Voorspellingen Daikin NK sprint (22 en 23-1)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 15 jan 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Zucht...

    Dames
    1e 500 m. Michelle de Jong
    2e 500 m. Michelle de Jong
    1e 1.000 m. Ireen Wüst
    2e 1.000 m. Ireen Wüst
    Eindklassement Michelle de Jong

    Heren
    1e 500 m. Daidai Ntab
    2e 500 m. Daidai Ntab
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kjeld Nuis
  2. Beers

    Beers Member

    1e 500 m. Michelle de Jong
    2e 500 m. Michelle de Jong
    1e 1.000 m. Ireen Wüst
    2e 1.000 m. Michelle de Jong
    Eindklassement Michelle de Jong

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai N'tab
    2e 500 m. Dai Dat N’tab
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000 m. Tijmen Snel
    Eindklassement Dai Dai N'tab
  3. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    1e 500 m. Michelle de Jong
    2e 500 m. Michelle de Jong
    1e 1.000 m. Ireen Wüst
    2e 1.000 m. Ireen Wüst
    Eindklassement Michelle de Jong

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai N'tab
    2e 500 m. Dai Dai N'tab
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kjeld Nuis
  4. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    1e 500 m. Michelle de Jong
    2e 500 m. Michelle de Jong
    1e 1.000 m. Ireen Wüst
    2e 1.000 m. Ireen Wüst
    Eindklassement Michelle de Jong

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai N'tab
    2e 500 m. Dai Dai N'tab
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kjeld Nuis[
  5. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Dames
    1e 500 m. Michelle de Jong
    2e 500 m. Michelle de Jong
    1e 1.000 m. Ireen Wüst
    2e 1.000 m. Ireen Wüst
    Eindklassement Michelle de Jong

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai Ntab
    2e 500 m. Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kjeld Nuis
  6. mi

    mi Well-Known Member

    aangepaste voorspelling:

    Dames

    1e 500 m. Michelle de Jong
    2e 500 m. Michelle de Jong
    1e 1.000 m. Ireen Wüst
    2e 1.000 m. Ireen Wüst
    Eindklassement Michelle de Jong

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai Ntab
    2e 500 m. Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kjeld Nuis
  7. mi

    mi Well-Known Member

    Kreeg hem voor de deadline niet meer gekopieerd er in :eek:
    Hoop op coulance!
  8. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Michelle de Jong
    2e 500 m. Dione Voskamp
    1e 1.000 m. Ireen Wüst
    2e 1.000 m. Marrit Fledderus
    Eindklassement Michelle de Jong

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai Ntab
    2e 500 m. Dai Dai Ntab
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Daidai Ntab
  9. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    1e 500 m. Michelle de Jong
    2e 500 m. Michelle de Jong
    1e 1.000 m. Ireen Wüst
    2e 1.000 m. Ireen Wüst
    Eindklassement Ireen Wüst

    Heren
    1e 500 m. Dai Dai N'tab
    2e 500 m. Dai Dai N'tab
    1e 1.000 m. Kjeld Nuis
    2e 1.000 m. Kjeld Nuis
    Eindklassement Kjeld Nuis
  10. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    De organisatie heeft overlegd i.v.m. de late afzegging van Leerdam. Omdat dit nogal impact heeft, is er besloten om de te late aanpassingen (zes stuks) toch mee te laten tellen.
    De wijziging van Wouter1991 is echt te laat en kan helaas niet mee geteld worden.
    Laatst bewerkt: 25 jan 2022
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina