Voorspellingen Daikin WCKT Heerenveen (28-30/10)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 21 okt 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Welkom bij de 20e editie van het forumspel.

    Plaats hieronder je voorspellingen voor het World Cup Kwalificatie Toernooi in Heerenveen (28-30/10):

    Programma

    Dames
    500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    3.000 m.
    5.000 m.
    Mass start

    Heren
    500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    5.000 m.
    10.000m.
    Mass start

    In totaal zijn dus 12 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Let op: bij de 500m moet de eindwinnaar over beide races voorspeld worden.

    Kijk Spelregels 2022-2023 | Schaatsforum.nl voor het volledige reglement. Speciale aandacht voor de joker regeling en late afzeggers regeling.

    De FAQ lijst is aangepast, zie Schaatsforum Voorspel Spel (VSS) FAQ | Schaatsforum.nl

    Sluitingstijd: vrijdag 28 oktober 17:00 uur

    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:

    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat maakt de verwerking een stuk makkelijker.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
    • Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt de verwerking.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
    • Stuur deze dan vóór sluitingstijd per e-mail naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gedurende het seizoen is er de mogelijkheid om voor één gemiste voorspelling een joker in te zetten. Zie voor details de spelregels.
    • Bij late afzeggingen kan er een uitzondering gelden. Zie voor details de spelregels.

    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!
  2. Elina

    Elina Well-Known Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Irene Schouten
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Stefan Westenbroek
    1.000 m. Hein Otterspeer
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Bart Hoolwerf
  3. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Antoinette Rijpma-de Jong
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Marijke Groenewoud

    Heren
    500 m. Dai Dai N'Tab
    1.000 m. Hein Otterspeer
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Jorrit Bergsma
  4. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Antoinette Rijpma-de Jong
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Dai Dai N'Tab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Evert Hoolwerf
  5. ZeeKoei

    ZeeKoei Well-Known Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Antoinette Rijpma-de Jong
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Marijke Groenewoud

    Heren
    500 m. Stefan Westenbroek
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Bart Hoolwerf
  6. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Antoinette Rijpma-de Jong
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Marijke Groenewoud

    Heren
    500 m. Dai Dai N'Tab
    1.000 m. Hein Otterspeer
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Bart Hoolwerf
  7. Palko

    Palko Active Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Antoinette Rijpma-de Jong
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Dai Dai N'Tab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Mass start Jorrit Bergsma
  8. willempaap

    willempaap Active Member

    Dames
    500 meter: Femke Kok
    1.000 meter: Jutta Leerdam
    1.500 meter: Antoinette Rijpma-de Jong
    3.000 meter: Irene Schouten
    5.000 meter: Irene Schouten
    Mass start: Irene Schouten

    Heren
    500 meter: Dai Dai N'Tab
    1.000 meter: Hein Otterspeer
    1.500 meter: Kjeld Nuis
    5.000 meter: Patrick Roest
    10.000 meter: Jorrit Bergsma
    Mass start: Bart Hoolwerf
  9. TdH

    TdH Member

    Dames
    500 meter: Femke Kok
    1.000 meter: Jutta Leerdam
    1.500 meter: Marijke Groenewoud
    3.000 meter: Irene Schouten
    5.000 meter: Irene Schouten
    Mass start: Irene Schouten

    Heren
    500 meter: Merijn Scheperkamp
    1.000 meter: Thomas Krol
    1.500 meter: Thomas Krol
    5.000 meter: Patrick Roest
    10.000 meter: Patrick Roest
    Mass start: Harm Visser
  10. Thijs1410

    Thijs1410 New Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Marijke Groenewoud
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Stefan Westenbroek
    1.000 m. Hein Otterspeer
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Bart Hoolwerf
  11. proeme

    proeme Well-Known Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Melissa Wijfje
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Daidai N'tab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Bart Hoolwerf
  12. willempaap

    willempaap Active Member

    Dames
    500 meter: Femke Kok
    1.000 meter: Jutta Leerdam
    1.500 meter: Antoinette Rijpma-de Jong
    3.000 meter: Irene Schouten
    5.000 meter: Irene Schouten
    Mass start: Irene Schouten

    Heren
    500 meter: Dai Dai N'Tab
    1.000 meter: Hein Otterspeer
    1.500 meter: Thomas Krol
    5.000 meter: Patrick Roest
    10.000 meter: Jorrit Bergsma
    Mass start: Bart Hoolwerf
  13. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    Dames
    500 meter: Femke Kok
    1000 meter: Jutta Leerdam
    1500 meter: Irene Schouten
    3000 meter: Irene Schouten
    5000 meter: Irene Schouten
    Mass start: Marijke Groenewoud

    Heren
    500 meter: Merijn Scheperkamp
    1000 meter: Hein Otterspeer
    1500 meter: Thomas Krol
    5000 meter: Patrick Roest
    10.000 meter: Jorrit Bergsma
    Mass start: Jorrit Bergsma
  14. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Antoinette Rijpma-de Jong
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Dai Dai N'tab
    1.000 m. Hein Otterspeer
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Bart Hoolwerf
  15. Tuft

    Tuft Active Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Marijke Groenewoud
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Marijke Groenewoud

    Heren
    500 m. Janno Botman
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Louis Hollaar
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Bart Hoolwerf
  16. Marcel Vos

    Marcel Vos Well-Known Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Marijke Groenewoud
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Merijn Scheperkamp
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Bart Hoolwerf
  17. sarah

    sarah Active Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Femke Kok
    1.500 m. Antoinette Rijpma-de Jong
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Dai Dai N'tab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Bart Hoolwerf
  18. Jeronimo1

    Jeronimo1 Well-Known Member

    Dames
    500 meter: Femke Kok
    1.000 meter: Jutta Leerdam
    1.500 meter: Jutta Leerdam
    3.000 meter: Irene Schouten
    5.000 meter: Irene Schouten
    Mass start: Irene Schouten

    Heren
    500 meter: Dai Dai N'Tab
    1.000 meter: Thomas Krol
    1.500 meter: Thomas Krol
    5.000 meter: Patrick Roest
    10.000 meter: Jorrit Bergsma
    Mass start: Bart Hoolwerf
  19. eddy

    eddy Well-Known Member

    Dames:
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Antoinette Rijpma-de Jong
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren:
    500 m. Dai Dai N'tab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Bart Hoolwerf
  20. Maniek

    Maniek Member

    Dames
    500 meter: Femke Kok
    1.000 meter: Jutta Leerdam
    1.500 meter: Antoinette Rijpma-de Jong
    3.000 meter: Irene Schouten
    5.000 meter: Irene Schouten
    Mass start: Irene Schouten

    Heren
    500 meter: Merijn Scheperkamp
    1.000 meter: Thomas Krol
    1.500 meter: Thomas Krol
    5.000 meter: Patrick Roest
    10.000 meter: Jorrit Bergsma
    Mass start: Bart Hoolwerf
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina