Voorspellingen Essent WK Allround in Hamar (16-17/02)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Sjoerd, 9 feb 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Anne1980

    Anne1980 Member

    Dames
    500 m Yekaterina Shikhova
    1500 m Christine Nesbitt
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Ireen Wüst
    Winnares eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m Koen Verweij
    1500 m Havard Bokko
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
  2. droomteam

    droomteam Member

    Dames
    500 m Lotte van Beek
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Ireen Wüst
    Winnares eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m Zbigniew Bródka
    1500 m Koen Verweij
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
  3. brabantsneutje

    brabantsneutje Active Member

    Dames
    500 m: Christine Nesbitt
    1500 m: Christine Nesbitt
    3000 m: Ireen Wüst
    5000 m: Ireen Wüst
    Winnares eindklassement: Ireen Wüst

    Heren
    500 m: Haralds Silovs
    1500 m: Koen Verweij
    5000 m: Sven Kramer
    10000 m: Sven Kramer
    Winnaar eindklassement: Sven Kramer
  4. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Diane Valkenburg
    Winnares eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m Håvard Bøkko
    1500 m Koen Verweij
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
  5. Heine

    Heine Member

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Diane Valkenburg
    Winnares eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m Zbigniew Bródka
    1500 m Koen Verweij
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
  6. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1500 m Christine Nesbitt
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Ireen Wüst
    Winnares eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m Zbigniew Bródka
    1500 m Zbigniew Bródka
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
  7. sarah

    sarah Active Member

    Dames
    500 m Ireen Wust
    1500 m Ireen Wust
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Ireen Wust
    Winnares eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m Haralds Silovs
    1500 m Denis Yuskov
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
  8. ChefSpijker

    ChefSpijker Well-Known Member

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Diane Valkenburg
    Winnares eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m Zbigniew Bródka
    1500 m Sverre Lunde Pedersen
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
  9. eddycorina

    eddycorina Member

    Dames:
    500 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Ireen Wüst
    Winnares eindklassement Ireen Wüst

    Heren:
    500 m Zbigniew Bródka
    1500 m Håvard Bøkko
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
  10. Tooninho1990

    Tooninho1990 New Member

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Ireen Wüst
    Winnares eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m Konrad Niedzwiedzki
    1500 m Koen Verweij
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
  11. nina

    nina New Member

    Dames:
    500 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Claudia Pechstein
    Winnares eindklassement Ireen Wüst

    Heren:
    500 m Haralds Silovs
    1500 m Håvard Bøkko
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
  12. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames:
    500 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Ireen Wüst
    Winnares eindklassement Ireen Wüst

    Heren:
    500 m Haralds Silovs
    1500 m Zbigniew Brodka
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
  13. Jan Blokland

    Jan Blokland Well-Known Member

    Dames
    500 m: Christine Nesbitt
    1500 m: Ireen Wüst
    3000 m: Ireen Wüst
    5000 m: Diane Valkenburg
    Winnares eindklassement: Ireen Wüst

    Heren
    500 m: Zbigniew Brodka
    1500 m: Koen Verweij
    5000 m: Sven Kramer
    10000 m: Sven Kramer
    Winnaar eindklassement: Sven Kramer
  14. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1500 m Christine Nesbitt
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Ireen Wüst
    Winnares eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m Zbigniew Bródka
    1500 m Zbigniew Bródka
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
  15. eduardr

    eduardr Member

    Dames
    500 m Lotte van Beek
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Linda de Vries
    Winnares eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m Haralds Silovs
    1500 m Koen Verweij
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
  16. anonieme

    anonieme Member

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Diane Valkenburg
    Winnares eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m Zbigniew Bródka
    1500 m Zbigniew Bródka
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
  17. MariekeQ

    MariekeQ Member

    Dames
    500m: Christine Nesbitt
    1500m: Ireen Wüst
    3000m: Ireen Wüst
    5000m: Ireen Wüst
    Eindwinnares: Ireen Wüst

    Mannen
    500m: Zbigniev Brodka
    1500m: Sverre Lunde Pedersen
    5000m: Sven Kramer
    10000m: Sven Kramer
    Eindwinnaar: Sven Kramer
  18. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Dames
    500 m: Christine Nesbitt
    1500 m: Ireen Wüst
    3000 m: Ireen Wüst
    5000 m: Diane Valkenburg
    Winnares eindklassement: Ireen Wüst

    Heren
    500 m: Zbigniew Brodka
    1500 m: Koen Verweij
    5000 m: Sven Kramer
    10000 m: Sven Kramer
    Winnaar eindklassement: Sven Kramer
  19. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Vrouwen
    500m: Christine Nesbitt
    1.500m: Ireen Wüst
    3.000m: Ireen Wüst
    5.000m: Ireen Wüst
    Eindklassement: Ireen Wüst

    Mannen
    500m: Zbigniew Bródka
    1.500m: Koen Verweij
    5.000m: Sven Kramer
    10.000m: Sven Kramer
    Eindklassement: Sven Kramer
  20. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    Dames:
    500 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Ireen Wüst
    5000 m Ireen Wüst
    Winnares eindklassement Ireen Wüst

    Heren:
    500 m Zbigniew Brodka
    1500 m Zbigniew Brodka
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina