Voorspellingen Essent WK Allround in Moskou (18-19/02)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Sjoerd, 7 feb 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1.500 m Ireen Wust
    3.000 m Martina Sablikova
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement Martina Sablikova

    Heren
    500 m Konrad Niedźwiedzki
    1.500 m Ivan Skobrev
    5.000 m Sven Kramer
    10.000 m Ivan Skobrev
    Winnaar eindklassement Ivan Skobrev
  2. Cyclad

    Cyclad New Member

    Dames:
    500 m: Christine Nesbitt
    1.500 m: Ireen Wüst
    3.000 m: Martina Sablikova
    5.000 m: Martina Sablikova
    Winnares eindklassement: Ireen Wüst

    Heren:
    500 m: Konrad Niedzwiedzki
    1.500 m: Ivan Skobrev
    5.000 m: Sven Kramer
    10.000 m: Sven Kramer
    Winnaar eindklassement: Sven Kramer
  3. Anne1980

    Anne1980 Member

    Dames:
    500 m: Christine Nesbitt
    1.500 m: Marrit Leenstra
    3.000 m: Martina Sablikova
    5.000 m: Martina Sablikova
    Winnares eindklassement: Martina Sablikova

    Heren:
    500 m: Konrad Niedzwiedzki
    1.500 m: Sven Kramer
    5.000 m: Sven Kramer
    10.000 m: Sven Kramer
    Winnaar eindklassement: Sven Kramer
  4. dammer

    dammer Member

    Dames
    500 meter: Christine Nesbitt
    1500 meter: Marrit Leenstra
    3000 meter: Claudia Pechstein
    5000 meter: Martina Sablikova
    Einklassement: Ireen Wust

    Heren:
    500 meter: Konrad Niedzwiedski
    1500 meter: Havard Bokko
    5000 meter: Sven Kramer
    10000 meter: Ivan Skobrev
    Einklassement: Ivan Skobrev
  5. jancellara

    jancellara New Member

    Dames:
    500 m: Christine Nesbitt
    1.500 m:Linda de Vries
    3.000 m: Martina Sablikova
    5.000 m: Martina Sablikova
    Winnares eindklassement: Martina Sablikova

    Heren:
    500 m: Haralds Silovs
    1.500 m:Håvard Bøkko
    5.000 m: Sven Kramer
    10.000 m: Sven Kramer
    Winnaar eindklassement: Sven Kramer

    Veel kijk plezier en succes

    Jancellara
  6. brabantsneutje

    brabantsneutje Active Member

    Dames:
    500 m: Christine Nesbitt
    1.500 m: Christine Nesbitt
    3.000 m: Martina Sáblíkova
    5.000 m: Martina Sáblíkova
    Winnares eindklassement: Ireen Wüst

    Heren:
    500 m: Konrad Niedzwiedzki
    1.500 m: Ivan Skobrev
    5.000 m: Sven Kramer
    10.000 m: Sven Kramer
    Winnaar eindklassement: Sven Kramer
  7. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Dames:
    500 m Christine Nesbitt
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Martina Sablikova
    5000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement: Ireen Wüst

    Heren:
    500 m Jan Blokhuijsen
    1500 m Havard Bokko
    5000 m Sven Kramer
    10000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement: Sven Kramer
  8. kleppers

    kleppers New Member

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1.500 m Ireen Wust
    3.000 m Martina Sablikova
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement Ireen Wust

    Heren
    500 m Konrad Niedzwiedski
    1.500 m Ivan Skobrev
    5.000 m Sven Kramer
    10.000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
  9. Krizz

    Krizz Well-Known Member Medewerker

    500 m Christine Nesbitt
    1.500 m Chrstine Nesbiit
    3.000 m Ireen Wust
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement Ireen Wust

    Heren
    500 m Konrad Niedzwiedski
    1.500 m Ivan Skobrev
    5.000 m Ivan Skobrev
    10.000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Ivan Skobrev
  10. zwemmer

    zwemmer Member

    Dames
    500m: Christine Nesbitt
    1500m: Ireen Wust
    3000m: Ireen Wust
    5000m: Martina Sablikova
    Winnares: Ireen Wust

    heren:
    500m: Konrad Niedzwidski
    1500m: Ivan Skobrev
    5000m: Sven kramer
    10000: Ivan Skobrev
    winnaar: Jan Blokhuijsen
  11. SCEVD

    SCEVD Member

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1.500 m Ireen Wüst
    3.000 m Martina Sablikova
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement Martina Sablikova

    Heren
    500 m Konrad Niedzwiedzki
    1.500 m Ivan Skobrev
    5.000 m Sven Kramer
    10.000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Ivan Skobrev
  12. Anonymous

    Anonymous Guest

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1.500 m Ireen Wust
    3.000 m Martina Sablikova
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement Ireen Wust

    Heren
    500 m Konrad Niedzwiedski
    1.500 m Ivan Skobrev
    5.000 m Sven Kramer
    10.000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
  13. droomteam

    droomteam Member

    Dames
    500 m Cristine Nesbitt
    1.500 m Cristine Nesbitt
    3.000 m Martina Sablikova
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement Martina Sablikova

    Heren
    500 m Konrad Niedzwiedski
    1.500 m Sven Kramer
    5.000 m Sven Kramer
    10.000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
  14. eddycorina

    eddycorina Member

    Dames:
    500 m: Christine Nesbitt
    1.500 m: Ireen Wust
    3.000 m: Martina Sablikova
    5.000 m: Martina Sablikova
    Winnares eindklassement: Ireen Wust

    Heren:
    500 m: Konrad Niedzwiedzki
    1.500 m: Ivan Skobrev
    5.000 m: Sven Kramer
    10.000 m: Sven Kramer
    Winnaar eindklassement: Sven Kramer
  15. trabbie

    trabbie Active Member

    Dames:
    500 m: Christine Nesbitt
    1.500 m: Ireen Wust
    3.000 m: Martina Sablikova
    5.000 m: Martina Sablikova
    Winnares eindklassement: Ireen Wust

    Heren:
    500 m: Konrad Niedzwiedzki
    1.500 m: Ivan Skobrev
    5.000 m: Sven Kramer
    10.000 m: Sven Kramer
    Winnaar eindklassement: Sven Kramer
  16. Anonymous

    Anonymous Guest

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1.500 m Christine Nesbitt
    3.000 m Ireen Wüst
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m Konrad Niedzwiedski
    1.500 m Jan Blokhuijsen
    5.000 m Sven Kramer
    10.000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
  17. marianne91

    marianne91 New Member

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1.500 m Ireen Wüst
    3.000 m Martina Sablikova
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement Martina Sablikova

    Heren
    500 m Konrad Niedzwiedzki
    1.500 m Havard Bokko
    5.000 m Sven Kramer
    10.000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement Sven Kramer
  18. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:
    500m: Nesbitt
    1500m: Wüst
    3000m: Wüst
    5000m: Sablikova
    Eindklassement: Wüst

    Heren
    500m: Niedzwiedzki
    1500m: Skobrev
    5000m: Blokhuijsen
    10000m: Kramer
    Eindklassemen: Kramer
  19. rikuge

    rikuge New Member

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1.500 m Ireen Wust
    3.000 m Martina Sablikova
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement Martina Sablikova

    Heren
    500 m Konrad Niedzwiedski
    1.500 m Jan Blokhuijsen
    5.000 m Sven Kramer
    10.000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement: Jan Blokhuijsen
  20. nino

    nino Member

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1.500 m Marrit Leenstra
    3.000 m Martina Sablikova
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m Konrad Niedzwiedski
    1.500 m Harvard Booko
    5.000 m Sven Kramer
    10.000 m Sven Kramer
    Winnaar eindklassement: Sven Kramer
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina