Wedstrijdkalender lange baan 2021/2022

Discussie in 'Lange baan' gestart door SprintMaster, 4 okt 2021.

  1. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    September
    24-9 Mass start competitiewedstrijd 2, Heerenveen
    25-9 NK Clubs, Heerenveen

    Oktober
    2-10 Mass start competitiewedstrijd 3, Heerenveen
    8-10 t.e.m. 10-10 International Speed Skating Competition, Beijing
    16 en 17-10 Holland Cup 1 afstanden/IJsselcup, Deventer
    17-10 Mass start competitiewedstrijd 4, Deventer
    29-10 t.e.m. 31-10 NK afstanden en mass start, Heerenveen

    November
    6-11 Sprint Leaugue 1 Pure Sprint, Enschede
    12 t.e.m. 14-11 ISU World Cup 1, Tomaszow Mazowiecki
    13-11 Residentiecup, Den Haag
    14-11 Landelijke selectie 3 km NK junioren B allround, Den Haag
    14-11 Landelijke selectie 3 km NK junioren A allround + selectie JWC, Utrecht
    19 t.e.m. 21-11 ISU World Cup 2, Stavanger
    20 en 21-11 Holland Cup 2d Kraantje Lek, Haarlem
    20 en 21-11 Holland Cup 2h Eindhoven Cup, Eindhoven
    27 en 28-11 ISU World Cup Junioren 1, Inzell

    December
    3 t.e.m. 5-12 ISU World Cup 3, Salt Lake City
    4 en 5-12 Landelijke selectie NK allround Junioren A en B, Deventer
    4 en 5-12 ISU World Cup Junioren 2, Inzell
    10 t.e.m. 12-12 ISU World Cup 4, Calgary
    11 en 12-12 Holland Cup 3, Alkmaar
    12-12 Mass start competitie finale, Alkmaar
    26 t.e.m. 30-12 Olympisch Kwalificatie Toernooi, Heerenveen

    Januari
    7 t.e.m. 9-1 ISU EK afstanden, Heerenveen
    8 en 9-1 Holland Cup 4a/Gruno Bokaal, Groningen
    8 en 9-1 Holland Cup 4s/Utrecht City Bokaal, Utrecht
    8 en 9-1 NK Junioren A/B allround, afstanden en mass start, Groningen
    22 en 23-1 NK Allround & Sprint, Heerenveen
    22 en 23-1 World Cup Junioren finale, Innsbruck
    28 t.e.m. 30-1 WK Junioren, Innsbruck
    29-1 Landelijke selectie NK sprint Junioren A/B, Breda
    30-1 Landelijke selectie NK 3000m Junioren A/B, Tilburg

    Februari
    4 t.e.m. 20-2 Olympische Spelen, Beijing
    5 en 6-2 NK Masters allround en afstanden, Hoorn
    6-2 NSSV Talentendag/ NK kwalificatiewedstrijd NK allround junioren C, Utrecht
    12 en 13-2 Holland Cup 5, n.n.b.
    19 en 20-2 NK sprint/lange afstanden/teamsprint Junioren A/B, Enschede
    19-2 NK allround Junioren C, Enschede
    26-2 NK supersprint/pure sprint, Alkmaar

    Maart
    2 t.e.m. 5-3 World University Speed Skating, Lake Placid
    3 t.e.m. 6-3 ISU WK allround en sprint, Hamar
    4 en 5-3 Vikingrace, Heerenveen
    5 en 6-3 Holland Cup finale/ NK afstanden Neo's, Enschede
    12 en 13-3 ISU World Cup finale, Heerenveen
    12-3 Bloksma Bokaal 10 km, Haarlem
    16 Zilveren Bal, Leeuwarden

Deel Deze Pagina