Voorspellingen ISU WK afstanden Heerenveen

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 4 feb 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de ISU WK afstanden in Heerenveen (11-14/2):

    Programma

    Dames
    500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    3.000 m.
    5.000 m.
    Mass Start
    Team Pursuit

    Heren
    500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    5.000 m.
    10.000 m.
    Mass Start
    Team Pursuit

    * Daarnaast als extra voorspelling om ex aequo-plaatsen (vooral t.a.v. het eindpodium) te voorkomen wordt jullie verzocht de winnende eindtijd van de 10.000m heren te voorspellen. Hier mag je ook de duizendsten in vullen.

    Ter verduidelijking hoe er beslist zal worden:
    1. als je geen duizendsten opgeeft, wordt 0 aangenomen.
    2. bij een eindtijd van 12:40.496 is een voorspelling van 12:40.50 beter dan 12:40.49
    3. bij een eindtijd van 12:40.495 is een voorspelling van 12:40.490 beter dan 12:40.500 omdat bij een gelijk verschil wordt gekeken naar de eerste twee cijfers achter de komma.
    4. is het verschil gelijk en zijn ook de eerste twee cijfers achter de komma hetzelfde dan wint degene die de snelste tijd heeft voorspeld. Dus bij een eindtijd van 12:40.495 gaat 12:40.491 voor 12:40.499.

    In totaal zijn dus 14 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Kijk hier voor het volledige reglement.

    Notaris

    Net als voorgaande jaren is besloten een 'notaris' aan te wijzen naar wie de voorspellingen via een PB (Conversatie) gestuurd kunnen worden, zodat er door de overgebleven kanshebbers voor het eindpodium niet onderling afgekeken kan worden en de ontknoping van het VSS zodoende een zo eerlijk mogelijk verloop kan hebben.

    @Marcel Vos is bereid gevonden als notaris op te treden. Stuur je voorspellingen via een PB aan hem. Hij plaatst dan vlak na de sluitingstijd de ingekomen voorspellingen hier in dit topic.

    Het is de bedoeling dat alleen de deelnemers die in de huidige top 10 (>= 62 punten) staan de mogelijkheid hebben hun voorspellingen naar hem te mailen. Natuurlijk mogen deze deelnemers, als zij daar de voorkeur aan geven, hun voorspellingen ook gewoon hier direct in dit topic plaatsen.

    Sluitingstijd: donderdag 11 februari 14:50 uur

    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:
    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat kijkt een stuk makkelijker na.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
      Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt het nakijken.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
      Stuur deze dan vóór sluitingstijd via een PB aan de notaris.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.
    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!
    Laatst bewerkt: 9 feb 2021
  2. G1ant

    G1ant Well-Known Member

    Toch even van de nul afkomen...

    Dames
    500 m.: Femke Kok
    1.000 m.: Britanny Bowe
    1.500 m.: Britanny Bowe
    3.000 m.: Natalja Voronina
    5.000 m.: Natalja Voronina
    Mass Start: Irene Schouten
    Team Pursuit: Nederland

    Heren
    500 m.: Pavel Kulizhnikov
    1.000 m.: Kai Verbij
    1.500 m.: Thomas Krol
    5.000 m.: Patrick Roest
    10.000 m.: Nils van der Poel
    Mass Start: Bart Swings
    Team Pursuit: Noorwegen
    Eelco vindt dit leuk.
  3. Elina

    Elina Well-Known Member

    Dames
    500 m.: Femke Kok
    1.000 m.: Britanny Bowe
    1.500 m.: Britanny Bowe
    3.000 m.: Antoinette de Jong
    5.000 m.: Martina Sablikova
    Mass Start: Irene Schouten
    Team Pursuit: Canada

    Heren
    500 m.: Artem Arefyev
    1.000 m.: Pavel Kulizhnikov
    1.500 m.: Thomas Krol
    5.000 m.: Patrick Roest
    10.000 m.: Nils van der Poel
    Mass Start: Jorrit Bergsma
    Team Pursuit: Noorwegen
  4. Tuft

    Tuft Active Member

    Dames
    500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Jorien ter Mors
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass Start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Nils van der Poel
    Mass Start Bart Swings
    Team Pursuit Noorwegen

    Verstuurd vanaf mijn F8331 met Tapatalk
  5. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Natalja Voronina
    5.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Nils van der Poel
    Mass Start Jorrit Bergsma
    Team Pursuit Noorwegen
  6. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Nu met tijd: 12.34.56
    Nogevendit vindt dit leuk.
  7. Ivan Swarts

    Ivan Swarts Member

    Dames
    500 m. Femke kok
    1.000 m. Jutta leerdam
    1.500 m. Brittany bowe
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Irene schouten
    Mass Start Irene schouten
    Team Pursuit Canada

    Heren
    500 m. Ronald mulder
    1.000 m. Thomas krol
    1.500 m. Thomas krol
    5.000 m. Patrick roest
    10.000 m. Nils vd poel
    Mass Start jorrit bergsma
    Team Pursuit Nederland

    Tijd. 12:46:58
  8. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    500 m.: Femke Kok
    1.000 m.: Britanny Bowe
    1.500 m.: Britanny Bowe
    3.000 m.: Irene Schouten
    5.000 m.: Irene Schouten
    Mass Start: Irene Schouten
    Team Pursuit: Canada

    Heren

    500 m.: Ronald Mulder
    1.000 m.: Thomas Krol
    1.500 m.: Thomas Krol
    5.000 m.: Patrick Roest
    10.000 m.: Nils van der Poel
    Mass Start: Bart Swings
    Team Pursuit: Noorwegen
  9. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Natalja Voronina
    Mass Start Irene Schouten
    Team Pursuit Canada

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m.Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Nils van der Poel (12:41.35)
    Mass Start Jorrit Bergsma
    Team Pursuit Noorwegen
  10. Eelco

    Eelco Well-Known Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Natalia Voronina
    5.000 m. Natalia Voronina
    Mass Start Irene Schouten
    Team Pursuit Canada

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m.Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest (12:42.22)
    Mass Start Arjan Stroetinga
    Team Pursuit Noorwegen
  11. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Natalja Voronina
    5.000 m. Natalja Voronina
    Mass Start Irene Schouten
    Team Pursuit Canada

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Nils van der Poel
    Mass Start Joey Mantia
    Team Pursuit Noorwegen
  12. Joris180

    Joris180 Active Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Natalja Voronina
    Mass Start Irene Schouten
    Team Pursuit Canada

    Heren
    500 m. Dai Dai N'Tab
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Nils van der Poel
    Mass Start Arjan Stoetinga
    Team Pursuit Noorwegen

    12:456
  13. mi

    mi Well-Known Member

    Dames
    500 m.: Femke Kok
    1.000 m.: Britanny Bowe
    1.500 m.: Britanny Bowe
    3.000 m.: Natalja Voronina
    5.000 m.: Natalja Voronina
    Mass Start: Irene Schouten
    Team Pursuit: Canada
    Heren
    500 m.: Pavel Kulizhnikov
    1.000 m.: Kjeld Nuis
    1.500 m.: Thomas Krol
    5.000 m.: Patrick Roest
    10.000 m.: Nils van der Poel
    Mass Start: Jorrit Bergsma
    Team Pursuit: Noorwegen
  14. mi

    mi Well-Known Member

    Wijziging cursief en onderstreept

    Dames
    500 m.: Femke Kok
    1.000 m.: Britanny Bowe
    1.500 m.: Britanny Bowe
    3.000 m.: Natalja Voronina
    5.000 m.: Irene Schouten
    Mass Start: Irene Schouten
    Team Pursuit: Canada
    Heren
    500 m.: Pavel Kulizhnikov
    1.000 m.: Kjeld Nuis
    1.500 m.: Thomas Krol
    5.000 m.: Patrick Roest
    10.000 m.: Nils van der Poel
    Mass Start: Jorrit Bergsma
    Team Pursuit: Noorwegen

    Eindtijd 10 km
    12:39.589
  15. Heine

    Heine Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Brittany Bowe
    1.500 m. Brittany Bowe
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Nils van der Poel
    Mass Start Joey Mantia
    Team Pursuit Noorwegen

    Tijd: 12:35:33
  16. willempaap

    willempaap Active Member

    Dames
    500 meter: Femke Kok
    1.000 meter: Brittany Bowe
    1500 meter: Brittany Bowe
    3000 m. Antoinette de Jong
    5000 meter: Irene Schouten
    Mass Start: Irene Schouten
    Team Pursuit Canada

    Heren
    500 meter: Pavel Kulizhnikov
    1.000 meter: Kjeld Nuis
    1.500 meter: Thomas Krol
    5.000 meter: Patrick Roest
    10.000 meter: Patrick Roest (12:38.872)
    Mass Start: Arjan Stroetinga
    Team Pursuit: Nederland
  17. Boertje

    Boertje Active Member

    Dames
    500 m: Femke Kok
    1.000 m: Britanny Bowe
    1.500 m: Ireen Wüst
    3.000 m: Irene Schouten
    5.000 m: Martina Sablikova
    Mass Start: Irene Schouten
    Team Pursuit: Nederland

    Heren
    500 m: Ronald Mulder
    1.000 m: Thomas Krol
    1.500 m: Thomas Krol
    5.000 m: Patrick Roest
    10.000 m: Patrick Roest
    Mass Start: Jorrit Bergsma
    Team Pursuit: Canada
  18. eddy

    eddy Well-Known Member

    Dames:
    500 meter: Femke Kok
    1.000 meter: Brittany Bowe
    1500 meter: Brittany Bowe
    3000 m. Irene Schouten
    5000 meter: Natalja Voronina
    Mass Start: Irene Schouten
    Team Pursuit: Canada

    Heren:
    500 meter: Pavel Kulizhnikov
    1.000 meter:Thomas Krol
    1.500 meter: Thomas Krol
    5.000 meter: Patrick Roest
    10.000 meter: Nils van der Poel (12:39.123)
    Mass Start: Arjan Stroetinga
    Team Pursuit: Noorwegen
  19. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Dames
    500 m.: Femke Kok
    1.000 m.: Britanny Bowe
    1.500 m.: Britanny Bowe
    3.000 m.: Antoinette de Jong
    5.000 m.: Natalja Voronina
    Mass Start: Irene Schouten
    Team Pursuit: Canada

    Heren
    500 m.: Pavel Kulizhnikov
    1.000 m.: Thomas Krol
    1.500 m.: Thomas Krol
    5.000 m.: Patrick Roest
    10.000 m.: Nils van der Poel 12.38.137
    Mass Start: Joey Mantia
    Team Pursuit: Noorwegen
  20. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Dames
    500 m.: Femke Kok
    1.000 m.: Jutta Leerdam
    1.500 m.: Brittany Bowe
    3.000 m.: Natalia Voronina
    5.000 m.: Martina Sáblíková
    Mass Start: Irene Schouten
    Team Pursuit: Canada

    Heren
    500 m.: Pavel Kulizhnikov
    1.000 m.: Kai Verbij
    1.500 m.: Thomas Krol
    5.000 m.: Patrick Roest
    10.000 m.: Nils van der Poel (12:40.647)
    Mass Start: Arjan Stroetinga
    Team Pursuit: Nederland
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina