Voorspellingen ISU World Cup 2 Heerenveen (29-31/1) DEADLINE is vrijdag

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 24 jan 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de tweede World Cup in Heerenveen (29-31/1):

    Programma

    Dames
    1e 500 m.
    2e 500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    3.000 m.
    Mass start
    Team Pursuit

    Heren
    1e 500 m.
    2e 500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    5.000 m.
    Mass start
    Team Pursuit

    In totaal zijn dus 14 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Kijk hier voor het volledige reglement.

    Sluitingstijd: vrijdag 29 januari 14:50 uur

    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:

    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat maakt de verwerking een stuk makkelijker.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
    • Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt de verwerking.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
    • Stuur deze dan vóór sluitingstijd per e-mail naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.

    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!
  2. Eelco

    Eelco Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Canada

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Arjan Stroetinga
    Team Pursuit Nederland
  3. Elina

    Elina Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Nederland
  4. TdH

    TdH New Member

    Dames
    1e 500 m. Angelina Golikova
    2e 500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Viktor Mushtakov
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Bart Swings
    Team Pursuit Nederland
  5. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Arjan Stroetinga
    Team Pursuit Nederland
  6. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Antoinette de Jong
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Daidai N'tab
    2e 500 m. Daidai N'tab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Nederland
  7. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Daidai N'tab
    2e 500 m. Daidai N'tab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Nederland
  8. proeme

    proeme Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Kai Verbij
    2e 500 m. Daidai N'tab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Bart Swings
    Team Pursuit Nederland
  9. Maniek

    Maniek Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Daidai N'tab
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Nederland
  10. Heine

    Heine Member

    Dames
    1e 500 m. Angelina Golikova
    2e 500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Daidai N'tab
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Bart Swings
    Team Pursuit Nederland
  11. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:
    1e 500m: F. Kok
    2e 500m: F. Kok
    1000m: B. Bowe
    1500m: I. Wüst
    3000m: A. de Jong
    Mass start: I. Schouten
    Team Pursuit: Nederland

    Heren:
    1e 500m: P. Kulizhnikov
    2e 500m: D.D. Ntab
    1000m: T. Krol
    1500m: T. Krol
    5000m: P. Roest
    Mass start: J. Bergsma
    Team Pursuit: Nederland
  12. TdH

    TdH New Member

    Dames
    1e 500 m. Angelina Golikova
    2e 500 m. Femke Kok
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Viktor Mushtakov
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Bart Swings
    Team Pursuit Nederland
  13. Beers

    Beers Member

    Dames
    1e 500 m. Angelina Golikova
    2e 500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Isabelle Weidemann
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Viktor Mushtakov
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Nederland
  14. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1.000 m. Britanny Bowe
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Bart Swings
    Team Pursuit Nederland
  15. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Angelina Golikova
    2e 500 m. Femke Kok
    1.000 m. Britanny Bowe
    1.500 m. Britanny Bowe
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Daidai N'tab
    2e 500 m. Daidai N'tab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Bart Swings
    Team Pursuit Nederland
  16. eddy

    eddy Active Member

    Dames:
    1e 500 m. Angelina Golikova
    2e 500 m. Femke Kok
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start: Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren:
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Daidai N'tab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start: Bart Swings
    Team Pursuit Nederland
  17. willempaap

    willempaap Active Member

    Dames
    500 meter (1): Femke Kok
    500 meter (2): Femke Kok
    1000 meter: Jutta Leerdam
    1500 meter: Brittany Bowe
    3000 meter: Irene Schouten
    Mass start: Irene Schouten
    Team Pursuit: Nederland

    Heren
    500 meter (1): Pavel Kulizhnikov
    500 meter (2): Daidai N'tab
    1000 meter: Thomas Krol
    1500 meter: Thomas Krol
    5000 meter: Patrick Roest
    Mass start: Joey Mantia
    Team Pursuit: Nederland
  18. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Canada

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizjnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizjnikov
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Livio Wenger
    Team Pursuit Nederland
  19. kabo12

    kabo12 Active Member

    Dames:
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start: Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren:
    1e 500 m. Artem Arefyev
    2e 500 m. Artem Arefyev
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start: Joey Mantia
    Team Pursuit Nederland
  20. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Heather McLean
    2e 500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Canada

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai N'tab
    2e 500 m. Artem Arefyev
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Livio Wenger
    Team Pursuit Noorwegen
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina