Voorspellingen EK allround Collalbo (11-13/1)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 6 jan 2019.

  1. Camila

    Camila Active Member

    Dames:
    500 m. Francesca Lollobrigida
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Carlijn Achtereekte
    5.000 m. Antoinette de Jong
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren:
    500 m. Harald Silovs
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Sven Kramer
    10.000 m. Sverre Lunde Pedersen
    Eindklassement Patrick Roest
  2. eddy

    eddy Active Member

    Dames:
    500 m. Jelizaveta Kazelina
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren:
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  3. eddy

    eddy Active Member

    wordt

    Dames:
    500 m. Jelizaveta Kazelina
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren:
    500 m. Harald Silovs
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  4. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Dames
    500 m. Elizaveta Kazelina
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Martina Sablikova
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Haralds Silovs
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  5. eddycorina

    eddycorina Member

    Dames:
    500 m. Jelizaveta Kazelina
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Carlijn Achtereekte
    5.000 m. Antoinette de Jong
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren:
    500 m. Harald Silovs
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000 m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  6. willempaap

    willempaap Active Member

    Dames
    500 meter: Jelizaveta Kazelina
    1500 meter: Ireen Wüst
    3000 meter: Ireen Wüst
    5000 meter: Antoinette de Jong
    Eindklassement: Ireen Wüst

    Heren
    500 meter: Harald Silovs
    1500 meter: Patrick Roest
    5000 meter: Patrick Roest
    10000 meter: Patrick Roest
    Eindklassement: Patrick Roest
  7. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:
    500m: A. de Jong
    1500m: I. Wüst
    3000m: C. Achtereekte
    5000m: M. Sablikova
    Eindklassement: N. Voronina

    Heren:
    500m: H. Bökko
    1500m: P. Roest
    5000m: S. Kramer
    10000m: D. Semerikov
    Eindklassement: P. Roest
  8. kabo12

    kabo12 Active Member

    Dames:
    500 m. Jelizaveta Kazelina
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Antoinette de Jong
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren:
    500 m. Harald Silovs
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  9. Sporttv

    Sporttv Member

    Dames
    500 meter: Jelizaveta Kazelina
    1500 meter: Ireen Wüst
    3000 meter: Antoinette de Jong
    5000 meter: Martina Sablikova
    Eindklassement: Ireen Wüst

    Heren
    500 meter: Patrick Roest
    1500 meter: Patrick Roest
    5000 meter: Patrick Roest
    10000 meter: Patrick Roest
    Eindklassement: Patrick Roest
  10. michiel0128

    michiel0128 Active Member

    Dames
    500 m.: Elizaveta Kazelina
    1.500 m.: Ireen Wüst
    3.000 m.: Antoinette de Jong
    5.000 m.: Carlijn Achtereekte
    Eindklassement: Antoinette de Jong

    Heren
    500 m.: Patrick Roest
    1.500 m.: Patrick Roest
    5.000 m.: Patrick Roest
    10.000m.: Patrick Roest
    Eindklassement: Patrick Roest
  11. Jippie

    Jippie Active Member

    Dames:
    500 meter: Elizaveta Kazelina
    1500 meter: Ireen Wüst
    3000 meter: Ireen Wüst
    5000 meter: Antoinette de Jong
    Eindklassement: Ireen Wüst

    Heren:
    500 meter: Harald Silovs
    1500 meter: Patrick Roest
    5000 meter: Sven Kramer
    10000 meter: Patrick Roest
    Eindklassement: Patrick Roest
  12. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Dames
    500 m.: Elizaveta Kazelina
    1.500 m.: Ireen Wüst
    3.000 m.: Antoinette de Jong
    5.000 m.: Carlijn Achtereekte
    Eindklassement: Antoinette de Jong

    Heren
    500 m.: Harald Silovs
    1.500 m.: Patrick Roest
    5.000 m.: Patrick Roest
    10.000m.: D. Semerikov
    Eindklassement: Patrick Roest
  13. sarah

    sarah Active Member

    Dames
    500 m. Nikola Zdrahalova
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Carlijn Achtereekte
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Sverre Lunde Petersen
    Eindklassement Patrick Roest
  14. Beers

    Beers Member

    Dames
    500 m. Elizaveta Kazelina
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Natalia Voronina
    Eindklassement Antoinette de Jong

    Heren
    500 m. Harald Silovs
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Sverre Lunde Pedersen
    10.000m. Danila Semerikov
    Eindklassement Patrick Roest
  15. Feyethomas

    Feyethomas Member

    Dames
    500 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Carlijn Achtereekte
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Patrick Roest
    1.500 m. Sverre Lunde Pedersen
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Eindklassement Patrick Roest
  16. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Dames
    500 m. Elizaveta Kazelina
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Antoinette de Jong
    5.000 m. Natalia Voronina
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    500 m. Sindre Henriksen
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Sverre Lunde Pedersen
    10.000m. Danila Semerikov
    Eindklassement Sverre Lunde Pedersen

Deel Deze Pagina