Voorspellingen ISU WK allround Hamar (5 en 6-3)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 26 feb 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de WK allround in Hamar (5 en 6-3):

    Programma

    Dames
    500 m.
    1.500 m.
    3.000 m.
    5.000 m.
    Eindklassement

    Heren
    500 m.
    1.500 m.
    5.000 m.
    10.000 m.
    Eindklassement

    In totaal zijn dus 14 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    De teamsprint laten we maar zitten.

    Kijk op Spelregels 2021-2022 | Schaatsforum.nl voor het volledige reglement.

    Sluitingstijd: zaterdag 5 maart 14:00 uur

    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:

    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat maakt de verwerking een stuk makkelijker.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
    • Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt de verwerking.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
    • Stuur deze dan vóór sluitingstijd per e-mail naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.

    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!
  2. Elina

    Elina Well-Known Member

    Dames
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Eindklassement Irene Schouten

    Heren
    500 m. Peder Kongshaug
    1.500 m. Bart Swings
    5.000 m. Nils van der Poel
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  3. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Eindklassement Miho Takagi

    Heren
    500 m. Emery Lehman
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Nils van der Poel
    10.000 m. Nils van der Poel
    Eindklassement Patrick Roest
  4. diploma

    diploma Active Member

    Dames
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Miho Takagi
    5.000 m. Merel Conijn
    Eindklassement Miho Takagi

    Heren
    500 m. Peder Kongshaug
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Beau Snellink
    10.000 m. Nils van der Poel
    Eindklassement Patrick Roest
  5. Camila

    Camila Well-Known Member

    Dames
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Eindklassement Irene Schouten

    Heren
    500 m. Peder Kongshaug
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Nils Vanderpoel
    10.000 m. Nils Vanderpoel
    Eindklassement Patrick Roest
  6. Boertje

    Boertje Active Member

    Dames
    500 m.: Nikola Zdrahalova
    1.500 m: Antoinette de Jong
    3.000 m.: Irene Schouten
    5.000 m.: Irene Schouten
    Eindklassement: Miho Takagi

    Heren
    500 m.: Peder Kongshaug
    1.500 m: Patrick Roest
    5.000 m.: Nils van der Poel
    10.000 m.: Nils van der Poel
    Eindklassement: Patrick Roest
  7. Tuft

    Tuft Active Member

    Dames
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Martina Sablikova
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Miho Takagi

    Heren
    500 m. Peder Kongshaug
    1.500 m. Peder Kongshaug
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Nils van der Poel
    Eindklassement Patrick Roest
  8. Heine

    Heine Member

    Dames
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Eindklassement Irene Schouten

    Heren
    500 m. Peder Kongshaug
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Nils Vanderpoel
    10.000 m. Nils Vanderpoel
    Eindklassement Patrick Roest
  9. Joris180

    Joris180 Active Member

    Dames
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Eindklassement Miho Schouten

    Heren
    500 m. Pedr Kongshaug
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Nils van der Poel
    10.000 m. Nils van der Poel
    Eindklassement Patrick Roest
  10. Maniek

    Maniek Member

    Dames
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Eindklassement Miho Takagi

    Heren
    500 m. Peder Kongshaug
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Nils van der Poel
    10.000 m. Nils van der Poel
    Eindklassement Patrick Roest
  11. TdH

    TdH Member

    Dames
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Eindklassement Miho Takagi

    Heren
    500 m. Peder Kongshaug
    1.500 m. Peder Kongshaug
    5.000 m. Nils van der Poel
    10.000 m. Nils van der Poel
    Eindklassement Patrick Roest
  12. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Eindklassement Miho Takagi

    Heren
    500 m. Peder Kongshaug
    1.500 m. Peder Kongshaug
    5.000 m. Nils van der Poel
    10.000 m. Nils van der Poel
    Eindklassement Patrick Roest
  13. Palko

    Palko Active Member

    Dames
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Eindklassement Miho Takagi

    Heren
    500 m. Shane Williamson
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Nils van der Poel
    10.000 m. Nils van der Poel
    Eindklassement Patrick Roest
  14. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Wie is dat? Deze keur ik sowieso af.
  15. jay

    jay Member

    Dames
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Eindklassement Miho Takagi

    Heren
    500 m. Peder Kongshaug
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Nils van der Poel
    10.000 m. Nils van der Poel
    Eindklassement Patrick Roest
  16. Sabrina81

    Sabrina81 New Member

    Dames
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Eindklassement Miho Takagi

    Heren
    500 m. Shane Williamson
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Nils Vanderpoel
    10.000 m. Nils Vanderpoel
    Eindklassement Patrick Roest
  17. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Eindklassement Miho Takagi

    Heren
    500 m. Shane Williamson
    1.500 m. Peder Kongshaug
    5.000 m. Nils van der Poel
    10.000 m. Nils van der Poel
    Eindklassement Patrick Roest
  18. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    ik zie eigenlijk geen enkele optie om nog eens een gok te wagen...
    Dames
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Eindklassement Miho Takagi

    Heren
    500 m. Sjeen Williamson
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Nils van der Poel
    10.000 m. Nils van der Poel
    Eindklassement Patrick Roest
  19. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Dames
    500 m.: Miho Takagi
    1.500 m.: Miho Takagi
    3.000 m.: Irene Schouten
    5.000 m.: Irene Schouten
    Eindklassement: Miho Takagi

    Heren
    500 m.: Peder Kongshaug
    1.500 m.: Peder Kongshaug
    5.000 m.: Nils van der Poel
    10.000 m.: Nils van der Poel
    Eindklassement: Patrick Roest
  20. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    500 m. Miho Takagi
    1.500 m. Miho Takagi
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Eindklassement Miho Takagi

    Heren
    500 m. Peder Kongshaug
    1.500 m. Peder Kongshaug
    5.000 m. Nils van der Poel
    10.000 m. Nils van der Poel
    Eindklassement Patrick Roest
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina