Voorspellingen ISU World Cup 1 Heerenveen (22-24/1)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 18 jan 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de eerste World Cup in Heerenveen (22-24/1):

    Programma

    Dames
    1e 500 m.
    2e 500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    3.000 m.
    Mass start
    Team Pursuit

    Heren
    1e 500 m.
    2e 500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    5.000 m.
    Mass start
    Team Pursuit

    In totaal zijn dus 14 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Kijk hier voor het volledige reglement.

    Sluitingstijd: vrijdag 22 januari 14:50 uur

    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:

    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat maakt de verwerking een stuk makkelijker.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
    • Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt de verwerking.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
    • Stuur deze dan vóór sluitingstijd per e-mail naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.

    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!
  2. Elina

    Elina Well-Known Member

    Programma

    Dames
    1e 500 m. Angelina Golikova
    2e 500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Ruslan Murashov
    2e 500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Noorwegen
  3. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Angelina Golikova
    2e 500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Elizaveta Golubeva
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Daidai N'tab
    2e 500 m. Daidai N'tab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Jorrit Bergsma
    Team Pursuit Rusland
  4. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    1e 500 m. Angelina Golikova
    2e 500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Ronald Mulder
    2e 500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Noorwegen
  5. proeme

    proeme Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Angelina Golikova
    2e 500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Ruslan Murashov
    2e 500 m. Ruslan Murashov
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Arjan Stroetinga
    Team Pursuit Nederland
  6. Maniek

    Maniek Member

    Dames
    1e 500 m. Angelina Golikova
    2e 500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Ruslan Murashov
    2e 500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Nederland
  7. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Angelina Golikova
    2e 500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Natalja Voronina
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizjnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizjnikov
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Arjan Stroetinga
    Team Pursuit Noorwegen
  8. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Vanessa Herzog
    2e 500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Natalja Voronina
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Laurent Dubreuil
    2e 500 m. Ruslan Murashov
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Noorwegen
  9. willempaap

    willempaap Active Member

    Dames
    500 meter (2): Angelina Golikova
    500 meter (2): Femke Kok
    1000 meter: Jutta Leerdam
    1500 meter: Jorien ter Mors
    3000 meter: Martina Sablikova
    Mass start: Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    500 meter (1): Pavel Kulizjnikov
    500 meter (2): Ruslan Murashov
    1000 meter: Thomas Krol
    1500 meter: Patrick Roest
    5000 meter: Patrick Roest
    Mass start: Joey Mantia
    Team Pursuit: Nederland
  10. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    1e 500 m. Angelina Golikova
    2e 500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Ruslan Murashov
    2e 500 m. Ruslan Murashov
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Jorrit Bergsma
    Team Pursuit Nederland
  11. Eelco

    Eelco Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Angelina Golikova
    2e 500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    2e 500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Noorwegen
  12. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Angelina Golikova
    2e 500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Ruslan Murashov
    2e 500 m. Ruslan Murashov
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Nederland
  13. Beers

    Beers Member

    Dames
    1e 500 m. Angelina Golikova
    2e 500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Natalia Voronina
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Ruslan Murashov
    2e 500 m. Ruslan Murashov
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Rusland
  14. kabo12

    kabo12 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Antoinette de Jong
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Kai Verbij
    2e 500 m. Kai Verbij
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Joey Mantia
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Nederland
  15. Heine

    Heine Member

    Dames
    1e 500 m. Angelina Golikova
    2e 500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Ruslan Murashov
    2e 500 m. Ruslan Murashov
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Bart Swings
    Team Pursuit Nederland
  16. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:
    1e 500m: F. Kok
    2e 500m: F. Kok
    1000m: J. Leerdam
    1500m: M. Wijfje
    3000m: A. de Jong
    Mass start: I. Schouten
    TeamPursuit: Nederland

    Heren:
    1e 500m: D.D. Ntab
    2e 500m: K. Verbij
    1000m: T. Krol
    1500m: K. Nuis
    5000m: P. Roest
    Mass start: J. Bergsma
    Team Pursuit: Nederland
  17. mi

    mi Well-Known Member

    Programma

    Dames
    1e 500 m. Angelina Golikova
    2e 500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Ruslan Murashov
    2e 500 m. Ronald Mulder
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Noederland
  18. Jippie

    Jippie Active Member

    Dames
    1e 500 m. Angelina Golikova
    2e 500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kuliznikov
    2e 500 m. Ruslan Murashov
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Arjan Stroetinga
    Team Pursuit Nederland
  19. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Dames
    1e 500 m. Angelina Golikova
    2e 500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Ruslan Murashov
    2e 500 m. Ruslan Murashov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Noorwegen
  20. sarah

    sarah Active Member

    Dames
    1e 500 m. Femke Kok
    2e 500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass start Ivany Blondin
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    1e 500 m. Pavel Kuliznikov
    2e 500 m. Pavel Kuliznikov
    1.000 m. Pavel Kuliznikov
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass start Jorrit Bergsma
    Team Pursuit Nederland
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina