mulderlilian

    mulderlilian New Member

    Dames
    1500 m Marrit Leenstra
    5000 m Stepahnie Beckert
    Ploegen Duitsland

    Heren
    1500 m Havard Bokko
    10000 m Bob de Jong
    Ploeg Rusland
  10. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Dames:
    1500m Marrit Leenstra
    5000m Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging Rusland

    Heren:
    1500m Havard Bokko
    10000m Jorrit Bergsma
    Ploegenachtervolging Nederland
  11. Cindy

    Cindy New Member

    Dames
    1500 m Marrit Leenstra
    5000 m Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging Canada

    Heren
    1500 m Koen Verweij
    10000 m Jorrit Bergsma
    Ploegenachtervolging Nederland
  12. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    1500 m Marrit Leenstra
    5000 m Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging Nederland

    Heren
    1500 m Koen Verweij
    10000 m Jorrit Bergsma
    Ploegenachtervolging Nederland
  13. LeeMoZovski

    LeeMoZovski Well-Known Member

    Dames
    1500m - Marrit Leenstra
    5000m - Martina Sablikova
    TP - Nederland

    Heren
    1500m - Havard Bokko
    10000m - Jorrit Bergsma
    TP - Nederland
  14. Myrna

    Myrna Member

    Dames
    1500 m Marrit Leenstra
    5000 m Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging Nederland

    Heren
    1500 m Havard Bokko
    10000 m Jorrit Bergsma
    Ploegenachtervolging Nederland
  15. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    Dames
    1500 m Christine Nesbitt
    5000 m Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging Nederland

    Heren
    1500 m Havard Bokko
    10000 m Jorrit Bergsma
    Ploegenachtervolging Duitsland
  16. Jan Blokland

    Jan Blokland Well-Known Member

    Dames:
    1500 m : Marrit Leenstra
    5000 m : Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging: Duitsland

    Mannen:
    1500 m : Koen Verweij
    10000 m : Jorrit Bergsma
    Ploegenachtervolging: Nederland
  17. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames:
    1500 m : Marrit Leenstra
    5000 m : Stepahnie Beckert
    Ploegenachtervolging: Nederland

    Mannen:
    1500 m : Havard Bokko
    10000 m : Jorrit Bergsma
    Ploegenachtervolging: Nederland
  18. Peterpeer

    Peterpeer Member

    Dames:
    1500 m : Marrit Leenstra
    5000 m : Stepahnie Beckert
    Ploegenachtervolging: Duitsland

    Mannen:
    1500 m : Havard Bokko
    10000 m : Jorrit Bergsma
    Ploegenachtervolging: Nederland
  19. Wroeter

    Wroeter Member

    Vrouwen:
    1500 m Marrit Leenstra
    5000 m Stephanie Beckert
    TP Nederland

    Mannen:
    1500 m Shani Davis
    10000 m Bob de Jong
    TP Nederland
  20. andre77

    andre77 Active Member

    Dames
    1500 m: Christine Nesbitt
    5000 m: Martina Sábliková
    Ploegenachtervolging: Canada

    Heren
    1500 m: Havard Bokko
    10000 m: Jorrit Bergsma
    Ploegenachtervolging: Nederland
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina