Voorspellingen Daikin NK afstanden

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 23 okt 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Welkom bij de 19e editie van het forumspel.

    Plaats hieronder je voorspellingen voor het NK afstanden in Heerenveen (29-31/10):

    Programma

    Dames
    500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    3.000 m.
    5.000 m.
    Mass start

    Heren
    500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    5.000 m.
    10.000m.
    Mass start

    In totaal zijn dus 12 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Let op: bij de 500m moet de eindwinnaar over beide races voorspeld worden.

    Kijk hier voor het volledige reglement. Speciale aandacht voor de joker regeling.

    Sluitingstijd: vrijdag 29 oktober 16:30 uur

    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:

    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat maakt de verwerking een stuk makkelijker.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
    • Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt de verwerking.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
    • Stuur deze dan vóór sluitingstijd per e-mail naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gedurende het seizoen is er de mogelijkheid om voor één gemiste voorspelling een joker in te zetten. Zie voor details de spelregels.

    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!
  2. diploma

    diploma Active Member

    Dames
    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Daidai Ntab
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Marwin Talsma
    Mass start Koen Verweij
  3. Elina

    Elina Well-Known Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Carlijn Achtereekte
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Hein Otterspeer
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Evert Hoolwerf
  4. Eelco

    Eelco Well-Known Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Carlijn Achtereekte
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Daidai Ntab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Koen Verweij
  5. Tuft

    Tuft Active Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Daidai Ntab
    1.000 m. Hein Otterspeer
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Mass start Jorrit Bergsma
  6. Sabrina81

    Sabrina81 New Member

    Dames
    500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Daidai Ntab
    1.000 m. Hein Otterspeer
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Mass start Jorrit Bergsma
  7. Camila

    Camila Well-Known Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Daidai Ntab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000m. Patrick Roest
    Mass start Arjen Stroetinga
  8. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. DaiDai Ntab
    1.000 m. Hein Otterspeer
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Jorrit Bergsma
  9. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Hein Otterspeer
    1.000 m. Hein Otterspeer
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Mass start Arjen Stroetinga
  10. willempaap

    willempaap Active Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Daidai Ntab
    1.000 m. Hein Otterspeer
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Mass start Koen Verweij
  11. Camila

    Camila Well-Known Member

    In de deelnemerslijst voor de Massastart zie ik Arjen Stroetinga, maar ik lees ook dat hij gestopt is. Weet iemand wat we moeten geloven? (Dan kan ik nog mn voorspelling aanpassen)
  12. Duif

    Duif Well-Known Member

    Hij is echt gestopt. Net als Erik Jan Kooiman die nog in de startlijst van de 10km staat.
    Camila vindt dit leuk.
  13. Beers

    Beers Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Daidai Ntab
    1.000 m. Hein Otterspeer
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Bart Hoolwerf
  14. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Jorrit Bergsma
  15. Boertje

    Boertje Active Member

    Dames
    500 m: Femke Kok
    1.000 m: Jutta Leerdam
    1.500 m: Antoinette de Jong
    3.000 m: Antoinette de Jong
    5.000 m: Carlijn Achtereekte
    Mass start: Irene Schouten

    Heren
    500 m: DaiDai Ntab
    1.000 m: Thomas Krol
    1.500 m: Thomas Krol
    5.000 m: Patrick Roest
    10.000m: Patrick Roest
    Mass start: Jorrit Bergsma
  16. alinda

    alinda Member

    Dames
    500 m Femke Kok
    1000m Juta Leerdam
    1500m Antoinette de Jong
    3000m Antoinette de Jong
    5000m Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500m Dai Dai Ntab
    1000m Kjeld Nuis
    1500m Thomas Krol
    5000m Patrick Roest
    10000m Patrick Roest
    Mass start Jorrit Bergsma
  17. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    wordt:

    Dames

    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Hein Otterspeer
    1.000 m. Hein Otterspeer
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Mass start Jorrit Bergsma
  18. TdH

    TdH Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Mass start Bart Hoolwerf
  19. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren

    500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Mass start Jorrit Bergsma
  20. jay

    jay Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren

    500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Hein Otterspeer
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Mass start Jorrit Bergsma
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina