Voorspellingen ISU World Cup Calgary (10-12/12)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 6 dec 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de vierde World Cup in Calgary (10-12/12):

    Programma

    Dames
    1e 500 m.
    2e 500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    3.000 m.
    Mass start
    Team Pursuit

    Heren
    1e 500 m.
    2e 500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    5.000 m.
    Mass start
    Team Pursuit

    In totaal zijn dus 14 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Kijk hier voor het volledige reglement. Speciale aandacht voor de joker regeling.

    Sluitingstijd: vrijdag 10 december 20:30 uur

    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:

    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat maakt de verwerking een stuk makkelijker.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
    • Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt de verwerking.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
    • Stuur deze dan vóór sluitingstijd per e-mail naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gedurende het seizoen is er de mogelijkheid om voor één gemiste voorspelling een joker in te zetten. Zie voor details de spelregels.

    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!
  2. diploma

    diploma Active Member

    Dames
    1e 500 m. Angelina Golikova
    2e 500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Nao Kodaira
    1.500 m. Ragne Wiklund
    3.000 m. Ragne Wiklund
    Mass start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Japan

    Heren
    1e 500 m. Tatsuya Shinhama
    2e 500 m. Tatsuya Shinhama
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Zhongyan Ning
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Jaewon Chung
    Team Pursuit Rusland
  3. Elina

    Elina Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Angelina Golikova
    2e 500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Angelina Golikova
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Isabelle Weidemann
    Mass start Bo-reum Kim
    Team Pursuit Japan

    Heren
    1e 500 m. Laurent Dubreuil
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1.000 m. Connor Howe
    1.500 m. Zongyan Ning
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Bart Swings
    Team Pursuit USA
  4. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    1e 500 m. Erin Jackson
    2e 500 m. Erin Jackson
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Isabelle Weidemann
    Mass start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Japan

    Heren
    1e 500 m. Laurent Dubreuil
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1.000 m. Zhongyan Ning
    1.500 m. Zhongyan Ning
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Japan
  5. Heine

    Heine Member

    Dames
    1e 500 m. Erin Jackson
    2e 500 m. Erin Jackson
    1.000 m. Angelina Golikova
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Isabelle Weidemann
    Mass start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Japan

    Heren
    1e 500 m. Tatsuya Shinhama
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1.000 m. Zhongyan Ning
    1.500 m. Zhongyan Ning
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Japan
  6. Eelco

    Eelco Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Angelina Golikova
    2e 500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Isabelle Weidemann
    Mass start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Japan

    Heren
    1e 500 m. Laurent Dubreuil
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1.000 m. Zhongyan Ning
    1.500 m. Zhongyan Ning
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Japan
  7. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    1e 500 m. Erin Jackson
    2e 500 m. Erin Jackson
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Isabelle Weidemann
    Mass start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Japan

    Heren
    1e 500 m. Tatsuya Shinhama
    2e 500 m. Tatsuya Shinhama
    1.000 m. Laurent Dubreuil
    1.500 m. Zhongyan Ning
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Bart Swings
    Team Pursuit Verenigde Staten
  8. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    1e 500 m. Angelina Golikova
    2e 500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ayano Sato
    3.000 m. Isabelle Weidemann
    Mass start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Japan

    Heren
    1e 500 m. Wataru Morishige
    2e 500 m. Wataru Morishige

    1.000 m. Marten Liiv
    1.500 m. Zhongyan Ning
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Jaewon Chung
    Team Pursuit USA
  9. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Erin Jackson
    2e 500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Isabelle Weidemann
    Mass start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Japan

    Heren
    1e 500 m. Tingyu Gao
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1.000 m. Ryota Kojima
    1.500 m. Zhongyan Ning
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Jae Won Jeong
    Team Pursuit USA
  10. Camila

    Camila Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Isabelle Weidemann
    Mass start Nana Takagi
    Team Pursuit Japan

    Heren
    1e 500 m. Tingyu Gao
    2e 500 m. Tingyu Gao
    1.000 m. Zhongyan Ning
    1.500 m. Joey Mantia
    5.000 m. Nils Vanderpoel
    Mass start Bart Swings
    Team Pursuit Japan
  11. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Erin Jackson
    2e 500 m. Erin Jackson
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ayan0 Sato
    3.000 m. Isabelle Weidemann
    Mass start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Japan

    Heren
    1e 500 m. Tingyu Gao
    2e 500 m. Tingyu Gao
    1.000 m. Zhongyan Ning
    1.500 m. Zhongyan Ning
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit Canada
  12. Palko

    Palko Active Member

    Dames
    1e 500 m. Erin Jackson
    2e 500 m. Erin Jackson
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ayan0 Sato
    3.000 m. Isabelle Weidemann
    Mass start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Japan

    Heren
    1e 500 m. Tingyu Gao
    2e 500 m. Tingyu Gao
    1.000 m. Zhongyan Ning
    1.500 m. Joey Mantia
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Bart Swings
    Team Pursuit Verenigde Staten
  13. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:
    1e 500m: Angelina Golikova
    2e 500m: Andzelika Wojcik
    1000m: Brittany Bowe
    1500m: Miho Takagi
    3000m: Ragne Wiklund
    Mass start: Ivanie Blondin
    Team Pursuit: Canada

    Heren:
    1e 500m: Tingyu Gao
    2e 500m: Artem Arefjev
    1000m: Pavel Kulizhnikov
    1500m: Zhongyan Ning
    5000m: Nils van der Poel
    Masst start: Andrea Giovannini
    Team Pursuit: Verenigde Saten van Amerika
  14. TdH

    TdH Member

    Dames:
    1e 500m: Erin Jackson
    2e 500m: Angelina Golikova
    1000m: Miho Takagi
    1500m: Miho Takagi
    3000m: Isabelle Weidemann
    Mass start: Ivanie Blondin
    Team Pursuit: Japan

    Heren:
    1e 500m: Laurent Dubreuil
    2e 500m: Tingyu Gao
    1000m: Pavel Kulizhnikov
    1500m: Zhongyan Ning
    5000m: Nils van der Poel
    Masst start: Joey Mantia
    Team Pursuit: Japan
  15. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Dames
    1e 500 m.: Erin Jackson
    2e 500 m.: Angelina Golikova
    1.000 m.: Brittany Bowe
    1.500 m.: Ayano Sato
    3.000 m.: Isabelle Weidemann
    Mass start: Ivanie Blondin
    Team Pursuit: Japan

    Heren
    1e 500 m.: Gao Tingyu
    2e 500 m.: Wataru Morishige
    1.000 m.: Håvard Holmefjord Lorentzen
    1.500 m.: Ning Zhongyan
    5.000 m.: Nils van der Poel
    Mass start: Joey Mantia
    Team Pursuit: Verenigde Staten
  16. Boertje

    Boertje Active Member

    Dames
    1e 500 m: Erin Jackson
    2e 500 m: Daria Kachanova
    1.000 m: Brittany Bowe
    1.500 m: Miho Takagi
    3.000 m: Isabelle Weidemann
    Mass start: Ivanie Blondin
    Team Pursuit: Japan

    Heren
    1e 500 m: Tingyu Gao
    2e 500 m: Laurent Dubreuil
    1.000 m: Laurent Dubreuil
    1.500 m: Zhongyan Ning
    5.000 m: Nils van der Poel
    Mass start: Joey Mantia
    Team Pursuit: USA
  17. Sabrina81

    Sabrina81 New Member

    Dames
    1e 500 m: Erin Jackson
    2e 500 m: Erin Jackson
    1.000 m: Brittany Bowe
    1.500 m: Miho Takagi
    3.000 m: Isabelle Weidemann
    Mass start: Ivanie Blondin
    Team Pursuit: Japan

    Heren
    1e 500 m: Tingyu Gao
    2e 500 m: Tingyu Gao
    1.000 m: Laurent Dubreuil
    1.500 m: Zhongyan Ning
    5.000 m: Nils van der Poel
    Mass start: Joey Mantia
    Team Pursuit: Japan
  18. Feyethomas

    Feyethomas Member

    Dames
    1e 500 m. Erin Jackson
    2e 500 m. Erin Jackson
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ayano Sato
    3.000 m. Isabelle Weidemann
    Mass start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Japan

    Heren
    1e 500 m. Tingyu Gao
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1.000 m. Laurent Dubreuil
    1.500 m. Zhongyan Ning
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit United States
  19. willempaap

    willempaap Active Member

    Dames
    500 meter (1): Erin Jackson
    500 meter (2): Erin Jackson
    1000 meter: Brittany Bowe
    1500 meter: Miho Takagi
    3000 m. Isabelle Weidemann
    Mass start: Ivanie Blondin
    Team Pursuit: Japan

    Heren
    500 meter (1): Tingyu Gao
    500 meter (2): Tingyu Gao
    1000 meter: Laurent Dubreuil
    1500 meter: Joey Mantia
    5000 meter: Nils van der Poel
    Mass start: Bart Swings
    Team Pursuit: USA
  20. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    1e 500 m. Erin Jackson
    2e 500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ayano Sato
    3.000 m. Isabelle Weidemann
    Mass start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Japan

    Heren
    1e 500 m. Tingyu Gao
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1.000 m. Zhongyan Ning
    1.500 m. Zhongyan Ning
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Bart Swings
    Team Pursuit USA
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina