Voorspellingen Daikin WCKT Heerenveen (28-30/10)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 21 okt 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames:
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Jutta Leerdam
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren:
    500 m. Dai Dai N'tab
    1.000 m. Hein Otterspeer
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Harm Visser
  2. Joris180

    Joris180 Active Member

    Dames
    500 m Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Marijke Groenewoid
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Dai Dai N' Tab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Bart Hoolwerf
  3. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames
    500m: Femke Kok
    1000m: Jutta Leerdam
    1500m: Antoinette Rijpma-de Jong
    3000m: Irene Schouten
    5000m: Irene Schouten
    Mass start: Marijke Groenewoud

    Heren:
    500m: Stefan Westenbroek
    1000m: Thomas Krol
    1500m: Thomas Krol
    5000m: Patrick Roest
    10000m: Jorrit Bergsma
    Mass start: Harm Visser
  4. Eelco

    Eelco Well-Known Member

    Dames
    500m: Femke Kok
    1000m: Jutta Leerdam
    1500m: Irene Schouten
    3000m: Irene Schouten
    5000m: Irene Schouten
    Mass start: Irene Schouten

    Heren:
    500m: Daidai N'tab
    1000m: Thomas Krol
    1500m: Thomas Krol
    5000m: Patrick Roest
    10000m: Jorrit Bergsma
    Mass start: Harm Visser
  5. Heine

    Heine Member

    Dames
    500m: Femke Kok
    1000m: Michelle de Jong
    1500m: Irene Schouten
    3000m: Irene Schouten
    5000m: Irene Schouten
    Mass start: Marijke Groenewoud

    Heren:
    500m: Merijn Scheperkamp
    1000m: Thomas Krol
    1500m: Thomas Krol
    5000m: Patrick Roest
    10000m: Jorrit Bergsma
    Mass start: Bart Hoolwerf
  6. Beers

    Beers Member

    Dames
    500m: Femke Kok
    1000m: Jutta Leerdam
    1500m: Antoinette Rijpma-de Jong
    3000m: Irene Schouten
    5000m: Irene Schouten
    Mass start: Irene Schouten

    Heren:
    500m: Kai Verbij
    1000m: Thomas Krol
    1500m: Thomas Krol
    5000m: Patrick Roest
    10000m: Jorrit Bergsma
    Mass start: Bart Hoolwerf
  7. Ole22

    Ole22 New Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Irene Schouten
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Marijke Groenewoud

    Heren
    500 m. Stefan Westenbroek
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Wesly Dijs
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Mass start Bart Hoolwerf
  8. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Irene Schouten
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Marijke Groenewoud

    Heren
    500 m. Merijn Scheperkamp
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Jorrit Bergsma
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Bart Hoolwerf
  9. Sybe

    Sybe New Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Antoinette de Jong
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Merijn Scheperkamp
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Bart Hoolwerf
  10. Boertje

    Boertje Active Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Marijke Groenewoud
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start: Marijke Groenewoud

    Heren
    500 m. Merijn Scheperkamp
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start: Bart Hoolwerf
  11. mi

    mi Well-Known Member

    Dames
    500 meter: Marrit Fledderus
    1.000 meter: Jutta Leerdam
    1.500 meter: Marijke Groenewoud
    3.000 meter: Irene Schouten
    5.000 meter: Irene Schouten
    Mass start: Irene Schouten

    Heren
    500 meter: Merijn Scheperkamp
    1.000 meter: Thomas Krol
    1.500 meter: Thomas Krol
    5.000 meter: Patrick Roest
    10.000 meter: Jorrit Bergsma
    Mass start: Bart Hoolwerf
  12. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Dames
    500 meter: Femke Kok
    1.000 meter: Jutta Leerdam
    1.500 meter: Marijke Groenewoud
    3.000 meter: Irene Schouten
    5.000 meter: Irene Schouten
    Mass start: Marijke Groenewoud

    Heren
    500 meter: Merijn Scheperkamp
    1.000 meter: Hein Otterspeer
    1.500 meter: Thomas Krol
    5.000 meter: Patrick Roest
    10.000 meter: Patrick Roest
    Mass start: Jorrit Bergsma
  13. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Antoinette Rijpma
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren
    500 m. Hein Otterspeer
    1.000 m. Hein Otterspeer
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Patrick Roest
    Mass start Jorrit Bergsma
  14. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Dames
    500 m.: Femke Kok
    1.000 m.: Jutta Leerdam
    1.500 m.: Antoinette Rijpma-de Jong
    3.000 m.: Irene Schouten
    5.000 m.: Irene Schouten
    Mass start: Irene Schouten

    Heren
    500 m.: Dai Dai N'tab
    1.000 m.: Hein Otterspeer
    1.500 m.: Thomas Krol
    5.000 m.: Patrick Roest
    10.000m.: Jorrit Bergsma
    Mass start: Bart Hoolwerf
  15. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    oei, bijna al weer te laat

    Dames
    500 m: Femke Kok
    1.000 m: Jutta Leerdam
    1.500 m: Antoinette Rijpma-de Jong
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start: Irene Schouten

    Heren
    500 m. Dai Dai N'tab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Bart Hoolwerf
  16. Jippie

    Jippie Active Member

    Dames:

    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Marijke Groenewoud
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren:

    500 m. Dai Dai N'tab
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Marcel Bosker
  17. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Dames:

    500 m. Femke Kok
    1.000 m. Jutta Leerdam
    1.500 m. Marijke Groenewoud
    3.000 m. Irene Schouten
    5.000 m. Irene Schouten
    Mass start Irene Schouten

    Heren:
    500 m. Janno Botman
    1.000 m. Hein Otterspeer
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    10.000m. Jorrit Bergsma
    Mass start Bart Hoolwerf
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina