chicagodude
Well-Known Member
Goede keuze om hem niet op de 5 km in te zetten. Dit kan zomaar een medaille opleveren.
lijkt me ook. Je weet natuurlijk nooit, maar ik zie niet zo snel 3 man nog harder gaan op dit ijs
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Goede keuze om hem niet op de 5 km in te zetten. Dit kan zomaar een medaille opleveren.
Alleen Zaanlander doet het beter. Knap gedaan door IKO.Absoluut niet. IKO is anders dan alle andere teams, en JV heeft Beune niet kunnen bieden wat ze nodig had terwijl IKO dat wel kon.
Grote hulde voor team IKO. Ze zijn niet flashy, ze schreeuwen niet van de daken, maar met Swings en Beune hebben ze nu al wel drie gouden medailles dit WK.
Mooi gezegd. Beune zit nu op haar plek en is natuurlijk ook een paar jaar wijzer en lichaam is ook gegroeid.Het is ook de tijdgeest. De tijd van niet lullen maar poetsen is maatschappelijk gezien ook voorbij.
Toen Beune nog bij JV zat, oogde ze heel vlak, bijna droevig soms als je haar in het stadion zag lopen. Het feit dat ze deze 5km überhaupt reed zegt al heel veel. Lef, bravoure, lol! Ik ga gewoon lekker schaatsen en ik zie het wel!
En ja, dat is makkelijker als je voelt dat je in vorm bent, ja ze heeft nu enkele jaren ervaring, maar deze uitstraling had ze vorig jaar ook al meer (in alle filmpjes met schaatszus Robin Groot) en toen werd ze echt nog steeds 4e overal.
Het project van de broertjes Ten Hove is er toch een om in te lijsten. Jutta naar de top gebracht, maar ook een vangnet geboden voor Ter Mors en Visser. Een aantal exoten in de selectie die groeien en nu deze echte ouderwetse allroundster. Ik vind het prachtig om te zien hoe zij op naar het zich laat aanzien heel menselijke wijze, proberen maatwerk te bieden. Daar spreekt grote bevlogenheid uit terwijl zij maar een beperkt budget hebben om het allemaal te doen.
Meer zat er niet in, maar ja 6:48 en je verslaat Sablikova ..dan denk je het zit al in de pocket. Enter the Beune!Aan Schouten haar reactie te zien, had ze niet heel veel rekening gehouden met Beune. Aan de andere kant, zij kan als ze goed is gewoon afbouwen op het eind en dat deed ze niet dus het is ook vorm.
En met toch best goede tijden. Onder de 6:50 om echt voor goud te strijden zal niet gauw meer gebeuren , maar 6:51 is niet verkeerd.Respect ook voor Sablikova. Nog steeds goed voor brons op een WK zowel op de 3000 als op de 5000![]()
Als Schouten dacht dat 6.48 in the pocket is dan is dat wel een beetje dom gedacht hoor. De tijd was prima maar absoluut haalbaar - zo bleek ook.Meer zat er niet in, maar ja 6:48 en je verslaat Sablikova ..dan denk je het zit al in de pocket. Enter the Beune!
Is dat zo erg dan? Die Wang heeft volgens mij een extra rondje gereden zo te zien ...Zo'n 5 minuten lang geen commentaar op deze rit door al die filmpjes. Jammer.
Als enthousiast lid van de Graeme Fishfanclub vanaf dag 1, zie ik hem natuurlijk graag hier rijden en hoop ik dat ie het ook goed doet. Maar die wederopstanding sinds corona waar naar wordt gerefereerd, is niet per se eind dit seizoen pas begonnen. Vorig jaar eindigde hij nog op 2 seconden van het brons op plek 5 bij het WK Afstanden 10 kilometer, met een tijd van 13.03. Dat was toch ook een terugkeer te noemen.
Als Schouten dacht dat 6.48 in the pocket is dan is dat wel een beetje dom gedacht hoor. De tijd was prima maar absoluut haalbaar - zo bleek ook.
Het probleem is dat net zoals de 5 kilometer vrouwen de afstand veel te weinig gereden wordt. Eén wereldbeker en het WK. Twee internationale wedstrijden.
Dan rijden de 5K-dames en 10K-heren specialisten dus veel te weinig in beeld en krijgen we ook geen goed zicht op de verhoudingen op die afstanden.
Een Talsma heeft bijvoorbeeld een hele vreemde carrière. Die mist eigenlijk de snelheid om zich op de 5 kilometer te plaatsen voor wereldbekers bij een goed concurrerend niveau (stel de komende jaren Roest, Snellink, Huizinga, Bosker, Stam, Wierda < 6.15 in Thialf) en dan rijd je dus kwalificatiewedstrijden in Nederland om je te plaatsen voor één wereldbeker waar je dan automatisch ergens vroeg in de ochtend zonder publiek in een B-groep moet acteren. Om dan weer een NK te rijden waar exact twee plekken te verdienen te zijn voor een WK of OS, en stel dat dit lukt, dan rijd je één race om de knikkers om een heel seizoen kleur te geven.
Daar had Mart wel vaker last van…Bij de naam Greta Smit moet ik vreselijk aan Mart Smeets denken. Hij leek warempel smoorverliefd op haar.
Wat we maar 3 keer mogen zeggen. Bij de 4e keer krijgen we een rode kaartDaar had Mart wel vaker last van…
Wiklund is niet in topvorm maar toch ook niet heel erbarmelijk slecht in vorm. Vlakbij het podium op de 3 kilometer donderdag, en ze heeft genoeg merites op de 5 kilometer om iets te verwachten. Vorig jaar nog tweede op de 5 kilometer (met een snellere tijd dan Schouten hier reed). En dan heb je nog Beune die overduidelijk wel in topvorm was de afgelopen weken. 6.48 is billenknijpen; het is degelijk maar geen monstertijd.Vooraf was toch de algemene opinie dat Weideman en Sablikova de grootste concurrenten zouden zijn. Vooral op basis daarvan dacht ze dat, waarschijnlijk. Beune reed 6.52 in Thialf en dat was echt een uitschieter. Dan kun je hier geen 6.48 verwachten van haar. Wiklund is niet in topvorm.