Alternatief VSS ISU World Cup Finale Heerenveen: Snelste Slotronde

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door EenBrabander, 6 mrt 2020.

  1. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Hieronder kun je de voorspellingen invullen voor de World Cup Finale in Heerenveen.

    Deze week voorspellen wie de snelste slotronde rijdt. Op de 500m dus gewoon de hele ronde. Let er goed op wie meedoet en wie niet, want aan de finale dot niet iedereen mee. De puntentelling is vergelijkbaar met het normale VSS.

    Dames
    500m (1).
    500m (2).
    1000m.
    1500m.
    3000m.
    MS.

    Heren
    500m (1).
    500m (2).
    1000m.
    1500m.
    5000m.
    MS.

    Mixed Gender
    Relay
    (Of telt die niet mee omdat het een demonstratie event is?)

    Maximaal aantal punten: 12 of 13 (ex bonus).
  2. sarah

    sarah Active Member

    Dames
    500m (1). Olga Fatkulina
    500m (2). Olga Fatkulina
    1000m. Miho Tagaki
    1500m. Miho Tagaki
    3000m. Martina Sablikova
    MS. Gina Lolobrigida

    Heren
    500m (1). Laurent Dubreuil
    500m (2). Laurent Dubreuil
    1000m. Thomas Krol
    1500m. Thomas Krol
    5000m. Ted Jan Bloemen
    MS. Bart Swings
  3. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Dames
    500m (1). Nao Kodaira
    500m (2). Olga Fatkulina
    1000m. Miho Takagi
    1500m. Miho Takagi
    3000m. Isabelle Weidemann
    MS. Irene Schouten

    Heren
    500m (1). Laurent Dubreuil
    500m (2). Håvard Lorentzen
    1000m. Thomas Krol
    1500m. Patrick Roest
    5000m. Graeme Fish
    MS. Arjan Stroetinga
  4. Maniek

    Maniek Member

    Dames
    500m (1). Nao Kodaira
    500m (2). Olga Fatkulina
    1000m. Miho Tagaki
    1500m. Miho Tagaki
    3000m. Martina Sablikova
    MS. Irene Schouten

    Heren
    500m (1). Ruslan Murashov
    500m (2). Victor Mushtakov
    1000m. Thomas Krol
    1500m. Kjeld Nuis
    5000m. Patrick Roest
    MS. Joey Mantia
  5. Marcel Vos

    Marcel Vos Well-Known Member

    Dames
    500m (1). Olga Fatkulina
    500m (2). Nao Kodaira
    1000m. Miho Tagaki
    1500m. Ireen Wust
    3000m. Martina Sablikova
    MS. Irene Schouten

    Heren
    500m (1). Ruslan Murashov
    500m (2). Tatsuya Shinhama
    1000m. Thomas Krol
    1500m. Patrick Roest
    5000m. Patrick Roest
    MS. Arjan Stroetinga
  6. eddy

    eddy Active Member

    Dames:
    500m (1). Olga Fatkulina
    500m (2). Olga Fatkulina
    1000m. Miho Tagaki
    1500m. Miho Takagi
    3000m. Martina Sablikova
    MS. Irene Schouten

    Heren
    500m (1). Ruslan Murashov
    500m (2). Tatsuya Shinhama
    1000m. Thomas Krol
    1500m. Patrick Roest
    5000m. Patrick Roest
    MS.Joey Mantia
  7. eddy

    eddy Active Member

    wordt
    500m (1). Olga Fatkulina
    500m (2). Olga Fatkulina
    1000m. Miho Tagaki
    1500m. Miho Takagi
    3000m. Martina Sablikova
    MS. Irene Schouten

    Heren
    500m (1). Ruslan Murashov
    500m (2). Tatsuya Shinhama
    1000m. Pavel Kulizhnikov
    1500m. Patrick Roest
    5000m. Patrick Roest
    MS.Joey Mantia
  8. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Dames
    1e 500m. Olga Fatkulina
    2e 500m. Olga Fatkulina
    1000m. Miho Takagi
    1500m. Ireen Wüst
    3000m. Martina Sablikova
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    1e 500m. Ruslan Murashov
    2e 500m. Laurent Dubreuil
    1000m. Kjeld Nuis
    1500m. Patrick Roest
    5000m. Patrick Roest
    Mass start Joey Mantia
  9. Beers

    Beers Member

    Dames
    1e 500m. Nao Kodaira
    2e 500m. Nao Kodaira
    1000m. Miho Takagi
    1500m. Ireen Wüst
    3000m. Martina Sablikova
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    1e 500m. Ruslan Murashov
    2e 500m. Laurent Dubreuil
    1000m. Kjeld Nuis
    1500m. Patrick Roest
    5000m. Patrick Roest
    Mass start Joey Mantia
  10. Camila

    Camila Well-Known Member

    Dames
    500m (1). Miho Takagi
    500m (2). Miho Takagi
    1000m. Miho Takagi
    1500m. Ireen Wüst
    3000m. Martina Sablikova
    MS. Irene Schouten

    Heren
    500m (1).
    500m (2).
    1000m.
    1500m.
    5000m.
    MS.

    Mixed Gender
    Relay

Deel Deze Pagina