Voorspellingen ISU World Cup finale Salt Lake City (9-10/03) VSS finale

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 4 mrt 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jippie

    Jippie Active Member

    Dames:
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Martina Sáblíková
    Mass Start. Irene Schouten

    Heren:
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulishnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Dennis Yuskov
    5.000 m. Sverre Lunde Pedersen
    Mass Start. Cheonho Um
  2. willempaap

    willempaap Active Member

    Dames
    500 meter (1): Nao Kodaira
    500 meter (2): Nao Kodaira
    1000 meter: Brittany Bowe
    1500 meter: Brittany Bowe
    3000 meter: Martina Sablikova
    Mass Start: Irene Schouten

    Heren
    500 meter (1): Pavel Kulizhnikov
    500 meter (2): Pavel Kulizhnikov
    1000 meter: Kjeld Nuis
    1500 meter: Thomas Krol
    5000 meter: Patrick Roest
    Mass Start: Cheonho Um
  3. kabo12

    kabo12 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Irene Schouten

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Sverre Lunde Pedersen
    Mass Start Simon Schouten
  4. michiel0128

    michiel0128 Active Member

    Dames:
    1e 500m: Nao Kodaira
    2e 500m: Nao Kodaira
    1000m: Brittany Bowe
    1500m: Miho Takagi
    3000m: Martina Sablikova
    Mass start: Francesca Lollobrigida

    Heren:
    1e 500m: Tatsuya Shinhama
    2e 500m: Tatsuya Shinhama
    1000m: Thomas Krol
    1500m: Thomas Krol
    5000m: Patrick Roest
    Mass start: Andrea Giovannini

    Winnende tijd 1500m dames: 1.51.15
  5. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    O, ik moet nog een winnende eindtijd...
    1500 meter dames: 1.50.99
    En nog een kleine wijziging....

    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Martina Sáblíková
    Mass Start Irene Schouten

    Heren
    1e 500 m. Ruslan Murasjov
    2e 500 m. Tatsuya Shinhama
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass Start Joey Mantia

    Modbreak SprintMaster: aanpassing te laat, eerste voorspelling telt.
    Laatst bewerkt door een moderator: 10 mrt 2019
  6. mi

    mi Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ireen Wust
    3.000 m. Martina Sáblíková
    Mass Start Irene Schouten

    Heren
    1e 500 m. Tatsuya Shinhama
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass Start Cheonho Um

    Winnende eindtijd van de 1500m dames: 1:50,57
  7. Sporttv

    Sporttv Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Irene Schouten

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass Start Cheonho Um
  8. Joris180

    Joris180 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Mihi Takagi
    3.000 m. Martina Sáblíková
    Mass Start Nana Takagi

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikof
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikof
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Kjeld Nuus
    5.000 m. Sverre Lunde Pedersen
    Mass Start Cheonho Um

    Winnende tijd 1.50.99
  9. sarah

    sarah Active Member

    Dames:
    1e 500m: Nao Kodaira
    2e 500m: Nao Kodaira
    1000m: Brittany Bowe
    1500m: Brittany Bowe
    3000m: Martina Sablikova
    Mass start: Irene Schouten

    Heren:
    1e 500m: Tatsuya Shinhama
    2e 500m: Tatsuya Shinhama
    1000m: Kai Verbij
    1500m: Denis Yuskov
    5000m: Sverre Lunde Pedersen
    Mass start: Chenho Um

    Winnende eindtijd 1500m dames: 1.52.04
  10. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Dames:
    1e 500m: Nao Kodaira
    2e 500m: Vanessa Herzog
    1000m: Brittany Bowe
    1500m: Miho Takagi (1:51.28)
    3000m: Martina Sáblíková
    Mass start: Ivanie Blondin

    Heren:
    1e 500m: Tatsuya Shinhama
    2e 500m: Ruslan Murashov
    1000m: Kjeld Nuis
    1500m: Sverre Lunde Pedersen
    5000m: Patrick Roest
    Mass start: Joey Mantia
  11. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Martina Sáblíková
    Mass Start Irene Schouten

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Ruslan Murasjov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Sverre Lunde Pedersen
    Mass Start Joey Mantia
  12. Inimene

    Inimene Well-Known Member

    Dames:
    1e 500m: Nao Kodaira
    2e 500m: Nao Kodaira
    1000m: Brittany Bowe
    1500m: Brattany Bowe (1:51.10)
    3000m: Martina Sáblíková
    Mass start: Francesca Lollobrigida

    Heren:
    1e 500m: Pavel Kulizhnikov
    2e 500m: Tatsuya Shinhama
    1000m: Kjeld Nuis
    1500m: Thomas Krol
    5000m: Patrick Roest
    Mass start: Bart Swings
  13. Beers

    Beers Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Irene Schouten

    Heren
    1e 500 m. Tatsuya Shinhama
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass Start Joey Mantia

    Winnende tijd 1:51;12
  14. Lisan

    Lisan Well-Known Member Medewerker

    Chrissy1979

    Dames
    1e 500 m. Noa Kodaira
    2e 500 m. Noa Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Martina Sáblíková
    Mass Start Irene Schouten

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Parick Roest
    Mass Start Simon Schouten

    Winnende eindtijd van de 1500m dames: 1:52:92

    Rick

    Dames

    1e 500 m.: Nao Kodaira
    2e 500 m.: Nao Kodaira
    1.000 m.: Brittany Bowe
    1.500 m.: Miho Takagi (1:51.27)
    3.000 m.: Martina Sáblíková
    Mass Start: Irene Schouten

    Heren
    1e 500 m.: Tatsuya Shinhama
    2e 500 m.: Pavel Kulizhnikov
    1.000 m.: Kjeld Nuis
    1.500 m.: Thomas Krol
    5.000 m.: Patrick Roest
    Mass Start: Um Cheonho

    Mhp1988


    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Irene Schouten

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass Start Cheonho Um

    En de winnende eindtijd van de 1500m dames:1,51,15
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina