Voorspellingen NK Sprint Groningen (05-06/01)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Sjoerd, 30 dec 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. IM

    IM Member

    Dames
    500 m 1e serie: Thijsje Oenema
    500 m 2e serie: Thijsje Oenema
    1000 m 1e serie: Marit Leenstra
    1000 m 2e serie: Margot Boer
    Winnares eindklassement: Margot Boer

    Heren
    500 m 1e serie: Michel Mulder
    500 m 2e serie: Ronald Mulder
    1000 m 1e serie: Stefan Groothuis
    1000 m 2e serie: Hein Otterspeer
    Winnaar eindklassement: Hein Otterspeer
  2. Anne1980

    Anne1980 Member

    Dames
    500 m 1e serie: Thijsje Oenema
    500 m 2e serie: Thijsje Oenema
    1000 m 1e serie: Marrit Leenstra
    1000 m 2e serie: Lotte van Beek
    Winnares eindklassement: Margot Boer

    Heren
    500 m 1e serie: Michel Mulder
    500 m 2e serie: Jan Smeekens
    1000 m 1e serie: Stefan Groothuis
    1000 m 2e serie: Mark Tuitert
    Winnaar eindklassement: Stefan Groothuis
  3. sarah

    sarah Active Member

    Dames
    500 m 1e serie Margot Boer
    500 m 2e serie Margot Boer
    1000 m 1e serie Lotte van Beek
    1000 m 2e serie Lotte van Beek
    Winnares eindklassement Margot Boer

    Heren
    500 m 1e serie Jan Smeekens
    500 m 2e serie Jan Smeekens
    1000 m 1e serie Hein Otterspeer
    1000 m 2e serie Hein Otterspeer
    Winnaar eindklassement Michel Mulder
  4. ChefSpijker

    ChefSpijker Well-Known Member

    Dames
    500 m 1e serie Margot Boer
    500 m 2e serie Margot Boer
    1000 m 1e serie Lotte van Beek
    1000 m 2e serie Lotte van Beek
    Winnares eindklassement Lotte van Beek

    Heren
    500 m 1e serie Michel Mulder
    500 m 2e serie Michel Mulder
    1000 m 1e serie Hein Otterspeer
    1000 m 2e serie Hein Otterspeer
    Winnaar eindklassement Michel Mulder
  5. Patrick1974

    Patrick1974 Member

    Dames
    500 m 1e serie Thijsje Oenema
    500 m 2e serie Thijsje Oenema
    1000 m 1e serie Marrit Leenstra
    1000 m 2e serie Marrit Leenstra
    Winnares eindklassement Marrit Leenstra

    Heren
    500 m 1e serie Michel Mulder
    500 m 2e serie Ronald Mulder
    1000 m 1e serie Hein Otterspeer
    1000 m 2e serie Stefan Groothuis
    Winnaar eindklassement Hein Otterspeer
  6. nina

    nina New Member

    Dames
    500 m 1e serie Thijsje Oenema
    500 m 2e serie Annette Gerritsen
    1000 m 1e serie Ireen Wust
    1000 m 2e serie Marrit Leenstra
    Winnares eindklassement Marrit Leenstra

    Heren
    500 m 1e serie Jan Smeekens
    500 m 2e serie Michel Mulder
    1000 m 1e serie Hein Otterspeer
    1000 m 2e serie Mark Tuitert
    Winnaar eindklassement Hein Otterspeer
  7. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames
    1e 500m: T. Oenema
    2e 500m: T. Oenema
    1e 1000m: M. Leenstra
    2e 1000m: M. Leenstra
    Klassement: M. Leenstra

    Heren
    1e 500m: R. Mulder
    2e 500m: M. Mulder
    1e 1000m: H. Otterspeer
    2e 1000m: M. Tuitert
    Klassement: H. Otterspeer
  8. Krizz

    Krizz Well-Known Member Medewerker

    Dames
    500 m 1e serie Margot Boer
    500 m 2e serie Margot Boer
    1000 m 1e serie Marrit Leenstra
    1000 m 2e serie Marrit Leenstra
    Winnares eindklassement Margot Boer

    Heren
    500 m 1e serie Michel Mulder
    500 m 2e serie Jan Smeekens
    1000 m 1e serie Hein Otterspeer
    1000 m 2e serie Stefan Groothuis
    Winnaar eindklassement Hein Otterspeer
  9. A34

    A34 Member

    Dames
    500 m 1e serie Thijsje Oenema
    500 m 2e serie Thijsje Oenema
    1000 m 1e serie Marrit Leenstra
    1000 m 2e serie Marrit Leenstra
    Winnares eindklassement Marrit Leenstra

    Heren
    500 m 1e serie Michel Mulder
    500 m 2e serie Michel Mulder
    1000 m 1e serie Hein Otterspeer
    1000 m 2e serie Stefan Groothuis
    Winnaar eindklassement Michel Mulder
  10. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    500 m 1e serie Thijsje Oenema
    500 m 2e serie Thijsje Oenema
    1000 m 1e serie Marrit Leenstra
    1000 m 2e serie Marrit Leenstra
    Winnares eindklassement Marrit Leenstra

    Heren
    500 m 1e serie Jan Smeekens
    500 m 2e serie Jan Smeekens
    1000 m 1e serie Hein Otterspeer
    1000 m 2e serie Hein Otterspeer
    Winnaar eindklassement Hein Otterspeer
  11. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    500 m 1e serie Margot Boer
    500 m 2e serie Margot Boer
    1000 m 1e serie Marrit Leenstra
    1000 m 2e serie Marrit Leenstra
    Winnares eindklassement Margot Boer

    Heren
    500 m 1e serie Michel Mulder
    500 m 2e serie Jan Smeekens
    1000 m 1e serie Kjeld Nuis
    1000 m 2e serie Hein Otterspeer
    Winnaar eindklassement Hein Otterspeer
  12. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames 500-1: Margot Boer
    Dames 500-2: Margot Boer
    Dames 1000-1: Marrit Leenstra
    Dames 1000-2: Lotte van Beek
    Dames klassement: Laurine van Riessen

    Heren 500-1: Michel Mulder
    Heren 500-2: Michel Mulder
    Heren 1000-1: Stefan Groothuis
    Heren 1000-2: Stefan Groothuis
    Heren klassement: Hein Otterspeer
  13. Wroeter

    Wroeter Member

    Dames
    500 m 1e serie Thijsje Oenema
    500 m 2e serie Thijsje Oenema
    1000 m 1e serie Marrit Leenstra
    1000 m 2e serie Marrit Leenstra
    Winnares eindklassement Margot Boer

    Heren
    500 m 1e serie Michel Mulder
    500 m 2e serie Michel Mulder
    1000 m 1e serie Hein Otterspeer
    1000 m 2e serie Mark Tuitert
    Winnaar eindklassement Hein Otterspeer
  14. Stresser

    Stresser Member

    Dames
    500 m 1e serie Margot Boer
    500 m 2e serie Margot Boer
    1000 m 1e serie Lotte van Beek
    1000 m 2e serie Lotte van Beek
    Winnares eindklassement Margot Boer

    Heren
    500 m 1e serie Jan Smeekens
    500 m 2e serie Jan Smeekens
    1000 m 1e serie Hein Otterspeer
    1000 m 2e serie Hein Otterspeer
    Winnaar eindklassement Hein Otterspeer
  15. anonieme

    anonieme Member

    Dames
    500 m 1e serie Thijsje Oenema
    500 m 2e serie Marrit Leenstra
    1000 m 1e serie Ireen Wust
    1000 m 2e serie Marrit Leenstra
    Winnares eindklassement Marrit Leenstra

    Heren
    500 m 1e serie Michel Mulder
    500 m 2e serie Jan Smeekens
    1000 m 1e serie Hein Otterspeer
    1000 m 2e serie Stefan Groothuis
    Winnaar eindklassement Stefan Groothuis
  16. hidden

    hidden Active Member

    Dames
    500 m 1e serie Thijsje Oenema
    500 m 2e serie Thijsje Oenema
    1000 m 1e serie Marrit Leenstra
    1000 m 2e serie Marrit Leenstra
    Winnares eindklassement Marrit Leenstra

    Heren
    500 m 1e serie Michel Mulder
    500 m 2e serie Michel Mulder
    1000 m 1e serie Stefan Groothuis
    1000 m 2e serie Stefan Groothuis
    Winnaar eindklassement Hein Otterspeer
  17. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Dames
    500 m 1e serie Margot Boer
    500 m 2e serie Margot Boer
    1000 m 1e serie Marrit Leenstra
    1000 m 2e serie Marrit Leenstra
    Winnares eindklassement Margot Boer

    Heren
    500 m 1e serie Michel Mulder
    500 m 2e serie Ronald Mulder
    1000 m 1e serie Hein Otterspeer
    1000 m 2e serie Mark Tuitert
    Winnaar eindklassement Hein Otterspeer
  18. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    Dames
    500 m 1e serie Margot Boer
    500 m 2e serie Thijsje Oenema
    1000 m 1e serie Marrit Leenstra
    1000 m 2e serie Ireen Wüst
    Winnares eindklassement Marrit Leenstra

    Heren
    500 m 1e serie Jan Smeekens
    500 m 2e serie Ronald Mulder
    1000 m 1e serie Stefan Groothuis
    1000 m 2e serie Hein Otterspeer
    Winnaar eindklassement Hein Otterspeer
  19. LeeMoZovski

    LeeMoZovski Well-Known Member

    Oenema of Boer? Mulder of Smeekens? Leenstra of Van Beek? Otterspeer, Nuis, Groothuis of Tuitert? Binnenbaan, buitenbaan? Directe tegenstanders? Mijn interne professor Zonnebloem slinger laat ditmaal bar weinig doorschemeren. Dus gok ik dit maar:

    Dames
    500 m 1e serie: Margot Boer
    500 m 2e serie: Margot Boer
    1000 m 1e serie: Marrit Leenstra
    1000 m 2e serie: Marrit Leenstra
    Winnares eindklassement: Marrit Leenstra

    Heren
    500 m 1e serie: Jan Smeekens
    500 m 2e serie: Jan Smeekens
    1000 m 1e serie: Mark Tuitert
    1000 m 2e serie: Stefan Groothuis
    Winnaar eindklassement: Hein Otterspeer
  20. marianne91

    marianne91 New Member

    Dames
    500 m 1e serie Thijsje Oenema
    500 m 2e serie Thijsje Oenema
    1000 m 1e serie Marrit Leenstra
    1000 m 2e serie Marrit Leenstra
    Winnares eindklassement Thijsje Oenema

    Heren
    500 m 1e serie Michel Mulder
    500 m 2e serie Jan Smeekens
    1000 m 1e serie Hein Otterspeer
    1000 m 2e serie Hein Otterspeer
    Winnaar eindklassement Hein Otterspeer
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina