Voorspellingen Essent Worldcup Chelyabinsk (18-20/11)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Sjoerd, 12 nov 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. willempaap

    willempaap Active Member

    Dames
    1e 500m: Jenny Wolf
    2e 500m: Jenny Wolf
    1000m: Christine Nesbitt
    1500m: Ireen Wüst
    3000m: Martina Sáblíková
    Ploegenachtervolging: Canada

    Heren
    1e 500m: Joji Kato
    2e 500m: Jan Smeekens
    1000m: Stefan Groothuis
    1500m: Shani Davis
    5000m: Bob de Jong
    Ploegenachtervolging: Nederland
  2. Michelle86

    Michelle86 New Member

    Dames
    1e 500m: Jenny Wolf
    2e 500m: Jenny Wolf
    1000m: Christine Nesbitt
    1500m: Ireen Wüst
    3000m: Martina Sáblíková
    Ploegenachtervolging: Nederland

    Heren
    1e 500m: Joji Kato
    2e 500m: Tae Bum Mo
    1000m: Shani Davis
    1500m: Shani Davis
    5000m: Bob de Jong
    Ploegenachtervolging: Nederland
  3. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    1e 500m: Sang Hwa Lee
    2e 500m: Sang Hwa Lee
    1000m: Christine Nesbitt
    1500m: Christine Nesbitt
    3000m: Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging: Nederland

    Heren
    1e 500m: Tae-Bum Mo
    2e 500m: Tae-Bum Mo
    1000m: Shani Davis
    1500m: Shani Davis
    5000m: Bob de Jong
    Ploegenachtervolging: Nederland
  4. SanderT

    SanderT Member

    Dames
    500 m 1e Jenny Wolf
    500 m 2e Nao Kodaira
    1000 m Christine Nesbitt
    1500 m Christine Nesbitt
    3000 m Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging Canada

    Heren
    500 m 1e Jan Smeekens
    500 m 2e Kyou-Hyuk Lee
    1000 m Stefan Groothuis
    1500 m Shani Davis
    5000 m Bob de Jong
    Ploegenachtervolging Verenigde Staten
  5. nino

    nino Member

    Dames:
    1e 500m: Jenny Wolf
    2e 500m: Jenny Wolf
    1000m: Christine Nesbitt
    1500m: Christine Nesbitt
    3000m: Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging: Nederland

    Heren:
    1e 500m: Joji Kato
    2e 500m: Keiichiro Nagashima
    1000m: Stefan Groothuis
    1500m: Shani Davis
    5000m: Bob de Jong
    Ploegenachtervolging: Nederland
  6. MSc

    MSc New Member

    Dames:
    1e 500m: Jenny Wolf
    2e 500m: Jenny Wolf
    1000m: Christine Nesbitt
    1500m: Ireen Wust
    3000m: Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging: Canada

    Heren:
    1e 500m: Lee Kang-seok
    2e 500m: Lee Kang-seok
    1000m: Shani Davis
    1500m: Shani Davis
    5000m: Bob de Jong
    Ploegenachtervolging: VS
  7. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    Dames
    1e 500m: Sang Hwa Lee
    2e 500m: Jennie Wolf
    1000m: Christine Nesbitt
    1500m: Ireen Wust
    3000m: Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging: Canada

    Heren
    1e 500m: Tae-Bum Mo
    2e 500m: Tae-Bum Mo
    1000m: Stefan Groothuis
    1500m: Shani Davis
    5000m: Bob de Jong
    Ploegenachtervolging: Nederland
  8. SCEVD

    SCEVD Member

    Dames
    1e 500m: Jenny Wolf
    2e 500m: Jenny Wolf
    1000m: Monique Angermüller
    1500m: Ireen Wust
    3000m: Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging: Canada

    Heren
    1e 500m: Keiichiro Nagashima
    2e 500m: Jan Smeekens
    1000m: Stefan Groothuis
    1500m: Shani Davis
    5000m: Jorrit Bergsma
    Ploegenachtervolging: Nederland
  9. zwemmer

    zwemmer Member

    dames:
    500m Jenny Wolf
    500m Jenny wolf
    1000m Christine Nesbitt
    1500m Christine Nesbitt
    3000m Martina Sablikova

    Heren:
    500m Joji Kato
    500m Jan Smeekens
    1000m Mo Tae Bum
    1500m Shani Davis
    5000m Bob de Jong
  10. schaatsfan88

    schaatsfan88 New Member

    Dames
    1e 500m: Sang Hwa Lee
    2e 500m: Sang Hwa Lee
    1000m: Christine Nesbitt
    1500m: Ireen Wust
    3000m: Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging: Nederland

    Heren
    1e 500m: Keiichiro Nagashima
    2e 500m: Keiichiro Nagashima
    1000m: Stefan Groothuis
    1500m: Shani Davis
    5000m: Bob de Jong
    Ploegenachtervolging: Nederland
  11. cindycinderella

    cindycinderella New Member

    Dames
    500m 1e Jenny Wolf
    500m 2e Sang Hwa Lee
    1000m Christine Nesbitt
    1500m Christine Nesbitt
    3000m Martina Sablikova

    Heren
    500m 1e Keiro Nagashima
    500m 2e Joji Kato
    1000m Stefan Groothuis
    1500m Ivan Skobrev
    5000m Bob de Jong
  12. svdveen

    svdveen New Member

    Dames
    500m 1e Jenny Wolf
    500m 2e Jenny Wolf
    1000m Christine Nesbitt
    1500m Ireen Wüst
    3000m Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging: Canada

    Heren
    500m 1e Joji Kato
    500m 2e Joji Kato
    1000m Stefan Groothuis
    1500m Shany Davis
    5000m Ivan Skobrev
    Ploegenachtervolging: Nederland
  13. dedeut

    dedeut Well-Known Member

    Helaas geen Mo:

    Dames
    1e 500m: Jenny Wolf
    2e 500m: Sang Hwa Lee
    1000m: Christine Nesbitt
    1500m: Christine Nesbitt
    3000m: Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging: Nederland

    Heren
    1e 500m: Kyou-Hyuk Lee
    2e 500m: Keiichiro Nagashima
    1000m: Stefan Groothuis
    1500m: Shani Davis
    5000m: Bob de Jong
    Ploegenachtervolging: Nederland
  14. rianne95

    rianne95 New Member

    Dames
    1e 500m: Jenny Wolf
    2e 500m: Jenny Wolf
    1000m: Christine Nesbitt
    1500m: Ireen Wüst
    3km: Jilleanne Rookard
    Ploegenachtervolging: Duitsland

    Heren:
    1e 500m: Kyou-Hyuk Lee
    2e 500m: Kyou-Hyuk Lee
    1000m: Shani Davis
    1500m: Shani Davis
    5km: Sven Kramer
    Ploegenachtervolging: Nederland
  15. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    500 m 1e Jing Yu
    500 m 2e Jing Yu
    1000 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging CAN

    Heren
    500 m 1e Tae Beom Mo
    500 m 2e Joji Kato
    1000 m Stefan Groothuis
    1500 m Stefan Groothuis
    5000 m Bob de Jong
    Ploegenachtervolging NED
  16. IKE

    IKE Active Member

    Dames
    1e 500m: Sang-Hwa Lee
    2e 500m: Sang-Hwa Lee
    1000m: Christine Nesbitt
    1500m: Christine Nesbitt
    3000m: Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging: Canada

    Heren
    1e 500m: Tae-Bum Mo
    2e 500m: Tae-Bum Mo
    1000m: Stefan Groothuis
    1500m: Shani Davis
    5000m: Bob de Jong
    Ploegenachtervolging: Nederland
    IKE
    4e plaats


    wordt

    Dames
    1e 500m: Sang-Hwa Lee
    2e 500m: Sang-Hwa Lee
    1000m: Christine Nesbitt
    1500m: Christine Nesbitt
    3000m: Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging: Canada

    Heren
    1e 500m: Kang suck lee
    2e 500m: Kato
    1000m: Stefan Groothuis
    1500m: Shani Davis
    5000m: Bob de Jong
    Ploegenachtervolging: Nederland
    IKE
    4e plaats
  17. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Geen Mo in de A-groep :( Gewijzige voorspelling van de kant van Mjøsaman:

    Dames
    500 m 1e Jing Yu
    500 m 2e Jing Yu
    1000 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging CAN

    Heren
    500 m 1e Keiichiro Nagashima
    500 m 2e Joji Kato
    1000 m Stefan Groothuis
    1500 m Stefan Groothuis
    5000 m Bob de Jong
    Ploegenachtervolging NED
  18. eddy

    eddy Well-Known Member

    Dames:

    500m 1e Jenny Wolf
    500m 2e Jenny Wolf
    1000m Christine Nesbitt
    1500m Christine Nesbitt
    3000m Martine Sablikova
    Ploegenachtervolging: Canada


    Heren:

    500m 1e Kyou-Huyk Lee
    500m 2e Kyou-Huyk Lee
    1000m Stefan Groothuis
    1500m Shani Davis
    5000m Ivan Skobrev
    Ploegenachtervolging: Nederland
  19. Jippie

    Jippie Active Member

    Dames:
    1e 500m: Jenny Wolf
    2e 500m: Jenny Wolf
    1000m: Christine Nesbitt
    1500m: Christine Nesbitt
    3000m: Martina Sábliková
    Ploegenachtervolging: Canada

    Heren:
    1e 500m: Kang-Seok Lee
    2e 500m: Kang-Seok Lee
    1000m: Shani Davis
    1500m: Shani Davis
    5000m: Bob de Jong
    Ploegenachtervolging: Nederland
  20. Kirs

    Kirs Member

    Dames
    1e 500m: Sang-Hwa Lee
    2e 500m: Sang-Hwa Lee
    1000m: Christine Nesbitt
    1500m: Christine Nesbitt
    3000m: Martina Sablikova
    Ploegenachtervolging: Canada

    Heren
    1e 500m: Lee, Kyu-Hyuk
    2e 500m: Lee, Kang-Seok
    1000m: Shani Davis
    1500m: Shani Davis
    5000m: Sven Kramer
    Ploegenachtervolging: Nederland
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina