Kwalificaties grote toernooien

Discussie in 'Lange baan' gestart door Mjøsaman, 12 nov 2023.

  1. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Na Wereldbeker 1 zijn dit de standen. Mogelijk nog wat foutjes er in. Ik zal het hier bijhouden.

    EK afstanden
    500 mannen
    3: NED (1,4,6) NOR (3,10,13) POL (7,8,9) GER (12,14,16)
    2:
    1: ESP (2) ITA (5) EST (11) BEL (15) FIN (17) AUT (18) HUN (19)
    1 spot left

    1000 mannen
    3: NED (1,4,5) GER (3,10,17) NOR (6,12,15) POL (7,13,16)
    2: ITA (2,9)
    1: EST (8) BEL (11) ESP (14) FRA (18) FIN (19) AUT (20)
    points needed: 0
    time needed: 1.13.88
    reserves: HUN-1 (9 reserve spots left)

    1500 mannen
    3: NED (1,3,5) NOR (2,4,7) GER (6,12,13) ITA (9,10,14)
    2: BEL (8,11)
    1: FRA (15) SUI (16) POL (17) AUT (18) DEN (19) FIN (20)
    points needed: 2
    time needed: 1.50.17
    reserves: FIN-2, ESP-1, HUN-1. (7 reserve spots left)

    5000 mannen
    3: NED (1,8,9) ITA (2,5,10) NOR (3,4,7) GER (11,13,14)
    2:
    1: BEL (6) SUI (12) FRA (15) POL (16)
    points needed: 5
    reserves: BEL-2, AUT-1, DEN-1, ESP-1 (6 reserve spots left)

    massastart mannen
    2: NED (1,9) BEL (2,16) ITA (4,6) DEN (5,13) FRA (8,18) GER (10,11) NOR (12,14) POL (15,17)
    1: SUI (3) AUT (7) ESP (19)
    1 spot left

    ploegenachtervolging mannen
    NOR, ITA, NED, POL, BEL, FRA
    points needed: 29
    reserves: GER. 5 reserve spots left

    teamsprint mannen

    500 vrouwen
    3: NED (1,2,3) POL (5,6,7)
    2: NOR (8,10)
    1: AUT (4) ITA (9) BEL (11) ESP (12) ROU (13) GER (14)
    6 spots left

    1000 vrouwen
    3: NED (1,2,3) POL (4,9,10)
    2: NOR (8,12) GER (13,16)
    1: AUT (5) GBR (6) BEL (7) SUI (11) ITA (14) ROU (15) ESP (17)
    3 spots left

    1500 vrouwen
    3: NED (1,2,6) POL (7,10,13)
    2: CZE (4,14) GER (11,12)
    1: NOR (3) SUI (5) GBR (8) BEL (9)
    6 spots left

    3000 vrouwen
    3: NED (2,3,5) CZE (4,13,14) POL (6,15,16) GER (7,8,12)
    2: SUI (9,11)
    1: NOR (1) ITA (10)

    massastart vrouwen
    2: NED (1,8) SUI (2,3) GER (4,5) POL (9,12) CZE (10,11)
    1: BEL (6) ITA (7)
    8 spots left

    ploegenachtervolging vrouwen
    NED, POL, SUI, GER, ITA. 1 spot left

    teamsprint vrouwen

    4CC afstanden
    500 mannen
    3: JPN (1,2,3) USA (4,8,11) CAN (5,12,15) KOR (6,7,14) CHN (10,13,17)
    2: KAZ (9,16)
    1: TPE (18)
    2 spots left

    1000 mannen
    3: JPN (1,4,5) CHN (2,11,13) USA (3,7,9) CAN (6,8,10) KOR (12,18,19) KAZ (15,16,17)
    2:
    1: TPE (14)
    1 spot left

    1500 mannen
    3: JPN (1,4,5) USA (2,10,13) CHN (3,16,17) CAN (6,7,8) KAZ (9,15,18) KOR (11,12,14)
    2:
    1: TPE (19)
    1 spot left

    5000 mannen
    3: CAN (1,9,11) JPN (2,5,6) USA (3,4,8)
    2: CHN (7,10) KOR (13,15) KAZ (14,16)
    1: NZL (12)
    points needed: 2
    reserves: NZL-2, KOR-3

    massastart mannen
    2: CAN (1,9) KOR (2,6) USA (3,4) JPN (5,7) KAZ (8,11) NZL (10,13) CHN (12,14)
    1:
    6 spots left

    ploegenachtervolging mannen
    USA, JPN, CHN, CAN, NZL, KAZ
    points needed: 26
    reserves: KOR. 5 reserve spots left

    teamsprint mannen

    500 vrouwen
    3: USA (1,2,11) KOR (3,8,15) JPN (4,5,6) CHN (7,13,14) CAN (10,12,17)
    2: KAZ (9,16)
    1:
    3 spots left

    1000 vrouwen
    3: JPN (1,7,8) USA (2,4,14) CHN (3,6,16) CAN (5,15,17) KAZ (9,10,13) KOR (11,12,18)
    2:
    1:
    2 spots left

    1500 vrouwen
    3: JPN (1,4,9) USA (2,5,10) CHN (3,6,12) CAN (7,8,11) KOR (15,16,17)
    2: KAZ (13,14)
    1:
    3 spots left

    3000 vrouwen
    3: JPN (1,8,11) CAN (2,3,4) CHN (5,6,10) USA (7,9,14) KOR (12,13,15)
    2:
    1:
    1 spot left

    massastart vrouwen
    2: CAN (1,3) USA (2,6) KOR (4,7) CHN (5,8) JPN (9,10)
    1:
    10 spots left

    ploegenachtervolging vrouwen
    JPN, CAN, CHN, USA, KOR. 1 spot left

    teamsprint vrouwen

    WK afstanden
    500 mannen
    3: JPN (1,2,3) USA (4,15,22) NED (5,10,12) POL (13,16,17)
    2: KOR (7,14) NOR (9,20) CHN (21,23)
    1: CAN (6) ESP (8) ITA (11) KAZ (18) EST (19) GER (24)
    points needed: 46
    time needed: 35.42
    reserves: CAN-2, KOR-3, CAN-3, GER-2, KAZ-2, NOR-3, CHN-3, BEL-1, TPE-1, GER-3 (36.65)

    1000 mannen
    3: JPN (1,6,8) USA (3,12,16) NED (4,9,11) CAN (10,15,18)
    2: ITA (5,19) GER (7,20) NOR (13,22) POL (14,23)
    1: CHN (2) EST (17) BEL (21) ESP (24)
    points needed: 23
    time needed: 1.10.17
    reserves: CHN-2, KOR-1, NOR-3, POL-3, CHN-3, GER-3, TPE-1, KAZ-1, FRA-1, KAZ-2 (1.12.01)

    1500 mannen
    3: JPN (1,4,5) NED (6,8,10) NOR (7,9,12) GER (11,21,22) CAN (13,16,17)
    2: USA (2,19) BEL (14,20) ITA (15,18) KOR (23, 24)
    1: CHN (3)
    points needed: 21
    time needed: 1.48.61
    reserves:
    ITA-3, FRA-1, KAZ-1, SUI-1, USA-3, POL-1, AUT-1, DEN-1, KOR-3, FIN-1 (1.50.17)

    5000 mannen
    3: NED (1,11,12) ITA (2,6,17) NOR (3,5,9) JPN (8,14,16) USA (10,13,18)
    2: CAN (4,20)
    1: BEL (7) CHN (15) GER (19)
    points needed: 25
    time needed: 6.27.47
    reserves: SUI-1, GER-2, CHN-2, CAN-3, GER-3, NZL-1, FRA-1, KOR-1, POL-1, KAZ-1 (6.40.59)

    10000 mannen
    2: ITA (2,6) NOR (3,5)
    1: NED (1) CAN (4) BEL (7) JPN (8)
    points needed: 34
    4 spots left

    massastart mannen
    2: NED (1,13) CAN (4,22) ITA (5,9) KOR (6,15) USA (7,11) DEN (8,20) JPN (14,17) GER (16,18) NOR (19,23)
    1: BEL (2) SUI (3) AUT (10) FRA (12) KAZ (21) POL (24)
    points needed: 17
    reserves: BEL-2, NZL-1, KAZ-2, CHN-1, NZL-2, POL-2, CHN-2, FRA-2, ESP-1 (1 spot left)

    ploegenachtervolging mannen
    NOR, ITA, USA, JPN, NED, CHN, CAN, POL
    points needed: 38
    time needed: 3.49.07
    reserves: BEL, FRA, GER, NZL, KAZ, KOR

    teamsprint mannen

    500 vrouwen
    3: USA (1,3,17) NED (2,4,8) KOR (5,12,21) JPN (6,7,9) POL (14,15,19)
    2: CHN (10,20) KAZ (13,23) CAN (16,18)
    1: AUT (11) ITA (22) NOR (24)
    points needed: 44
    time needed: 39.29
    reserves: CHN-3, NOR-2, BEL-1, CAN-3, ESP-1, ROU-1, GER-1 (3 spots left)

    1000 vrouwen
    3: NED (1,4,10) JPN (2,9,12) USA (3,6,21) CHN (5,8,23) CAN (7,22,24) KAZ (15,16,19)
    2: KOR (17,18)
    1: POL (11) AUT (13) GBR (14) BEL (20)
    points needed: 23
    time needed: 1.17.90
    reserves:
    NOR-1, POL-2, KOR-3, POL-3, SUI-1, NOR-2, GER-1, ITA-1, ROU-1, GER-2 (1.21.30)

    1500 vrouwen
    3: JPN (1,6,12) NED (2,5,17) USA (3,7,14) CHN (4,8,19) CAN (10,11,15)
    2: POL (18,24) KAZ (22,23)
    1: NOR (9) CZE (13) SUI (16) GBR (20) BEL (21)
    points needed: 24
    time needed: 2.02.92
    reserves: GER-1, KOR-1, GER-2, POL-3, CZE-2, KOR-2, KOR-3. 3 spots left

    3000 vrouwen
    3: JPN (2,14,19) NED (3,4,8) CAN (6,7,9) CHN (10,11,17)
    2: USA (12,16) GER (15,18)
    1: NOR (1) CZE (5) POL (13) SUI (20)
    points needed: 21
    time needed: 4.14.96
    reserves: ITA-1, SUI-2, KOR-1, GER-3, CZE-2, KOR-2, CZE-3, USA-3, POL-2, KOR-3 (4.29.25)

    5000 vrouwen
    2: NED (3,4) CAN (6,7)
    1: NOR (1) JPN (2) CZE (5) CHN (8)
    4 spots left

    massastart vrouwen
    2: CAN (1,4) NED (2,17) USA (3,13) KOR (5,14) SUI (6,7) GER (8,9) CHN (12,15) JPN (16,21) POL (18,22) CZE (19,20)
    1: BEL (10) ITA (11)
    2 spots left

    ploegenachtervolging vrouwen
    JPN, CAN, NED, POL, CHN, SUI, USA, GER
    points needed: 36
    time needed: 3.08.54
    reserves: KOR, ITA, 4 spots left

    teamsprint vrouwen

    WK sprint mannen
    3: USA (2*,4*,5) POL (9*,14*,16) GER (12*,13*,21)
    2: JPN (1*,*) ITA (3*,*) NOR (6*,23*) NED (7*,*) CHN (15,19) KOR (17,20)
    1: CAN (8) ESP (10) EST (11) BEL (18) TPE (22) FIN (24) AUT (25)
    points needed: 73.920
    reserves: HUN-1

    WK sprint vrouwen
    3: USA (1*,6,12) NED (2*,3*,5) KOR (7,13,18) POL (8*,20*,23)
    2: JPN (4*,14*) KAZ (9,15) CHN (11,19) CAN (17*,*) NOR (21*,*)
    1: AUT (10*) BEL (16) ITA (22) ROU (24) GER (25*) GBR*
    Points needed: 80.365
    reserves: ESP-1

    WK allround mannen
    3: NOR (2*,4*,7)
    2: NED (1*,*) JPN (3*,9*) USA (5*,13*) KOR (12,16)
    1: BEL (6*) ITA (8*) CAN (10) SUI (11) AUT (14) DEN (15) ESP (17) GER* SWE*
    4 spots left

    WK allround vrouwen
    3: NED (1*,3*,10) CAN (5*,7*,9) USA (11*,14,21)
    2: JPN (4*,15*) CZE (6*,18) CHN (8,12) POL (17,20)
    1: NOR (2*) SUI (13) GER (16*) KOR (19) KAZ*
    2 spots left
    Laatst bewerkt: 12 nov 2023
  2. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Na Peking:

    EK afstanden

    500 mannen
    3: NED (1,3,9) POL (5,6,7) NOR (8,10,13) GER (12,14,17)
    2: FIN (18,19)
    1: ITA (2) ESP (4) EST (11) BEL (15) AUT (16) HUN (20)
    points needed: 0
    time needed: 37.10

    1000 mannen
    3: NED (1,4,6) NOR (2,11,16) GER (5,9,17) POL (8,10,18)
    2: ITA (3,15)
    1: EST (7) GBR (12) ESP (13) BEL (14) FRA (19) FIN (20)
    points needed: 11
    time needed: 1.12.10
    reserves: AUT-1, HUN-1 (8 reserve spots left)

    1500 mannen
    3: NED (1,2,4) NOR (3,6,7) GER (5,11,12) ITA (9,10,18)
    2: BEL (8,13) POL (16,19)
    1: AUT (14) SUI (15) FRA (17) DEN (20)
    points needed: 8
    time needed: 1.49.93
    reserves: FIN-1, HUN-1, FIN-2, ESP-1 (6 reserve spots left)

    5000 mannen
    3: NED (1,8,9) ITA (2,5,10) NOR (3,4,6) GER (11,13,14)
    2:
    1: BEL (7) SUI (12) FRA (15) POL (16)
    Points needed: 9
    reserves: AUT-1, BEL-2, DEN-1, DEN-2, ESP-1 (5 reserve spots left)

    massastart mannen
    2: NED (1,8) BEL (2,18) ITA (3,4) FRA (6,20) NOR (9,12) GER (10,11) DEN (13,15) POL (14,17)
    1: SUI (5) AUT (7) ESP (16) HUN (19)
    points needed: 9

    ploegenachtervolging mannen
    NOR, ITA, NED, POL, BEL, FRA
    points needed: 29
    reserves: GER. 5 reserve spots left

    teamsprint mannen
    NED, NOR, POL, GER, ITA, FIN
    points needed: 30

    500 vrouwen
    3: NED (1,2,3) POL (5,6,7)
    2: NOR (9,10) GER (15,17)
    1: AUT (4) ITA (8) BEL (11) ESP (12) GBR (13) ROU (14) SUI (16)
    3 spots left

    1000 vrouwen
    3: NED (1,2,6) POL (3,10,11)
    2: NOR (7,14) GER (12,17)
    1: GBR (4) AUT (5) BEL (8) SUI (9) ITA (13) ROU (15) ESP (16)
    3 spots left

    1500 vrouwen
    3: NED (1,2,4) CZE (8,15,19) POL (9,10,13) GER (11,14,17)
    2: SUI (5,18) BEL (6,12)
    1: NOR (3) GBR (7)
    2 spots left

    3000 vrouwen
    3: CZE (2,14,15) NED (3,4,7) GER (6,10,13)
    2: POL (5,16) SUI (9,11)
    1: NOR (1) ITA (8) BEL (12)
    points needed: 7
    reserves: POL-3 (9 reserve spots left)

    massastart vrouwen
    2: SUI (1,2) NED (3,7) GER (4,5) POL (8,10) CZE (9,11) ITA (12,13)
    1: BEL (6)
    7 spots left

    ploegenachtervolging vrouwen
    NED, POL, SUI, GER, ITA. 1 spot left

    teamsprint vrouwen
    NED, POL, GER. 3 spots left

    4CC afstanden

    500 mannen
    3: JPN (1,2,3) CAN (4,14,17) KOR (5,7,15) USA (6,8,11) CHN (9,10,13)
    2: KAZ (12,16)
    1: TPE (18)
    2 spots left

    1000 mannen
    3: CHN (1,11,12) JPN (2,3,4) CAN (5,6,10) USA (7,8,9) KOR (13,15,18) KAZ (14,17,19)
    2:
    1: TPE (16)
    1 spot left

    1500 mannen
    1 spot left
    3: CHN (1,12,14) JPN (2,3,4) CAN (5,7,8) USA (6,9,15) KOR (10,13,16) KAZ (11,17,18)
    2:
    1: TPE (19)
    1 spot left

    5000 mannen
    3: CAN (1,7,13) USA (2,8,11) JPN (3,5,6) CHN (4,9,10)
    2: KAZ (15,16)
    1: NZL (12) KOR (14)
    points needed: 3
    reserves: KOR-2, NZL-2, KOR-3 (7 reserve spots left)

    massastart mannen
    2: CAN (1,8) JPN (2,6) KOR (3,4) USA (5,7) NZL (9,14) KAZ (10,11) CHN (12,13)
    1:
    6 spots left

    ploegenachtervolging mannen
    USA, JPN, CHN, CAN, NZL, KAZ
    points needed: 26
    reserves: KOR. 5 reserve spots left

    teamsprint mannen
    USA, CHN, CAN, KOR, KAZ
    1 spot left

    500 vrouwen
    3: USA (1,2,9) KOR (3,8,15) JPN (4,6,7) CHN (5,11,14) CAN (10,13,17) KAZ (12,16,18)
    2:
    1:
    2 spots left

    1000 vrouwen
    3: JPN (1,7,10) USA (2,4,16) CHN (3,5,14) CAN (6,15,17) KAZ (8,9,12) KOR (11,13,18)
    2:
    1:
    2 spots left

    1500 vrouwen
    3: JPN (1,5,9) CHN (2,3,13) USA (4,6,10) CAN (7,8,12) KAZ (11,14,15) KOR (16,17,18)
    2:
    1:
    2 spots left

    3000 vrouwen
    3: CHN (1,5,10) CAN (2,3,4) USA (6,9,15) JPN (7,8,11) KOR (13,14,16)
    2:
    1: KAZ (12)
    points needed: 4

    massastart vrouwen
    2: CAN (1,3) USA (2,8) KOR (4,7) CHN (5,9) JPN (6,10)
    1:
    10 spots left

    ploegenachtervolging vrouwen
    JPN, CAN, CHN, USA, KOR. 1 spot left

    teamsprint vrouwen
    CAN, CHN, KAZ, JPN, KOR, USA

    WK afstanden

    500 mannen
    3: JPN (1,2,3) NED (6,8,15) POL (10,11,12) USA (14,18,22) CHN (19,20,23)
    2: KOR (5,17) NOR (13,16)
    1: CAN (4) ITA (7) ESP (9) EST (21) GER (24)
    points needed: 86
    time needed: 35.42
    reserves: CAN-2, KAZ-1, KOR-3, CAN-3, NOR-3, GER-2, KAZ-2, BEL-1, TPE-1, AUT-1 (36.17)

    1000 mannen
    3: NED (1,8,10) JPN (3,5,6) GER (9,19,24) CAN (12,13,18) USA (15,16,17)
    2: CHN (2,23) NOR (4,21) ITA (7,20)
    1: EST (11) POL (14) BEL (22)
    points needed: 44
    time needed: 1.10.10
    reserves: POL-2, ESP-1, NOR-3, POL-3, GBR-1, CHN-3, KOR-1, KAZ-1, KOR-2, TPE-1 (1.11.32)

    1500 mannen
    3: NED (1,3,6) JPN (4,8,10) NOR (5,9,11) GER (7,19,24) CAN (12,15,16)
    2: CHN (2,23) BEL (13,22) USA (14,21) ITA (17,18)
    1: KOR (20)
    points needed: 44
    time needed: 1.47.93
    reserves:
    AUT-1, POL-1, KOR-2, CHN-3, SUI-1, ITA-3, FRA-1, KAZ-1, USA-3, KOR-3 (1.49.36)

    5000 mannen
    3: NED (1,11,12) ITA (2,6,16) NOR (3,5,7) JPN (10,14,15)
    2: CAN (4,18) USA (9,20) CHN (13,17)
    1: BEL (8) GER (19)
    points needed: 39
    time needed: 6.24.86
    reserves: GER-2, USA-3, GER-3, CHN-3, SUI-1, NZL-1, CAN-3, FRA-1, KOR-1, AUT-1 (6.37.28)

    10000 mannen
    2: ITA (2,6) NOR (3,5)
    1: NED (1) CAN (4) BEL (7) USA (8)
    points needed: 62
    4 spots left

    massastart mannen
    2: NED (1,14) ITA (3,4) CAN (6,20) JPN (8,12) KOR (9,10) USA (11,18) NOR (15,19) GER (16,17)
    1: BEL (2) SUI (5) FRA (7) AUT (13) DEN (21) NZL (22) POL (23) KAZ (24)
    points needed: 36
    reserves: DEN-2, CHN-1, KAZ-2, CHN-2, ESP-1, POL-2, BEL-2, HUN-1, NZL-2, FRA-2 (9 points)

    ploegenachtervolging mannen
    NOR, ITA, USA, JPN, NED, CHN, CAN, POL
    points needed: 38
    time needed: 3.49.07
    reserves: BEL, FRA, GER, NZL, KAZ, KOR

    teamsprint mannen
    USA, CHN, NED, NOR, POL, GER, ITA, CAN
    points needed: 36
    time needed: 1.22.43
    reserves: KOR, KAZ, FIN. 3 reserve spots left

    500 vrouwen
    3: USA (1,2,14) KOR (3,13,22) NED (4,5,8) JPN (6,9,10) CHN (7,17,24) POL (12,15,18)
    2: CAN (16,21)
    1: AUT (11) KAZ (19) ITA (20) NOR (23)
    points needed: 78
    time needed: 39.09
    reserves: NOR-2, GBR-1, KAZ-2, ESP-1, CAN-3, BEL-1, KAZ-3, ROU-1, SUI-1, GER-1 (40.12)

    1000 vrouwen
    3: JPN (1,9,14) NED (2,7,19) USA (3,5,24) CHN (4,6,20) KAZ (12,13,17)
    2: CAN (8,21) KOR (16,18)
    1: POL (10) GBR (11) AUT (15) BEL (22) NOR (23)
    points needed: 45
    time needed: 1.17.70
    reserves: CAN-3, SUI-1, POL-2, POL-3, GER-1, KOR-3, NOR-2, ITA-1, ROU-1, ESP-1 (1.21.00)

    1500 vrouwen
    3: JPN (1,8,12) CHN (2,4,18) NED (3,5,14) USA (6,9,13) CAN (10,11,17) KAZ (16,22,24)
    2:
    1: NOR (7) SUI (15) CZE (19) POL (20) GBR (21) BEL (23)
    points needed: 45
    time needed: 2.01.51
    reserves: BEL-2, KOR-1, POL-2, GER-1, POL-3, KOR-2, GER-2, ITA-1, GER-3, CZE-2 (2.04.82)

    3000 vrouwen
    3: NED (3,8,15) CHN (4,11,20) CAN (5,6,7) JPN (10,13,17)
    2: USA (12,16)
    1: NOR (1) CZE (2) POL (9) GER (14) KAZ (18) ITA (19)
    points needed: 46
    time needed: 4.13.42
    reserves: GER-2, SUI-1, BEL-1, SUI-2, KOR-1, KOR-2, GER-3, CZE-2, CZE-3, POL-2 (4.22.85)

    5000 vrouwen
    2: NED (3,6) CAN (5,7)
    1: NOR (1) CZE (2) CHN (4) POL (8)
    4 spots left

    massastart vrouwen
    2: CAN (1,3) USA (2,15) SUI (4,6) KOR (5,13) CHN (7,17) NED (8,14) GER (9,11) JPN (10,23) POL (16,19) CZE (18,20) ITA (21,22)
    1: BEL (12)
    1 spot left

    ploegenachtervolging vrouwen
    JPN, CAN, NED, POL, CHN, SUI, USA, GER
    points needed: 36
    time needed: 3.08.54
    reserves: KOR, ITA, 4 spots left

    teamsprint vrouwen
    NED, CAN, POL, CHN, KAZ, JPN, GER, KOR
    points needed: 36
    time needed: 1.37.07
    reserves: USA

    De * zijn zekere plekken op basis van de WKs van 2 jaar geleden.

    WK sprint mannen
    3: USA (2*,7*,8) NOR (5*,26*,27) POL (6*,14*,16) GER (11*,12*,24) CHN (17,20,21)
    2: JPN (1*,22*) ITA (3*,*) NED (10*,15*) KOR (18,19)
    1: CAN (4) EST (9) ESP (13) BEL (23) TPE (25)
    points needed: 72.395
    reserves: AUT-1, FIN-1, HUN-1

    WK sprint vrouwen
    3: USA (1*,4,8) NED (2*,3*,7) KOR (9,16,21) KAZ (11,14,17)
    2: JPN (5*,13*) CHN (6,18) POL (10*,22*) CAN (20*,*) NOR (24*,*)
    1: AUT (12*) GBR (15*) BEL (19) ITA (23) SUI (25) GER (26*)
    Points needed: 79.175
    reserves: POL-3, ROU-1, ESP-1, CHN-3

    WK allround mannen
    3: NOR (2*,4*,9) USA (5*,13*,18)
    2: NED (1*,*) JPN (3*,8*) ITA (7*,11) CHN (10,16) KOR (17,20)
    1: BEL (6*) CAN (12) SUI (14) AUT (15) DEN (19) ESP (21) GER* SWE*

    WK allround vrouwen
    3: JPN (1*,7*,15) NED (2*,3*,6) CHN (5,14,22) CAN (8*,9*,12)
    2: CZE (10*,24) USA (13*,17) SUI (16,23)
    1: NOR (4*) KAZ (11*) POL (18) BEL (19) GER (20*) KOR (21)
    points needed: 84.895
    reserves: GER-2, POL-2, CZE-3, USA-3, KOR-2
    Laatst bewerkt: 19 nov 2023
    Kristian en Jeronimo1 vinden dit leuk.
  3. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    En dit zijn mijn berekeningen na WB3:

    EK afstanden

    500 mannen
    3: NED (1,2,8) POL (3,6,10) NOR (7,9,13) GER (12,14,18)
    2: FIN (19,20)
    1: ITA (4) ESP (5) EST (11) BEL (15) AUT (16) GBR (17)
    points needed: 0
    time needed: 37.02
    reserves: HUN-1, BEL-2 (8 reserve spots left)

    1000 mannen
    3: NED (1,3,6) NOR (2,11,16) POL (4,10,18) GER (7,9,15)
    2: ITA (5,14)
    1: EST (8) GBR (12) ESP (13) BEL (17) FRA (19) FIN (20)
    points needed: 19
    time needed: 1.12.08
    reserves: AUT-1, HUN-1, BEL-2 (7 reserve spots left)

    1500 mannen
    3: NED (1,2,6) NOR (3,4,5) GER (7,10,12) ITA (9,11,15)
    2: BEL (8,17) POL (18,19)
    1: AUT (13) SUI (14) FRA (16) DEN (20)
    points needed: 11
    time needed: 1.49.93
    reserves: FIN-1, HUN-1, FIN-2, BEL-2, ESP-1 (5 reserve spots left)

    5000 mannen
    3: ITA (1,4,11) NED (2,8,9) NOR (3,5,7) GER (12,13,15)
    2:
    1: BEL (6) SUI (10) FRA (14) POL (16)
    Points needed: 15
    reserves: AUT-1, BEL-2, DEN-1, DEN-2, ESP-1 (5 reserve spots left)

    massastart mannen
    2: BEL (1,17) ITA (2,6) NED (3,5) FRA (7,19) GER (9,11) NOR (10,12) POL (13,16) DEN (14,15)
    1: SUI (4) AUT (8) ESP (18) HUN (20)
    points needed: 15
    reserves: POR-1 (9 reserve spots left)

    ploegenachtervolging mannen
    NOR, ITA, NED, POL, BEL, FRA
    points needed: 29
    reserves: GER. 5 reserve spots left

    teamsprint mannen
    NOR, POL, GER, NED, ITA, FIN
    points needed: 30

    500 vrouwen
    3: NED (1,2,3) POL (5,6,7) NOR (8,10,19) GER (14,15,20)
    2:
    1: AUT (4) ITA (9) BEL (11) GBR (12) ESP (13) DEN (16) ROU (17) SUI (18)
    points needed: 2
    time needed: 41.02

    1000 vrouwen
    3: NED (1,2,5) POL (3,10,11) NOR (6,15,18)
    2: GER (12,14)
    1: GBR (4) AUT (7) BEL (8) SUI (9) ITA (13) ROU (16) ESP (17)
    2 spots left

    1500 vrouwen
    3: NED (1,3,4) POL (9,11,14) GER (10,17,20)
    2: NOR (2,19) BEL (6,13) ITA (12,16)
    1: SUI (5) CZE (7) GBR (8) AUT (15) DEN (18)
    points needed: 6
    time needed: 2.04.67
    reserves: CZE-2, SUI-2, CZE-3

    3000 vrouwen
    3: NED (3,5,6) GER (7,9,10)
    2: NOR (1,13) CZE (2,16) ITA (8,12) SUI (11,14)
    1: POL (4) BEL (15)
    points needed: 12
    reserves: CZE-2, POL-2, POL-3 (7 reserve spots left)

    massastart vrouwen
    2: NED (1,7) POL (3,4) SUI (5,6) GER (8,9) CZE (10,12) ITA (11,13)
    1: BEL (2) NOR (14) AUT (15) DEN (16)
    4 spots left

    ploegenachtervolging vrouwen
    NED, POL, SUI, GER, ITA. 1 spot left

    teamsprint vrouwen
    NED, POL, GER, NOR. 2 spots left

    4CC afstanden

    500 mannen
    3: JPN (1,2,3) CAN (4,15,16) KOR (5,9,14) USA (6,8,13) CHN (7,10,11)
    2: KAZ (12,17)
    1: TPE (18)
    2 spots left

    1000 mannen
    3: CHN (1,11,13) JPN (2,3,4) CAN (5,6,10) USA (7,8,9) KOR (12,14,18) KAZ (15,17,19)
    2:
    1: TPE (16)
    1 spot left

    1500 mannen
    1 spot left
    3: CHN (1,14,15) USA (2,9,13) JPN (3,4,5) CAN (6,7,8) KOR (10,12,16) KAZ (11,17,18)
    2:
    1: NZL (19) TPE (20)
    points needed: 0
    time needed: 1.52.05

    5000 mannen
    3: CAN (1,6,10) USA (2,9,14) CHN (3,8,13) JPN (4,5,7)
    2: KOR (12,15)
    1: NZL (11) KAZ (16)
    points needed: 8
    reserves: KAZ-2, NZL-2, KOR-3 (7 reserve spots left)

    massastart mannen
    2: KOR (1,5) USA (2,7) CAN (3,8) JPN (4,9) NZL (6,14) KAZ (10,12) CHN (11,13)
    1:
    6 spots left

    ploegenachtervolging mannen
    USA, JPN, CHN, CAN, NZL, KAZ
    points needed: 26
    reserves: KOR. 5 reserve spots left

    teamsprint mannen
    USA, CHN, CAN, KOR, KAZ
    1 spot left

    500 vrouwen
    3: USA (1,2,9) KOR (3,10,15) CHN (4,11,13) JPN (5,6,7) CAN (8,14,18) KAZ (12,16,17)
    2:
    1: ARG (19)
    1 spots left

    1000 vrouwen
    3: JPN (1,7,8) USA (2,3,16) CHN (4,10,12) CAN (5,15,17) KAZ (6,11,13) KOR (9,14,18)
    2:
    1: ARG (19)
    1 spot left

    1500 vrouwen
    3: JPN (1,6,8) CHN (2,7,12) USA (3,4,11) CAN (5,9,13) KAZ (10,14,15) KOR (16,17,18)
    2:
    1:
    2 spots left

    3000 vrouwen
    3: CHN (1,5,9) CAN (2,3,7) JPN (4,6,11) USA (8,10,15) KOR (13,14,16)
    2:
    1: KAZ (12)
    points needed: 4

    massastart vrouwen
    2: CAN (1,3) USA (2,8) KOR (4,7) CHN (5,10) JPN (6,9)
    1:
    10 spots left

    ploegenachtervolging vrouwen
    JPN, CAN, CHN, USA, KOR. 1 spot left

    teamsprint vrouwen
    CHN, USA, CAN, KAZ, JPN, KOR

    WK afstanden

    500 mannen
    3: JPN (1,2,3) NED (6,7,13) POL (8,11,15) USA (16,18,22) CHN (17,19,23)
    2: KOR (5,20) NOR (12,14)
    1: CAN (4) ITA (9) ESP (10) EST (21) KAZ (24)
    points needed: 114
    time needed: 35.35

    reserves: KOR-3, GER-1, CAN-2, CAN-3, NOR-3, GER-2, KAZ-2, BEL-1, TPE-1, AUT-1 (36.17)

    1000 mannen
    3: NED (1,7,10) JPN (3,4,5) GER (11,18,24) CAN (13,14,19) USA (15,16,17)
    2: CHN (2,23) NOR (6,21) ITA (9,20)
    1: POL (8) EST (12) BEL (22)
    points needed: 68
    time needed: 1.10.10
    reserves: POL-2, ESP-1, NOR-3, POL-3, GBR-1, CHN-3, KOR-1, KAZ-1, KOR-2, TPE-1 (1.11.32)

    1500 mannen
    3: NED (1,3,10) JPN (5,7,12) NOR (6,8,9) GER (11,18,24) CAN (14,15,17)
    2: CHN (2,23) USA (4,21) BEL (13,22) ITA (16,19)
    1: KOR (20)
    points needed: 56
    time needed: 1.47.93
    reserves:
    AUT-1, KOR-2, POL-1, CHN-3, USA-3, SUI-1, ITA-3, KAZ-1, FRA-1, KOR-3 (1.49.36)

    5000 mannen
    3: ITA (1,5,18) NED (2,14,15) NOR (4,6,8) JPN (11,12,16)
    2: CAN (3,13) USA (9,20) CHN (10,17)
    1: BEL (7) GER (19)
    points needed: 60
    time needed: 6.24.86
    reserves: GER-2, USA-3, GER-3, CHN-3, SUI-1, NZL-1, CAN-3, FRA-1, KOR-1, AUT-1 (6.37.28)

    10000 mannen
    2: ITA (1,5) NED (2,9) CAN (3,10) NOR (4,6) CHN (11,12)
    1: BEL (7) USA (8)
    points needed: 93
    time needed: 13.20.96
    reserves: JPN-1, JPN-2, GER-1, KOR-1, GER-2, SUI-1, FRA-1, USA-2, NZL-1, KOR-2 (14.01.30)

    massastart mannen
    2: ITA (2,6) NED (3,5) KOR (8,12) USA (9,16) CAN (10,21) JPN (11,22) GER (15,18) NOR (17,19)
    1: BEL (1) SUI (4) FRA (7) AUT (13) NZL (14) POL (20) DEN (23) KAZ (24)
    points needed: 51
    reserves: DEN-2, POL-2, BEL-2, ESP-1, FRA-2, CHN-1, KAZ-2, CHN-2, NZL-2, HUN-1 (15 points)

    ploegenachtervolging mannen
    NOR, ITA, USA, JPN, NED, CHN, CAN, POL
    points needed: 38
    time needed: 3.49.07
    reserves: BEL, FRA, GER, NZL, KAZ, KOR

    teamsprint mannen
    USA, NOR, POL, CHN, GER, NED, ITA, CAN
    points needed: 79
    time needed: 1.21.59
    reserves: KOR, KAZ, FIN. 3 reserve spots left

    500 vrouwen
    3: USA (1,2,15) KOR (3,16,23) NED (4,5,6) JPN (8,9,10) POL (12,14,18)
    2: CHN (7,17) CAN (13,22) KAZ (19,21)
    1: AUT (11) ITA (20) NOR (24)
    points needed: 102
    time needed: 39.06
    reserves: NOR-2, CHN-3, GBR-1, KAZ-3, ESP-1, GER-1, CAN-3, BEL-1, GER-2, DEN-1 (39.68)

    1000 vrouwen
    3: NED (1,5,18) JPN (2,10,11) USA (3,4,20) CHN (6,13,16) KAZ (8,15,17)
    2: CAN (7,21) KOR (12,24)
    1: POL (9) GBR (14) AUT (19) BEL (22) NOR (23)
    points needed: 71
    time needed: 1.17.87
    reserves:
    CAN-3, SUI-1, POL-2, POL-3, GER-1, GER-2, KOR-3, ITA-1, NOR-2, ROU-1 (1.20.19)

    1500 vrouwen
    3: JPN (1,8,10) NED (2,13,14) CHN (3,9,17) USA (4,5,15) CAN (7,11,20)
    2: KAZ (12,22)
    1: NOR (6) SUI (16) BEL (18) CZE (19) ITA (21) POL (23) KOR (24)
    points needed: 54
    time needed: 2.00.75
    reserves: GBR-1, KAZ-3, GER-1, BEL-2, AUT-1, POL-2, POL-3, DEN-1, ITA-2, KOR-2 (2.03.83)

    3000 vrouwen
    3: CHN (3,9,20) CAN (4,6,13) NED (5,11,12) JPN (8,10,17)
    2: USA (15,19)
    1: NOR (1) CZE (2) POL (7) GER (14) ITA (16) KAZ (18)
    points needed: 60
    time needed: 4.13.42
    reserves: GER-2, SUI-1, BEL-1, SUI-2, KOR-1, KOR-2, GER-3, CZE-2, CZE-3, POL-2 (4.22.85)

    5000 vrouwen
    2: NOR (1,12) CAN (4,6) NED (5,9) ITA (10,11)
    1: CZE (2) CHN (3) POL (7) JPN (8)
    points needed: 90
    time needed: 7.17.94
    reserves: GER-1, CHN-2, GER-2, USA-1, JPN-2

    massastart vrouwen
    2: CAN (1,3) USA (2,18) NED (4,12) POL (6,7) SUI (8,10) KOR (9,16) CHN (11,22) GER (13,14) JPN (15,19) CZE (17,21) ITA (20,23)
    1: BEL (5) NOR (24)
    points needed: 14
    reserves: AUT-1, DEN-1

    ploegenachtervolging vrouwen
    JPN, CAN, NED, POL, CHN, SUI, USA, GER
    points needed: 36
    time needed: 3.08.54
    reserves: KOR, ITA, 4 spots left

    teamsprint vrouwen
    NED, POL, CHN, USA, GER, CAN, KAZ, JPN
    points needed: 80
    time needed: 1.31,12
    reserves: KOR, NOR

    De * zijn zekere plekken op basis van de WKs van 2 jaar geleden.

    WK sprint mannen
    3: USA (2*,7*,8) POL (4*,15*,17) NED (9*,11*,16) GER (12*,13*,27) CHN (18,22,23)
    2: JPN (1*,24*) ITA (3*,*) NOR (6*,20*) KOR (19,21)
    1: CAN (5) EST (10) ESP (14) BEL (25) GBR (26)
    points needed: 71.700
    reserves: TPE-1, CAN-2, NOR-3, AUT-1, FIN-1, HUN-1, BEL-2 (3 reserve spots left)

    WK sprint vrouwen
    3: USA (1*,5,6) NED (2*,3*,9) KOR (4,14,24) POL (10*,22*,25) KAZ (11,13,18)
    2: JPN (7*,15*) CHN (8,19) CAN (17*,21*) NOR (26*,28*)
    1: AUT (12*) GBR (16*) BEL (20) ITA (23) GER (27*)
    Points needed: 78.705
    reserves: CAN-3, SUI-1, ROU-1, ESP-1, CHN-3, NOR-3, ARG-1 (3 reserve spots left)

    WK allround mannen
    3: NOR (2*,4*,10) USA (5*,14*,15) ITA (7*,8,12)
    2: NED (1*,*) JPN (3*,9*) CHN (11,18) KOR (19,21)
    1: BEL (6*) CAN (13) SUI (16) AUT (17) DEN (20) GER* SWE*
    points needed: 78.033
    reserves: NZL-1, ESP-1 (8 reserve spots left)

    WK allround vrouwen
    3: NED (1*,3*,6) JPN (2*,7*,15) CHN (5,14,22) CAN (8*,9*,12)
    2: CZE (10*,24) USA (13*,17) SUI (16,23)
    1: NOR (4*) KAZ (11*) POL (18) BEL (19) KOR (20) GER (21*)
    points needed: 84.895
    reserves: GER-2, POL-2, CZE-3, USA-3, KOR-2
    Kristian vindt dit leuk.
  4. Kristian

    Kristian Active Member

    ISU needs you.
  5. CasperW

    CasperW Active Member

    Oei, het WK allround. Komen er nog wel dubbel-mogelijkheden aan komende wereldbekers of start Nederland maar met twee? Ook Japan en Canada kunnen nog makkelijk naar drie.
  6. Yuskov

    Yuskov Well-Known Member

    Die competitie moet feitelijk nog beginnen. Alles gaat daar op time-ranking en de 2 snelste banen moeten nog komen.
  7. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    De standen na WB4.

    Voor de EK en de 4CC zijn dit de definitieve standen (als ik het goed berekend heb). Voor die kampioenschappen tellen vrijwel alleen de puntenranking uit de Wereldbeker. Alleen op de 500, 1000 en 1500 meter worden er 2 plekjes vergeven aan tijdsnelsten.


    EK afstanden
    500 mannen
    3: POL (1,5,8) NED (2,9,10) NOR (4,6,13) GER (12,15,16)
    2: BEL (14,20)
    1: ESP (3) ITA (7) EST (11) AUT (17) GBR (18) FIN (19)
    reserves: FIN-2, HUN-1, HUN-2

    1000 mannen
    3: NED (1,5,8) NOR (2,10,17) POL (3,11,18) GER (4,9,14)
    2: ITA (7,12)
    1: EST (6) GBR (13) BEL (15) ESP (16) FRA (19) FIN (20)
    reserves: AUT-1, BEL-2, HUN-1, HUN-2, FIN-2

    1500 mannen
    3: NED (1,3,6) NOR (2,4,5) GER (7,10,11) ITA (9,12,15)
    2: BEL (8,17) POL (18,19)
    1: AUT (13) SUI (14) FRA (16) DEN (20)
    reserves: FIN-1, POL-3, HUN-1, FIN-2, BEL-3, ESP-1

    5000 mannen
    3: ITA (1,4,15) NED (2,8,9) NOR (3,5,7) GER (10,11,12)
    2:
    1: BEL (6) SUI (13) FRA (14) POL (16)
    reserves: AUT-1, FRA-2, BEL-2, SUI-2, DEN-1, DEN-2, POR-1, BEL-3, ESP-1

    massastart mannen
    2: ITA (1,6) BEL (2,16) NED (3,5) FRA (7,14) NOR (8,10) GER (11,12) POL (13,18) DEN (15,17)
    1: SUI (4) AUT (9) ESP (19) HUN (20)
    reserves: SUI-2, POR-1, HUN-2, CZE-1

    ploegenachtervolging mannen
    NOR, ITA, NED, BEL, FRA, POL
    reserves: SUI, GER

    teamsprint mannen
    NOR, POL, GER, NED, ITA, FIN
    points needed: 30

    500 vrouwen
    3: NED (1,2,5) POL (4,6,7) NOR (9,10,16)
    2: GER (11,18) BEL (13,17)
    1: AUT (3) ITA (8) GBR (12) ESP (14) DEN (15) ROU (19) SUI (20)
    reserves: GER-3, ROU-2

    1000 vrouwen
    3: NED (1,4,5) POL (2,10,12) NOR (7,14,19)
    2: BEL (8,17) GER (11,13)
    1: GBR (3) AUT (6) SUI (9) DEN (15) ITA (16) ROU (18) ESP (20)
    reserves: ROU-2

    1500 vrouwen
    3: NED (1,3,4) POL (10,11,16) GER (13,18,20)
    2: NOR (2,19) BEL (6,12) ITA (9,14)
    1: SUI (5) GBR (7) CZE (8) DEN (15) AUT (17)
    reserves: CZE-2, SUI-2, CZE-3, NOR-3

    3000 vrouwen
    3: NOR (1,12,16) NED (3,4,5) GER (8,10,13)
    2: ITA (7,9) SUI (11,14)
    1: CZE (2) POL (6) BEL (15)
    reserves: CZE-2, CZE-3, POL-2, POL-3

    massastart vrouwen
    2: NED (1,5) BEL (2,17) POL (3,4) SUI (6,7) GER (8,11) CZE (9,13) ITA (10,12) NOR (14,16)
    1: DEN (15) AUT (18)

    ploegenachtervolging vrouwen
    POL, SUI, GER, ITA, NED, NOR

    teamsprint vrouwen
    NED, POL, GER, NOR. 2 spots left

    4CC afstanden
    500 mannen
    3: JPN (1,3,4) CAN (2,15,16) KOR (5,11,14) CHN (6,8,10) USA (7,9,12)
    2: KAZ (13,17)
    1: TPE (18)

    1000 mannen
    3: CHN (1,12,13) JPN (2,3,4) USA (5,7,9) CAN (6,8,10) KOR (11,14,18) KAZ (15,16,19)
    2:
    1: TPE (17)

    1500 mannen
    1 spot left
    3: CHN (1,14,15) USA (2,8,13) JPN (3,4,5) CAN (6,7,10) KOR (9,12,16) KAZ (11,17,18)
    2:
    1: NZL (19) TPE (20)

    5000 mannen
    3: CAN (1,7,13) CHN (2,8,14) USA (3,9,10) JPN (4,5,6)
    2: KOR (11,15)
    1: NZL (12) KAZ (16)
    reserves: KAZ-2, NZL-2, KOR-3

    massastart mannen
    2: KOR (1,7) JPN (2,10) CAN (3,8) USA (4,6) NZL (5,12) KAZ (9,13) CHN (11,14)
    1:

    ploegenachtervolging mannen
    USA, JPN, CHN, CAN, NZL, KAZ
    reserves: KOR

    teamsprint mannen
    USA, CHN, CAN, KOR, KAZ

    500 vrouwen
    3: USA (1,3,8) KOR (2,10,16) JPN (4,5,6) CHN (7,11,12) CAN (9,14,18) KAZ (13,15,17)
    2:
    1: ARG (19)

    1000 vrouwen
    3: JPN (1,8,9) USA (2,3,13) CHN (4,14,16) CAN (5,15,17) KAZ (6,10,11) KOR (7,12,18)
    2:
    1: ARG (19)

    1500 vrouwen
    3: JPN (1,6,10) CHN (2,11,12) USA (3,4,9) CAN (5,8,14) KAZ (7,13,16) KOR (15,17,18)
    2:
    1:

    3000 vrouwen
    3: CAN (1,3,7) CHN (2,5,9) JPN (4,6,11) USA (8,10,15) KOR (13,14,16)
    2:
    1: KAZ (12)

    massastart vrouwen
    2: USA (1,8) CAN (2,3) KOR (4,9) CHN (5,10) JPN (6,7)
    1:

    ploegenachtervolging vrouwen
    JPN, CAN, CHN, USA, KOR

    teamsprint vrouwen
    CHN, USA, CAN, KAZ, JPN, KOR

    WK afstanden
    500 mannen
    3: JPN (1,3,4) KOR (5,19,22) CHN (6,16,20) POL (7,11,15) NED (8,17,18) USA (12,21,24)
    2: NOR (10,13)
    1: CAN (2) ESP (9) ITA (14) EST (23)
    points needed: 152
    time needed: 35.32
    reserves: KAZ-1, GER-1, CAN-2, CAN-3, NOR-3, GER-2, BEL-1, KAZ-2, GER-3, TPE-1 (36.12)

    1000 mannen
    3: NED (2,10,13) JPN (3,5,6) USA (7,16,18) GER (9,14,24) CAN (15,17,19)
    2: CHN (1,23) NOR (4,21) ITA (12,20)
    1: POL (8) EST (11) BEL (22)
    points needed: 94
    time needed: 1.10.10
    reserves: POL-2, ESP-1, NOR-3, POL-3, GBR-1, CHN-3, KOR-1, KAZ-1, KOR-2, TPE-1 (1.11.32)

    1500 mannen
    3: NED (2,5,9) NOR (4,7,8) JPN (6,11,13) GER (10,18,24) CAN (14,15,19)
    2: CHN (1,23) USA (3,17) BEL (12,22) ITA (16,20)
    1: KOR (21)
    points needed: 73
    time needed: 1.47.93
    reserves: AUT-1, KOR-2, POL-1, CHN-3, USA-3, SUI-1, ITA-3, KAZ-1, FRA-1, KOR-3 (1.49.36)

    5000 mannen
    3: ITA (1,5,18) NED (2,13,16) NOR (4,6,8) JPN (11,12,14)
    2: CAN (3,15) CHN (9,17) USA (10,20)
    1: BEL (7) GER (19)
    points needed: 84
    time needed: 6.24.86
    reserves: GER-2, USA-3, GER-3, CHN-3, SUI-1, NZL-1, FRA-1, CAN-3, KOR-1, AUT-1 (6.37.28)

    10000 mannen
    2: ITA (1,5) NED (2,9) CAN (3,10) NOR (4,6) CHN (8,11)
    1: BEL (7) JPN (12)
    points needed: 118
    time needed: 13.25.15
    reserves: JPN-2, USA-2, GER-1, KOR-1, GER-2, SUI-1, FRA-1, USA-2, NZL-1, KOR-2 (14.01.30)

    massastart mannen
    2: ITA (1,7) NED (3,6) KOR (5,14) CAN (9,21) FRA (10,22) USA (11,13) NOR (15,17) GER (18,19)
    1: BEL (2) SUI (4) JPN (8) NZL (12) AUT (16) POL (20) KAZ (23) DEN (24)
    points needed: 70
    reserves: BEL-2, JPN-2, DEN-2, POL-2, ESP-1, CHN-1, NZL-2, HUN-1, KAZ-2, CHN-2 (25 points)

    ploegenachtervolging mannen
    USA, NOR, ITA, NED, JPN, CHN, BEL, CAN
    points needed: 77
    time needed: 3.45.29
    reserves: POL, FRA, GER, NZL, KAZ, SUI

    teamsprint mannen
    USA, NOR, POL, CHN, GER, NED, ITA, CAN
    points needed: 79
    time needed: 1.21.59
    reserves: KOR, KAZ, FIN. 3 reserve spots left

    500 vrouwen
    3: USA (1,3,13) KOR (2,15,24) NED (4,5,10) JPN (6,9,11) POL (8,16,17) KAZ (20,21,23)
    2: CHN (12,18) CAN (14,22)
    1: AUT (7) ITA (19)
    points needed: 144
    time needed: 39.03
    reserves: NOR-1, NOR-2, CHN-3, GBR-1, ESP-1, GER-1, CAN-3, BEL-1, GER-2, DEN-1 (39.68)

    1000 vrouwen
    3: JPN (1,11,14) USA (2,4,18) NED (3,12,13) CHN (5,19,20) KAZ (7,15,16)
    2: CAN (6,22) KOR (9,17)
    1: POL (8) GBR (10) AUT (21) BEL (23) NOR (24)
    points needed: 91
    time needed: 1.17.54
    reserves: CAN-3, SUI-1, POL-2, POL-3, GER-1, GER-2, KOR-3, DEN-1, NOR-2, ITA-1 (1.19.69)

    1500 vrouwen
    3: JPN (1,10,14) CHN (2,16,17) USA (3,4,13) NED (5,7,9) CAN (8,12,20)
    2: KAZ (11,22)
    1: NOR (6) SUI (15) BEL (18) CZE (19) ITA (21) POL (23) KOR (24)
    points needed: 78
    time needed: 2.00.75
    reserves: GBR-1, KAZ-3, GER-1, BEL-2, AUT-1, POL-2, POL-3, DEN-1, ITA-2, KOR-2 (2.03.83)

    3000 vrouwen
    3: CAN (3,7,13) CHN (4,10,15) NED (5,6,8) JPN (9,12,17)
    2: USA (14,16) ITA (19,20)
    1: NOR (1) CZE (2) POL (11) KAZ (18)
    points needed: 79
    time needed: 4.11.99
    reserves: GER-1, SUI-1, BEL-1, NOR-2, SUI-2, KOR-1, NOR-3, KOR-2, GER-2, CZE-2 (4.19.73)

    5000 vrouwen
    2: NOR (1,11) CAN (3,7) NED (5,6) ITA (9,10)
    1: CZE (2) CHN (4) JPN (8) GER (12)
    points needed: 121
    time needed: 7.18.17
    reserves: CHN-2, POL-1, GER-2, USA-1, JPN-2

    massastart vrouwen
    2: USA (1,19) CAN (2,3) NED (4,8) POL (6,7) SUI (9,10) KOR (11,22) GER (12,17) CHN (13,23) CZE (14,21) JPN (15,18) ITA (16,20)
    1: BEL (5) NOR (24)
    points needed: 30
    reserves: DEN-1, NOR-2, BEL-2, AUT-1 (6 reserve spots left)

    ploegenachtervolging vrouwen
    JPN, CAN, POL, CHN, SUI, GER, USA, NED
    points needed: 72
    time needed: 3.01.29
    reserves: NOR, ITA, KOR. (3 reserve spots left)

    teamsprint vrouwen
    NED, POL, CHN, USA, GER, CAN, KAZ, JPN
    points needed: 80
    time needed: 1.31,12
    reserves: KOR, NOR (4 reserve spots left)

    De * zijn zekere plekken op basis van de WKs van 2 jaar geleden.

    WK sprint mannen
    3: USA (2*,9*,10) POL (3*,16*,17) CAN (5,26,27) NED (7*,8*,12) CHN (19,20,24)
    2: JPN (1*,25*) ITA (4*,*) NOR (6*,22*) GER (13*,14*) KOR (18,21)
    1: EST (11) ESP (15) BEL (23)
    points needed: 71.075
    reserves: GBR-1, KAZ-1, GER-3, TPE-1, NOR-3, AUT-1, FIN-1, BEL-2, HUN-1, FIN-2 (73.730)

    WK sprint vrouwen
    3: USA (1*,5,6) NED (2*,3*,9) KOR (4,14,24) POL (10*,23*,25) KAZ (11,13,17)
    2: JPN (7*,15*) CHN (8,19) CAN (18*,21*) NOR (27*,30*)
    1: AUT (12*) GBR (16*) BEL (20) ITA (22) GER (28*)
    Points needed: 78.705
    reserves: CAN-3, SUI-1, CHN-3, DEN-1, BEL-2, ROU-1, ESP-1, NOR-3, ARG-1, ROU-2

    WK allround mannen
    3: NED (1*,16*,18) NOR (2*,4*,10) USA (5*,14*,15) ITA (7*,8,12)
    2: JPN (3*,9*) CHN (11,20)
    1: BEL (6*) CAN (13) SUI (17) AUT (19) KOR (21) POL (22) GER* SWE*
    points needed: 77.557
    reserves: DEN-1, KOR-2, NZL-1, BEL-2, ESP-1 (5 reserve spots left)

    WK allround vrouwen
    3: NED (1*,3*,6) JPN (2*,7*,16) CHN (5,15,23) CAN (8*,9*,12)
    2: NOR (4*,24) USA (13*,18)
    1: CZE (10*) KAZ (11*) ITA (14) SUI (17) POL (19) BEL (20) KOR (21) GER (22*)
    points needed: 84.665
    reserves: SUI-2, CZE-2, GER-2, POL-2, CZE-3, NOR-3, USA-3, KOR-2 (2 reserve spots left)
  8. Yuskov

    Yuskov Well-Known Member

    Bij de KNSB zullen ze nu aan de bak moeten om de balans op te maken met het oog op de befaamde clausule '4.3', die luidt: "De SCL kan indien nodig deelnemers en reserves selecteren voor wedstrijden die meetellen voor de SQRL, met als doel het maximale aantal quotaplaatsen voor Nederland op ISU EK, ISU WK’s en ISU World Cups seizoen 2024/2025 te verwerven;"

    Het is echt heel lastig om een goed beeld te vormen van in hoeverre alle tickets veilig zijn. Voor de teamonderdelen en de langste afstanden is er niet echt een probleem, dat weet ik vrij zeker. De rest is erg lastig te overzien en dat gaat ook erg door elkaar lopen omdat je de individuele afstanden nodig hebt voor het WK Afstanden en de combinaties voor de andere WK's. Al die timerankings gaan sowieso nog op de schop. Als bij de mannensprint de oorspronkelijk niet-geplaatsten ineens weer goed rijden bij het NK (Westenbroek en Ntab op de 500, Wennemars, Verbij en Krol op de 1000), dan gaat het een heel vervelende zaak worden.



    upload_2023-12-10_21-17-35.png
  9. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Kunnen ze niet beter een prestatiematrix maken voor de wereldbeker in Salt Lake City? ;) Dan hebben wij hier de komende weken wat leuks om over te praten!
    Yorick_1996 vindt dit leuk.
  10. Kristian

    Kristian Active Member

  11. De Keizer

    De Keizer Well-Known Member

    Ik zou het logisch gevonden hebben als alle Nederlanders die zich geplaatst hebben voor de A-groep in Salt Lake City verzekerd zijn van een startplek. Dat is gunstig voor de ranking en stimuleert schaatsers om de wereldbeker serieus te nemen.
  12. Yuskov

    Yuskov Well-Known Member

    Lastig. Dat zou betekenen dat alle tickets voor de 3000 meter al vergeven zouden zijn, daar mogen namelijk 5 dames in de A-divisie starten.
  13. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Ik zou in ieder geval van elke afstand de top3 sturen (= wk deelnemers). Dat zijn de beste rijders en die moeten zorgen dat we in SLC plekken voor de tijdsnelsten binnen halen.
    Dan verder eerst aanvullen met schaatsers die in de A-groep zitten.
    Bij de mannen allround zijn plekken 2 en 3 niet zeker. Daarvoor moet je in SLC nog een 1500 meter door een 5000 rijder laten rijden. Of misschien wel 2.
    Kans om later in Quebec de boel nog recht te zetten lijkt me klein.
    En wel de WB serieus nemen aub. Niet pas op woensdag invliegen, zodat je met een jetlag en niet gewend aan de snelheid gaat starten.
    Duif vindt dit leuk.
  14. Kristian

    Kristian Active Member

    Such discussions are really additional arguments to start using personal qualification to the Championships based on World Cup points. :) The World Cups before X-Mas counting for EK and 4CC, and the ones after the WK.

    The season restarts in the second half with new fresh calculations of national quotas in the World Cup, and with national quotas in A on the first race of each distance. The three (?) best skaters on each distance in the samalog -- counting only one skater per nation -- earns a granted spot in A. Roest thus earns an "anwijzplek" for the World Championship qualification both on the 1500m and 5k. The SVO also follows the placings in the qualification.
    My point with such a system is NOT to spoil the dutch internal qualification Events, just to make the whole system of World Cup and the qualifications more attractive. In "my" system the EK and your NK Afstanden swap places (dates not fixed). Roest then have the option to participate or not in the NK Afstanden. If such an arrangement is seen as bad for the status of NK-medals, one could always designate the Event in october as NK instead!
    Laatst bewerkt: 13 dec 2023
  15. Kristian

    Kristian Active Member

    In such a system, by the way, I would love to see WC4 be held in Thialf. From a Dutch perspective it would have been very interesting: Who will finally grab the spots for the EK? Will Schouten or Groenewoud grab an "anwijzplek" for the World Championship qualification on the 3K? Will Kok manage to do it on the 500? What about the 1000m and so on.
    Laatst bewerkt: 13 dec 2023
  16. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Een foutje zat er nog in bij de EK afstanden. Dit is de juiste.

    1500 vrouwen
    3: NED (1,3,4) POL (10,11,17)
    2: NOR (2,20) BEL (6,12) CZE (8,16) ITA (9,14) GER (13,19)
    1: SUI (5) GBR (7) DEN (15) AUT (18)
    reserves: GER-3, SUI-2, CZE-3, NOR-3
  17. Who are your top 4 skaters?
  18. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dank voor de opmerkzaamheid. Nummers 3 en 4 wisselen om (Ichinohe wordt 4, Engebråten 3) . Rest lijkt correct.
    Skøyteranking vindt dit leuk.
  19. SprintMaster

    SprintMaster aangepast Medewerker

    Eens kijken naar de standen m.b.t. het WK allround en sprint.

    Dames allround:
    Stand_WKallround_dames.jpg

    Dames die één van de twee afstanden reden. In rood de missende afstand. Ingevuld is de tijd die in een andere wedstrijd dit seizoen gereden is.

    Stand_WKallround_dames_rest.jpg

    Tot en met plek 20 is een zekere startplek. De pre allocated quota worden netjes ingevuld. Gastland Duitsland heeft sowieso één plek. Daardoor kan plek 20 er nog net uitvallen. China zou nog een derde plek kunnen pakken. Voor de rest lijkt het niet zo spannend.

    Verwachte verdeling: NED 3, JPN 3, CAN 3, USA 3, CHN 2, NOR 1, ITA 1, KAZ 1, CZE 1, SUI 1, GER 1.
    BEL, POL en KOR zullen ook wel een plek krijgen omdat ze nog niet bij de top 20 staan maar wel beste van de rest zijn. Misschien ook nog DEN en AUT (Rosner)

    Geschat verschil gereden tijden laagland en SLC zijn 1 punt (1500m) en 0.75 punt (3000m). Daardoor zijn de rijders met een totaal van 81.0 punten vrijwel zeker.
    fransvanbakel en Yuskov vinden dit leuk.
  20. SprintMaster

    SprintMaster aangepast Medewerker

    Heren allround:

    Stand_WKallround_heren.jpg

    Hier in de tweede tabel de rijders die maar één afstand reden in de World Cup met in rood weer de missende. Hier kunnen nog wel wat verschuivingen plaats vinden. Nederland moet sowieso flink aan de bak met twee rijders op het randje. Canada en China kunnen er zeker nog een plek bij krijgen. De pre allocated plaatsen worden niet geheel ingevuld: er mist een Zweed. Zouden Kaspar Norberg met 1:50.94 en 1:50.94 of David Karlingsjö met 1:50.88 nog willen rijden? Gastland Duitsland heeft sowieso een plek waardoor Japan nog moet strijden voor de derde plek. SUI, FRA en NZL zijn kansrijk omdat ze de besten van de rest zijn.


    Verwachte verdeling:
    NOR 3, NED 3, USA 3, ITA 3, JPN 2, CHN 2, CAN 2, BEL 1, GER 1.

    Geschat verschil gereden tijden laagland en SLC zijn 0.8 punt (1500m) en 0.5 punt (5000m). Daardoor zijn de rijders met een totaal van 73.6 punten vrijwel zeker.

    EDIT: foutje bij Amerikanen hersteld. Lehman 21e in laatste kolom is er uit gehaald.
    Laatst bewerkt: 20 jan 2024
    Yuskov en fransvanbakel vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina