Voorspellingen ISU EK afstanden (7-9/1)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 1 jan 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mi

    mi Well-Known Member

    Dames
    500 m.: Wojcik
    1.000 m.: Leerdam
    1.500 m.: A. de Jong
    3.000 m.: Schouten
    Mass start: Schouten
    Team pursuit: Nederland
    Team sprint: Nederland

    Heren
    500 m.: Scheperkamp
    1.000 m.: Krol
    1.500 m.: Nuis
    5.000 m.: Roest
    Mass start: Swings
    Team pursuit: Nederland
    Team sprint: Nederland
  2. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Dames
    500 m.: Femke Kok
    1.000 m.: Jutta Leerdam
    1.500 m.: Antoinette de Jong
    3.000 m.: Irene Schouten
    Mass start: Irene Schouten
    Team pursuit: Nederland
    Team sprint: Polen

    Heren
    500 m.: Piotr Michalski
    1.000 m.: Thomas Krol
    1.500 m.: Thomas Krol
    5.000 m.: Patrick Roest
    Mass start: Bart Swings
    Team pursuit: Nederland
    Team sprint: Nederland
  3. Heine

    Heine Member

    Goed voor de bonuspunten hè ;) Ik zie dat @SprintMaster al doorheeft wat ik eigenlijk bedoelde.
    mi vindt dit leuk.
  4. michiel0128

    michiel0128 Active Member

    Dames
    500 m.: Femke Kok
    1.000 m.: Jutta Leerdam
    1.500 m.: Antoinette de Jong
    3.000 m.: Irene Schouten
    Mass start: Irene Schouten
    Team pursuit: Nederland
    Team sprint: Nederland

    Heren
    500 m.: Merijn Scheperkamp
    1.000 m.: Thomas Krol
    1.500 m.: Thomas Krol
    5.000 m.: Patrick Roest
    Mass start: Jorrit Bergsma
    Team pursuit: Nederland
    Team sprint: Nederland
  5. leenstrafan

    leenstrafan Well-Known Member

    Dames
    500 m.: Hanna Nifantava
    1.000 m.: Andzelika Wójcik
    1.500 m.: Francesca Lollobrigida
    3.000 m.: Ragne Wiklund
    Mass start: Marina Zueva
    Team pursuit: Noorwegen
    Team sprint: Polen

    Heren
    500 m.: Ihnat Halavatsiuk
    1.000 m.: Marten Liiv
    1.500 m.: Allan Dahl Johansson
    5.000 m.: Davide Ghiotto
    Mass start: Bart Swings
    Team pursuit: Noorwegen
    Team sprint: Polen

    Leer eens fatsoenlijk te spellen: het is Ignat Golovatsiuk
    Laatst bewerkt door een moderator: 8 jan 2022
  6. Judithr

    Judithr New Member

    Dames:
    500 meter: Femke Kok
    1.000 meter: Jutta Leerdam
    1.500 meter: Ragne Wiklund
    3.000 meter: Irene Schouten
    Mass start: Irene Schouten
    Team pursuit: Nederland
    Team sprint: Nederland

    Heren:
    500 meter: Piotr Michalski
    1.000 meter: Kjeld Nuis
    1.500 meter: Allan Dahl Johansson
    5.000 meter: Patrick Roest
    Mass start: Bart Swings
    Team pursuit: Nederland
    Team sprint: Nederland
  7. willempaap

    willempaap Active Member

    Dames
    500 meter: Femke Kok
    1000 meter: Jutta Leerdam
    1500 meter: Antoinette de Jong
    3000 meter: Irene Schouten
    Mass start: Irene Schouten
    Team pursuit: Nederland
    Team sprint: Polen

    Heren
    500 meter: DaiDai Ntab
    1000 meter: Thomas Krol
    1500 meter: Kjeld Nuis
    5000 meter: Patrick Roest
    Mass start: Bart Swings
    Team pursuit: Nederland
    Team sprint: Nederland
  8. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    500 m. Andzelika Wojcik
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Nederland

    Heren
    500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Bart Swings
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Nederland
  9. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    O, vanwege de afzeggeritis wordt het dus:
    Dames
    500 m. Andzelika Wojcik
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Polen

    Heren
    500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Bart Swings
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Nederland

    Modbreak SprintMaster: aanpassing binnen laatste 2uur, eerste voorspelling telt.
    Laatst bewerkt door een moderator: 8 jan 2022
  10. sarah

    sarah Active Member

    Dames
    500 m.: Andzelika Wojcik
    1.000 m.: Jutta Leerdam
    1.500 m.: Ireen Wust
    3.000 m.: Francesca Lollobrigida
    Mass start: Francesca Lollobrigida
    Team pursuit: Noorwegen
    Team sprint: Polen

    Heren
    500 m.: Piotr Michalski
    1.000 m.: Kjeld Nuis
    1.500 m.: Kjeld Nuis
    5.000 m.: Jorrit Bergsma
    Mass start: Jorrit Bergsma
    Team pursuit: Noorwegen
    Team sprint: Polen
  11. Beers

    Beers Member

    Dames
    500 m. Andzelika Wojcik
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Polen

    Heren
    500 m. Piotr Michalski
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Kjeld Nuis
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Jorrit Bergsma
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Nederland
  12. Corina

    Corina New Member

    Dames:
    500 m.: Femke Kok
    1.000 m.: Jutta Leerdam
    1.500 m.: Antoinette de Jong
    3.000 m.: Irene Schouten
    Mass start: Irene Schouten
    Team pursuit: Nederland
    Team sprint: Polen

    Heren:
    500 m.: Piotr Michalski
    1.000 m.: Thomas Krol
    1.500 m.: Kjeld Nuis
    5.000 m.: Patrick Roest
    Mass start: Jorrit Bergsma
    Team pursuit: Nederland
    Team sprint: Nederland
  13. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Dames:
    500 m.: Andzelika Wójcik
    1.000 m.: Jutta Leerdam
    1.500 m.: Ragne Wiklund
    3.000 m.: Irene Schouten
    Mass start: Francesca Lollobrigida
    Team pursuit: Nederland
    Team sprint: Polen

    Heren:
    500 m.: Merijn Scheperkamp
    1.000 m.: Kjeld Nuis
    1.500 m.: Thomas Krol
    5.000 m.: Patrick Roest
    Mass start: Bart Swings
    Team pursuit: Nederland
    Team sprint: Noorwegen
  14. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    500 m. Andzelika Wojcik
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wust
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Polen

    Heren
    500 m. Daidai N'tab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Jorrit Bergsma
    Mass start Jorrit Bergsma
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Nederland
  15. mi

    mi Well-Known Member

    Dames
    500 m.: Wojcik
    1.000 m.: Leerdam
    1.500 m.: A. de Jong
    3.000 m.: Schouten
    Mass start: Schouten
    Team pursuit: Nederland
    Team sprint: Polen

    Heren
    500 m.: Scheperkamp
    1.000 m.: Krol
    1.500 m.: Nuis
    5.000 m.: Roest
    Mass start: Swings
    Team pursuit: Nederland
    Team sprint: Nederland

    Modbreak SprintMaster: aanpassing binnen laatste 2uur, eerste voorspelling telt.
    Laatst bewerkt door een moderator: 8 jan 2022
  16. Eelco

    Eelco Well-Known Member

    Dames
    500 m. Fwmke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wust
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Polen

    Heren
    500 m. Merijn Scheperkamp
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Bart Swings
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Nederland
  17. Eelco

    Eelco Well-Known Member

    Fwmke moet uiteraard Femke zijn
  18. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames
    Team Sprint: wordt Polen ipv Nederland.

    Modbreak SprintMaster: aanpassing binnen laatste 2uur, eerste voorspelling telt.
    Laatst bewerkt door een moderator: 8 jan 2022
  19. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Polen

    Heren

    500 m. Dai Dai Ntab
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Bart Swings
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Nederland
  20. Jippie

    Jippie Active Member

    Dames:
    500 m.: Femke Kok
    1.000 m.: Jutta Leerdam
    1.500 m.: Antoinette de Jong
    3.000 m.: Irene Schouten
    Mass start: Irene Schouten
    Team pursuit: Nederland
    Team sprint: Nederland

    Heren:
    500 m.: Dai Dai N'Tab
    1.000 m.: Kjeld Nuis
    1.500 m.: Thomas Krol
    5.000 m.: Patrick Roest
    Mass start: Bart Swings
    Team pursuit: Nederland
    Team sprint: Nederland
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina