Voorspellingen Essent Worldcup Finale Berlijn (9-11/3)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Sjoerd, 4 mrt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sarah

    sarah Active Member

    Dames:
    500(1): Jing Yu
    500(2): Jenny Wolf
    1000: Christine Nesbitt
    1500: Ireen Wust
    3000: Martina Sablikova
    Mass start: Mariska Huisman
    TP: Canada

    Heren:
    500(1): Joji Kato
    500(2): Dimitri Lobkov
    1000: Shani Davis
    1500: Shani Davis
    5000: Sven Kramer
    Mass start: Arjan Stroetinga
    TP: Nederland
  2. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    500 m 1 Jing Yu
    500 m 2 Jing Yu
    1000 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Martina Sablikova
    Mass Start Mariska Huisman
    Ploegenachtervolging Canada

    Heren
    500 m 1 Dimitri Lobkov
    500 m 2 Dimitri Lobkov
    1000 m Shani Davis
    1500 m Shani Davis
    5.000 m Sven Kramer
    Mass Start Arjan Stroetinga
    Ploegenachtervolging Amerika
  3. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    500 m 1 Jing Yu
    500 m 2 Jenny Wolf
    1000 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Martina Sablikova
    Mass Start Mariska Huisman
    Ploegenachtervolging Canada

    Heren
    500 m 1 Dimitri Lobkov
    500 m 2 Tucker Fredericks
    1000 m Shani Davis
    1500 m Shani Davis
    5.000 m Bob de Jong
    Mass Start Arjan Stroetinga
    Ploegenachtervolging USA
  4. hidden

    hidden Active Member

    Dames
    500 m 1 Jing Yu
    500 m 2 Jing Yu
    1000 m Christine Nesbitt
    1500 m Christine Nesbitt
    3000 m Martina Sablikova
    Mass Start Mariska Huisman
    Ploegenachtervolging Rusland

    Heren
    500 m 1 Dimitri Lobkov
    500 m 2 Tae-Bum Mo
    1000 m Shani Davis
    1500 m Shani Davis
    5.000 m Sven Kramer
    Mass Start: Seung-Hoon Lee
    Ploegenachtervolging Nederland
  5. Lisan

    Lisan Well-Known Member Medewerker

    Dames:
    500(1): Jing Yu
    500(2): Jenny Wolf
    1000: Christine Nesbitt
    1500: Christine Nesbitt
    3000: Martina Sablikova
    Mass start: Mariska Huisman
    TP: Polen

    Heren:
    500 m 1 Dimitri Lobkov
    500 m 2 Tucker Fredericks
    1000 m Shani Davis
    1500 m Shani Davis
    5.000 m Bob de Jong
    Mass Start Arjan Stroetinga
    Ploegenachtervolging USA
  6. Patrick1974

    Patrick1974 Member

    Dames
    500 m (1) Jing Yu
    500m (2) Jenny Wolf
    1000 m Christine Nesbitt
    1500 m Christine Nesbitt
    3000 m Martina Sablikova
    Mass Start Foske Tamar van de Wal
    Ploegenachtervolging Canada

    Heren
    500 m (1) Keiichiro Nagashima
    500m (2) Tucker Fredricks
    1000 m Stefan Groothuis
    1500 m Shani Davis
    5.000 m Bob de Jong
    Mass Start Arjan Stroetinga
    Ploegenachtervolging Nederland
  7. kleppers

    kleppers New Member

    Dames
    500 m 1 Jing Yu
    500 m 2 Jing Yu
    1000 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Martina Sablikova
    Mass Start Mariska Huisman
    Ploegenachtervolging Canada

    Heren
    500 m 1 Tucker Fredericks
    500 m 2 Tucker Fredericks
    1000 m Stefan Groothuis
    1500 m Shani Davis
    5.000 m Sven Kramer
    Mass Start Arjan Stroetinga
    Ploegenachtervolging USA
  8. Judith

    Judith Member

    Dames:
    1e 500 meter: Jing Yu
    2e 500 meter: Jing Yu
    1000 meter: Christine Nesbitt
    1500 meter: Ireen Wust
    3000 meter: Martina Sablikova
    Mass Start: Foske Tamar van der Wal
    Ploegenachtervolging: Canada

    Heren:
    1e 500 meter: Dmitry Lobkov
    2e 500 meter: Tucker Fredricks
    1000 meter: Shani Davis
    1500 meter: Shani Davis
    Mass Start: Jonathan Kuck
    Ploegenachtervolging: Amerika
  9. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Dames
    500 m 1e Jing Yu
    500 m 2e Jenny Wolf
    1000 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Martina Sablikova
    Mass Start Foske Tamar van der Wal
    Ploegenachtervolging Canada

    Heren
    500 m 1e Tucker Fredricks
    500 m 2e Joji Kato
    1000 m Stefan Groothuis
    1500 m Shani Davis
    5000 m Jorrit Bergsma
    Mass Start Arjan Stroetinga
    Ploegenachtervolging Nederland
  10. Boertje

    Boertje Active Member

    Dames
    1e 500 m: Jing Yu
    2e 500 m: Jing Yu
    1000 m: Christine Nesbitt
    1500 m: Ireen Wüst
    3000 m: Martina Sablikova
    Mass Start: Mariska Huisman
    Ploegenachtervolging: Duitsland

    Heren
    1e 500 m : Mika Poutala
    2e 500 m: Joji Kato
    1000 m: Shani Davis
    1500 m: Stefan Groothuis
    5.000 m: Sven Kramer
    Mass Start: Arjan Stroetinga
    Ploegenachtervolging: Noorwegen
  11. valencia

    valencia New Member

    Dames
    500 m 1 Jing Yu
    500 m 2 Jenny Wolf
    1000 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Martina Sablikova
    Mass Start Mariska Huisman
    Ploegenachtervolging Canada

    Heren
    500 m 1 Dimitri Lobkov
    500 m 2 Tucker Fredericks
    1000 m Shani Davis
    1500 m Shani Davis
    5.000 m Sven Kramer
    Mass Start Arjan Stroetinga
    Ploegenachtervolging Nederland
  12. Peterpeer

    Peterpeer Member

    Dames
    500 m 1 Jing Yu
    500 m 2 Jing Yu
    1000 m Christine Nesbitt
    1500 m Christine Nesbitt
    3000 m Martina Sablikova
    Mass Start Mariska Huisman
    Ploegenachtervolging Rusland

    Heren
    500 m 1 Tae-Bum Mo
    500 m 2 Tucker Fredericks
    1000 m Shani Davis
    1500 m Shani Davis
    5.000 m Sven Kramer
    Mass Start Seung-Hoon Lee
    Ploegenachtervolging Nederland
  13. Anonymous

    Anonymous Guest

    Dames
    500 m (1) Jing Yu
    500m (2) Jenny Wolf
    1000 m Christine Nesbitt
    1500 m Christine Nesbitt
    3000 m Martina Sablikova
    Mass Start Foske Tamar van de Wal
    Ploegenachtervolging Canada

    Heren
    500 m (1) Keiichiro Nagashima
    500m (2) Tucker Fredricks
    1000 m Shani Davis
    1500 m Shani Davis
    5.000 m Bob de Jong
    Mass Start Arjan Stroetinga
    Ploegenachtervolging Nederland
  14. willempaap

    willempaap Active Member

    Dames
    500 m 1 Jing Yu
    500 m 2 Jing Yu
    1000 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Martina Sablikova
    Mass start: Foske Tamar van der Wal
    Ploegenachtervolging: Canada

    Heren
    500 m 1 Tucker Fredericks
    500 m 2 Tucker Fredericks
    1000 m Stefan Groothuis
    1500 m Shani Davis
    5000 m Sven Kramer
    Mass Start Arjan Stroetinga
    Ploegenachtervolging Nederland
  15. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    Dames
    500 m 1 Jing Yu
    500 m 2 Jenny Wolf
    1000 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Martina Sablikova
    Mass Start Mariska Huisman
    Ploegenachtervolging Poland

    Heren
    500 m 1 Tucker Fredericks
    500 m 2 Dimitri Lobkov
    1000 m Shani Davis
    1500 m Shani Davis
    5.000 m Bob de Jong
    Mass Start Jonathan Kuck
    Ploegenachtervolging Korea
  16. marianne91

    marianne91 New Member

    Programma

    Dames
    500 m 1e Jing Yu
    500 m 2e Jing Yu
    1000 m Christine Nesbitt
    1500 m Christine Nesbit
    3000 m Martina Sablikova
    Mass Start Mariska Huisman
    Ploegenachtervolging Canada

    Heren
    500 m 1e Tucker Fredricks
    500 m 2e Tucker Fredricks
    1000 m Shani Davis
    1500 m Shani Davis
    5.000 m Sven Kramer
    Mass Start Jonathan Kuck
    Ploegenachtervolging Nederland
  17. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Vrouwen
    1e 500m: Yu Jing
    2e 500m: Yu Jing
    1.000m: Christine Nesbitt
    1.500m: Ireen Wüst
    3.000m: Martina Sáblíková
    Mass Start: Foske Tamar van der Wal
    Ploegen: Canada

    Mannen
    1e 500m: Tucker Fredricks
    2e 500m: Keiichiro Nagashima
    1.000m: Shani Davis
    1.500m: Shani Davis
    5.000m: Sven Kramer
    Mass Start: Arjan Stroetinga
    Ploegen: USA
  18. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Nog een kleine aanpassing:
    Dames
    500 m 1 Jing Yu
    500 m 2 Jenny Wolf
    1000 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Martina Sablikova
    Mass Start Mariska Huisman
    Ploegenachtervolging Canada

    Heren
    500 m 1 Dimitri Lobkov
    500 m 2 Tucker Fredericks
    1000 m Shani Davis
    1500 m Shani Davis
    5.000 m Bob de Jong
    Mass Start Arjan Stroetinga
    Ploegenachtervolging Duitsland
  19. dammer

    dammer Member

    Dames
    500 m (1) Jenny Wolf
    500m (2) Jing Yu
    1000 m Christine Nesbitt
    1500 m Christine Nesbitt
    3000 m Martina Sablikova
    Mass Start Mariska Huisman
    Ploegenachtervolging Canada

    Heren
    500 m (1) Tucker Fredricks
    500m (2) Keiichiro Nagashima
    1000 m Stefan Groothuis
    1500 m Shani Davis
    5.000 m Sven Kramer
    Mass Start Jonathan Kuck
    Ploegenachtervolging Nederland
  20. Jan Blokland

    Jan Blokland Well-Known Member

    Dames
    500(1): Jing Yu
    500(2): Jenny Wolf
    1000: Christine Nesbitt
    1500: Ireen Wust
    3000: Martina Sablikova
    Mass start: Marieke Huisman
    TP: Canada

    Heren:
    500(1): Jan Smeekens
    500(2): Tucker Fredericks
    1000: Stefan Groothuis
    1500: Shani Davis
    5000: Sven Kramer
    Mass start: Stroetinga
    TP: USA
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina