Voorspellingen EK afstanden (10-12/1) Heerenveen

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 4 jan 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de EK afstanden in Heerenveen (10-12/1):

    Programma

    Dames
    500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    3.000 m.
    Mass start
    Team pursuit
    Team sprint

    Heren
    500 m.
    1.000 m.
    1.500 m.
    5.000 m.
    Mass start
    Team pursuit
    Team sprint


    In totaal zijn dus 14 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Kijk hier voor het volledige reglement.

    Sluitingstijd: vrijdag 10 januari 19:30 uur

    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:

    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat maakt de verwerking een stuk makkelijker.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
    • Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt de verwerking.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
    • Stuur deze dan vóór sluitingstijd per e-mail naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.


    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!
  2. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    500 m. Daria Kachanova
    1.000 m. Daria Kachanova
    1.500 m. Ireen Wust
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass start Irene Schouten
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Nederland

    Heren
    500 m. Daidai Ntab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Livio Wenger
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Rusland
  3. proeme

    proeme Well-Known Member

    Dames
    500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Daria Kachanova
    1.500 m. Melissa Wijfje
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass start Irene Schouten
    Team pursuit Rusland
    Team sprint Nederland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Arjen Stroetinga
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Rusland
  4. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Nederland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Jorrit Bergsma
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Rusland
  5. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    500 m. Olga Fatkulina
    1.000 m. Daria Kachanova
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass start Irene Schouten
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Nederland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Jorrit Bergsma
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Rusland
  6. Maniek

    Maniek New Member

    Dames
    500 m. Angelina Goliklova
    1.000 m. Daria Kachanova
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Nederland

    Heren
    500 m. Pavel Kuliznikov
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Arjan Stroetinga
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Rusland
  7. Eelco

    Eelco Active Member

    Dames
    500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Daria Kachanova
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Nederland

    Heren
    500 m. Pavel Kuliznikov
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Arjan Stroetinga
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Rusland
  8. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    Dames
    500 m Vanessa Herzog
    1000 m Vanessa Herzog
    1500 m Ireen Wüst
    3000 m Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Rusland

    Heren
    500 m Pavel Kulizhnikov
    1000 m Thomas Krol
    1500 m Thomas Krol
    5000 m Patrick Roest
    Mass start Jorrit Bergsma
    Team Pursuit Nederland
    Team Sprint Zwitserland
  9. ZeeKoei

    ZeeKoei Well-Known Member

    Dames
    500 m. Olga Fatkulina
    1.000 m. Daria Kachanova
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass start Francesca Lollobrigida
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Rusland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Pavel Kulizhnikov
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Andrea Giovannini
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Rusland
  10. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Daria Kachanova
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Martina Sáblíková
    Mass start Irene Schouten
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Nederland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Arjan Stroetinga
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Rusland
  11. Boertje

    Boertje Active Member

    Dames
    500 m: Vanessa Herzog
    1.000 m: Daria Kachanova
    1.500 m: Ireen Wüst
    3.000 m: Martina Sáblíková
    Mass start: Irene Schouten
    Team pursuit: Nederland
    Team sprint: Nederland

    Heren
    500 m: Pavel Kulizhnikov
    1.000 m: Kai Verbij
    1.500 m: Thomas Krol
    5.000 m: Patrick Roest
    Mass start: Arjan Stroetinga
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Rusland
  12. Spruit

    Spruit Active Member

    Dames
    500 m. Vanessa Herzog
    1.000 m. Daria Kachanova
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass start Irene Schouten
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Rusland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Jorrit Bergsma
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Nederland
  13. Heine

    Heine Member

    Dames
    500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Ireen Wust
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass start Irene Schouten
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Nederland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Andrea Giovannini
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Rusland
  14. eddycorina

    eddycorina Member

    Dames:
    500 m. Olga Fatkulina
    1.000 m. Daria Kachanova
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass start Francesca Lollobrigida
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Nederland

    Heren:
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass start Arjan Stroetinga
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Rusland
  15. Camila

    Camila Active Member

    Dames
    500 m: Vanessa Herzog
    1.000 m: Daria Kachanova
    1.500 m: Ireen Wüst
    3.000 m: Esmee Visser
    Mass start: Irene Schouten
    Team pursuit: Nederland
    Team sprint: Nederland

    Heren
    500 m: Pavel Kulizhnikov
    1.000 m: Thomas Krol
    1.500 m: Thomas Krol
    5.000 m: Sven Kramer
    Mass start: Arjan Stroetinga
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Rusland
  16. Marrek

    Marrek Member

    Dames
    500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Daria Kachanova
    1.500 m. Ireen Wust
    3.000 m. Esmee Visser
    Mass start Irene Schouten
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Nederland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass start Arjan Stroetinga
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Rusland
  17. Jeronimo1

    Jeronimo1 Well-Known Member

    Dames
    500 m: Vanessa Herzog
    1.000 m: Daria Kachanova
    1.500 m: Ireen Wüst
    3.000 m: Martina Sáblíková
    Mass start: Irene Schouten
    Team pursuit: Nederland
    Team sprint: Nederland

    Heren
    500 m: Pavel Kulizhnikov
    1.000 m: Kai Verbij
    1.500 m: Denis Yuskov
    5.000 m: Patrick Roest
    Mass start: Arjan Stroetinga
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Rusland
  18. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:
    500m: A. Golikova
    1000m: J. Leerdam
    1500m: I. Wüst
    3000m: C. Achtereekte
    MS: I. Schouten
    TP: Nederland
    TS: Nederland

    Heren:
    500m: P. Kulizhnikov
    1000m: T. Krol
    1500m: T. Krol
    5000m: P. Roest
    MS: A. Stroetinga
    TP: Nederland
    TS: Rusland
  19. Sebas

    Sebas Active Member

    Dames
    500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Ireen Wüst
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass start Irene Schouten
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Rusland

    Heren
    500 m. Pavel Kulizhnikov
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Sven Kramer
    Mass start Jorrit Bergsma
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Rusland
  20. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    500 m: Angelina Golikova
    1.000 m: Daria Kachanova
    1.500 m: Ireen Wüst
    3.000 m: Esmee Visser
    Mass start: Irene Schouten
    Team pursuit: Nederland
    Team sprint: Nederland

    Heren
    500 m: DaiDai Ntab
    1.000 m: Thomas Krol
    1.500 m: Thomas Krol
    5.000 m: Patrick Roest
    Mass start: Arjan Stroetinga
    Team pursuit Nederland
    Team sprint Rusland
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina