Voorspellingen ISU World Cup 1 Tomaszow Mazowiecki (12-14/11)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 6 nov 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de eerste World Cup in Tomaszow Mazowiecki (12-14/11):

    Programma

    Dames
    1e 500 m.
    2e 500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    3.000 m.
    Mass start
    Team Pursuit

    Heren
    1e 500 m.
    2e 500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    5.000 m.
    Mass start
    Team Pursuit

    In totaal zijn dus 14 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Kijk hier voor het volledige reglement. Speciale aandacht voor de joker regeling.
    Degenen die de eerste ronde gemist hebben kunnen nog mee doen voor het klassement. Zij krijgen dan de joker en beginnen op 4 punten.

    Sluitingstijd: vrijdag 12 november 16:00 uur

    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:

    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat maakt de verwerking een stuk makkelijker.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
    • Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt de verwerking.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
    • Stuur deze dan vóór sluitingstijd per e-mail naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gedurende het seizoen is er de mogelijkheid om voor één gemiste voorspelling een joker in te zetten. Zie voor details de spelregels.

    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!
  2. Tuft

    Tuft Active Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Irene Schouten
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Marijke Groenewoud
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Laurent Dubreuil
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Allan Dahl Johansson
    5.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass start Bart Swings
    Team Pursuit Nederland
  3. Camila

    Camila Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Marijke Groenewoud
    Team Pursuit Japan

    Heren
    1e 500 m. Viktor Mushtakov
    2e 500 m. Viktor Mushtakov
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Bart Hoolwerf
    Team Pursuit Nederland
  4. diploma

    diploma Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Isabelle Weidemann
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Japan

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Viktor Mushtakov
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Zhongyan Ning
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Bart Swings
    Team Pursuit Japan
  5. Elina

    Elina Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Brittany Bowe
    2e 500 m. Brittany Bowe
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Isabelle Weidemann
    Mass start Bo-reum Kim
    Team Pursuit Japan

    Heren
    1e 500 m. Kai Verbij
    2e 500 m. Kai Verbij
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Bart Swings
    Team Pursuit Nederland
  6. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Yuma Murakami
    2e 500 m. Viktor Mushtakov
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Nils van der Poel
    Mass start Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit Nederland
  7. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Japan

    Heren
    1e 500 m. Laurent Dubreuil
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Nederland
  8. ZeeKoei

    ZeeKoei Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Ivanie Blondin
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Nederland
  9. Sabrina81

    Sabrina81 New Member

    Dames
    1e 500 m: Nao Kodaira
    2e 500 m: Olga Fatkulina
    1.000 m: Brittany Bowe
    1.500 m: Brittany Bowe
    3.000 m: Irene Schouten
    Mass start: Irene Schouten
    Team Pursuit: Nederland

    Heren
    1e 500 m: Yuma Murakami
    2e 500 m: Laurent Dubreuil
    1.000 m: Kai Verbij
    1.500 m: Joey Mantia
    5.000 m: Ted-Jan Bloemen
    Mass start: Joey Mantia
    Team Pursuit: Canada
  10. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Viktor Mushtakov
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Nederland
  11. Maniek

    Maniek Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Femke Kok
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit JapAn

    Heren
    1e 500 m: Yuma Murakami
    2e 500 m: Laurent Dubreuil
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Nederland
  12. Eelco

    Eelco Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Japan

    Heren
    1e 500 m: Laurent Dubreuil
    2e 500 m: Laurent Dubreuil
    1.000 m. Hein Otterspeer
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Nederland
  13. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Yuma Murakami
    2e 500 m. Tatsuya Shinhama
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass start Jae-Won Jeong
    Team Pursuit Nederland
  14. sarah

    sarah Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Antoinette de Jong
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Nederland
  15. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Erin Jackson
    2e 500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Tatsuya Shinhama
    2e 500 m. Tatsuya Shinhama
    1.000 m. Hein Otterspeer
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Canada
  16. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:
    1e 500m: Nao Kodaira
    2e 500m: Nao Kodaira
    1000m: Jutta Leerdam
    1500m: Brittany Bowe
    3000m: Irene Schouten
    Mass start: Irene Schouten
    Team Pursuit: Nederland

    Heren:
    1e 500m: Laurent Dubreuil
    2e 500m: Laurent Dubreuil
    1000m: T. Krol
    1500m: K. Nuis
    5000m: P. Roest
    Mass start: J. Bergsma
    Team Pursuit: Canada
  17. willempaap

    willempaap Active Member

    Dames
    500 meter (1): Nao Kodaira
    500 meter (2): Femke Kok
    1000 meter: Jutta Leerdam
    1500 meter: Brittany Bowe
    3000 meter: Irene Schouten
    Mass start: Irene Schouten
    Team Pursuit: Nederland

    Heren
    500 meter (1): Pavel Kulizhnikov
    500 meter (2): Tatsuya Shinhama
    1000 meter: Hein Otterspeer
    1500 meter: Thomas Krol
    5000 meter: Jorrit Bergsma
    Mass start: Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit: Canada
  18. Heine

    Heine Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Laurent Dubreuil
    1.000 m. Hein Otterspeer
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass start Seung-Hoon Lee
    Team Pursuit Canada
  19. Speed times

    Speed times New Member

    Dames
    1e 500 m. Nao kodaira
    2e 500 m. Jutta Leerdam
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Miho takagi
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten
    Team pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Laurent dubreuil
    2e 500 m. Kai Verbij
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Kjeld nuis
    5.000 m Jorrit Bergsma
    Mass start Jorrit Bergsma
    Team persuit Canada
  20. mi

    mi Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Japan

    Heren
    1e 500 m: Yuma Murakami
    2e 500 m: Laurent Dubreuil
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Nederland

    Jeej! Er is weinig beter dan internationaal schaatsen op tv als je dan toch ligt te herstellen van je corona-infectie.
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina