Voorspellingen Essent Worldcup Erfurt (01-03/03)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Sjoerd, 24 feb 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. willempaap

    willempaap Active Member

    Dames
    500 meter (1): Thijsje Oenema
    500 meter (2): Thijsje Oenema
    1000 meter: Heather Richardson
    1500 meter: Ireen Wüst
    5000 meter: Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging: Nederland

    Heren
    500 meter (1): Jan Smeekens
    500 meter (2): Jan Smeekens
    1000 meter: Shani Davis
    1500 meter: Havard Bøkko
    10000 meter: Jorrit Bergsma
    Ploegenachtervolging: Nederland
  2. hidden

    hidden Active Member

    Dames
    500 meter (1): Heather Richardson
    500 meter (2): Jenny Wolf
    1000 meter: Heather Richardson
    1500 meter: Ireen Wüst
    5000 meter: Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging: Nederland

    Heren
    500 meter (1): Pekka Koskela
    500 meter (2): Jan Smeekens
    1000 meter: Shani Davis
    1500 meter: Shani Davis
    10000 meter: Jorrit Bergsma
    Ploegenachtervolging: Nederland
  3. Danou

    Danou Active Member

    Dames
    500 m 1e : Thijsje Oenema
    500 m 2e : Thijsje Oenema
    1000 m : Christine Nesbitt
    1500 m : Christine Nesbitt
    5000 m : Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging : Canada

    Heren
    500 m 1e : Jan Smeekens
    500 m 2e : Jan Smeekens
    1000 m : Shani Davis
    1500 m : Bart Swings
    10000 m : Jorrit Bergsma
    Ploegenachtervolging : Nederland
  4. andre77

    andre77 Active Member

    Dames
    500 m 1e:Heather Richardson
    500 m 2e: Heather Richardson
    1000 m: Heather Richardson
    1500 m: Ireen Wüst
    5000 m: Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging: Nederland

    Heren
    500 m 1e: Pekka Koskela
    500 m 2e: Jan Smeekens
    1000 m: Shani Davis
    1500 m: Shani Davis
    10000 m: Jorrit Bergsma
    Ploegenachtervolging: Nederland
  5. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Dames
    500 m 1e: Thijsje Oenema
    500 m 2e: Jenny Wolf
    1000 m: Heather Richardson
    1500 m: Ireen Wüst
    5000 m: Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging: Nederland

    Heren
    500 m 1e: Pekka Koskela
    500 m 2e: Jan Smeekens
    1000 m: Shani Davis
    1500 m: Bart Swings
    10000 m: Jorrit Bergsma
    Ploegenachtervolging: Nederland
  6. Cyclad

    Cyclad New Member

    Dames
    500 m 1e:Heather Richardson
    500 m 2e: Heather Richardson
    1000 m: Heather Richardson
    1500 m: Ireen Wüst
    5000 m: Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging: Nederland

    Heren
    500 m 1e: Jan Smeekens
    500 m 2e: Jan Smeekens
    1000 m: Shani Davis
    1500 m: Havard Bokko
    10000 m: Jorrit Bergsma
    Ploegenachtervolging: Nederland
  7. Marrek

    Marrek Member

    Dames
    1e 500 meter: Sang-Hwa Lee
    2e 500 meter: Sang-Hwa Lee
    1000 meter: Heather Richardson
    1500 meter: Ireen Wust
    5000 meter: Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging: Nederland

    Heren
    1e 500 meter: Jan Smeekens
    2e 500 meter: Jan Smeekens
    1000 meter: Hein Otterspeer
    1500 meter: Bart Swings
    10000 meter: Jorrit Bergsma
    Ploegenachtervolging: Nederland
  8. Jeronimo1

    Jeronimo1 Well-Known Member

    Dames
    500 m 1e:Jenny Wolf
    500 m 2e: Heather Richardson
    1000 m: Heather Richardson
    1500 m: Ireen Wüst
    5000 m: Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging: Nederland

    Heren
    500 m 1e: Joshi Kato
    500 m 2e: Joshi Kato
    1000 m: Shani Davis
    1500 m: Shani Davis
    10000 m: Bob de Jong
    Ploegenachtervolging: Nederland
  9. marianne91

    marianne91 New Member

    Dames
    500 m 1e Heather Richardson
    500 m 2e Heather Richardson
    1000 m Heather Richardson
    1500 m Ireen Wüst
    5000 m Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging Nederland

    Heren
    500 m 1e Jan Smeekens
    500 m 2e Jan Smeekens
    1000 m Hein Otterspeer
    1500 m Havard Bokko
    10000 m Jorrit Bergsma
    Ploegenachtervolging Nederland
  10. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Dames
    500 m 1e Jenny Wolf
    500 m 2e Heather Richardson
    1000 m Heather Richardson
    1500 m Ireen Wüst
    5000 m Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging Nederland

    Heren
    500 m 1e Pekka Koskela
    500 m 2e Jan Smeekens
    1000 m Hein Otterspeer
    1500 m Havard Bokko
    10000 m Jorrit Bergsma
    Ploegenachtervolging Nederland
  11. droomteam

    droomteam Member

    Dames
    500 m 1e:Heather Richardson
    500 m 2e: Heather Richardson
    1000 m: Heather Richardson
    1500 m: Ireen Wüst
    5000 m: Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging: Nederland

    Heren
    500 m 1e: Jan Smeekens
    500 m 2e: Jan Smeekens
    1000 m: Shani Davis
    1500 m: Havard Bokko
    10000 m: Jorrit Bergsma
    Ploegenachtervolging: Nederland
  12. Alicja1

    Alicja1 New Member

    Dames
    500 m 1e : Heather Richardson
    500 m 2e : Heather Richardson
    1000 m : Heather Richardson
    1500 m : Ireen Wust
    5000 m : Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging : Nederland

    Heren
    500 m 1e : Jan Smeekens
    500 m 2e : Jan Smeekens
    1000 m : Shani Davis
    1500 m : Zbigniew Brodka
    10000 m : Jorrit Bergsma
    Ploegenachtervolging : Nederland
  13. Jippie

    Jippie Active Member

    Dames:
    500 m 1e: Jenny Wolf
    500 m 2e: Jenny Wolf
    1000 m: Heather Richardson
    1500 m: Ireen Wüst
    5000 m: Martina Sábliková
    Ploegenachtervolging: Nederland

    Heren;
    500 m 1e: Jan Smeekens
    500 m 2e: Jan Smeekens
    1000 m: Shani Davis
    1500 m: Håvard Bøkko
    10000 m: Jorrit Bergsma
    Ploegenachtervolging: Nederland
  14. MariekeQ

    MariekeQ Member

    Dames
    500m 1e: Heather Richardson
    500m 2e: Heather Richardson
    1000m: Heather Richardson
    1500m: Ireen Wüst
    5000m: Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging: Nederland

    Mannen
    500m 1e: Jan Smeekens
    500m 2e: Jan Smeekens
    1000m: Hein Otterspeer
    1500m: Havard Bokko
    10000m: Jorrit Bergsma
    Ploegenachtervolging: Nederland
  15. Onslow

    Onslow New Member

    Dames
    500 m 1e : Lee Sang-hwa
    500 m 2e : Lee Sang-hwa
    1000 m : Heather Richardson
    1500 m : Ireen Wüst
    5000 m : Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging : Nederland

    Heren
    500 m 1e : Jan Smeekens
    500 m 2e : Jan Smeekens
    1000 m : Shani Davis
    1500 m : Havard Bøkko
    10000 m : Jorrit Bergsma
    Ploegenachtervolging : Nederland
  16. trabbie

    trabbie Active Member

    Dames
    500 m 1e : Lee Sang-hwa
    500 m 2e : Lee Sang-hwa
    1000 m : Heather Richardson
    1500 m : Ireen Wüst
    5000 m : Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging : Nederland

    Heren
    500 m 1e : Jan Smeekens
    500 m 2e : Jan Smeekens
    1000 m : Hein Otterspeer
    1500 m : Zbigniew Brodka
    10000 m : Jorrit Bergsma
    Ploegenachtervolging : Nederland
  17. Stresser

    Stresser Member

    Dames
    500 m 1e:Heather Richardson
    500 m 2e: Heather Richardson
    1000 m: Heather Richardson
    1500 m: Ireen Wüst
    5000 m: Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging: Nederland

    Heren
    500 m 1e: Jan Smeekens
    500 m 2e: Jan Smeekens
    1000 m: Hein Otterspeer
    1500 m: Zbigniew Brodka
    10000 m: Jorrit Bergsma
    Ploegenachtervolging: Nederland
  18. LeeMoZovski

    LeeMoZovski Well-Known Member

    Dames
    500m 1e: Thijsje Oenema
    500m 2e: Thijsje Oenema
    1000m: Heather Richardson
    1500m: Ireen Wüst
    5000m: Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging; Nederland

    Heren
    500m 1e: Jan Smeekens
    500m 2e: Jan Smeekens
    1000m: Hein Otterspeer
    1500m: Håvard Bøkko
    10000m: Bob de Jong
    Ploegenachtervolging: Nederland
  19. dedeut

    dedeut Well-Known Member

    Dames
    500(1):Heather Richardson
    500(2): Heather Richardson
    1000: Heather Richardson
    1500: Ireen Wüst
    5000: Martina Sablikova
    TP: Nederland

    Heren
    500(1): Jan Smeekens
    500(2): Jan Smeekens
    1000: Shani Davis
    1500: Havard Bokko
    10000: Jorrit Bergsma
    TP: Nederland
  20. Beers

    Beers Member

    Dames
    1e 500m : Thijsje Oenema
    2e 500m : Thijsje Oenema
    1000m: Heather Richardson
    1500m: Ireen Wüst
    5000m: Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging: Nederland

    Heren
    1e 500m : Jan Smeekens
    2e 500m : Jan Smeekens
    1000m: Hein Otterspeer
    1500m: Shani Davis
    10000m: Jorrit Bergsma
    Ploegenachtervolging: Nederland
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina