Voorspellingen Daikin NK allround (22 en 23-1)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 15 jan 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. michiel0128

    michiel0128 Active Member

    Dames
    500 m. Joy Beune
    1.500 m. Melissa Wijfje
    3.000 m. Merel Conijn
    5.000 m. Merel Conijn
    Eindklassement Merel Conijn

    Heren

    500 m. Bart Valentijn
    1.500 m. Marcel Bosker
    5.000 m. Marcel Bosker
    10.000 m. Marwin Talsma
    Eindklassement Marcel Bosker
  2. Maniek

    Maniek Member

    Dames
    500 m. Gioya Lancee
    1.500 m. Melissa Wijfje
    3.000 m. Joy Beune
    5.000 m. Merel Conijn
    Eindklassement Melissa Wijfje

    Heren
    500 m. Louis Hollaar
    1.500 m. Marcel Bosker
    5.000 m. Marcel Bosker
    10.000 m. Marwin Talsma
    Eindklassement Marcel Bosker
  3. mi

    mi Well-Known Member

    Dames
    500 m. Gioya Lancee
    1.500 m. Melissa Wijfje
    3.000 m. Merel Conijn
    5.000 m. Merel Conijn
    Eindklassement Joy Beune

    Heren
    500 m. Louis Hollaar
    1.500 m. Marcel Bosker
    5.000 m. Marcel Bosker
    10.000 m. Marwin Talsma
    Eindklassement Marcel Bosker
  4. Palko

    Palko Active Member

    Dames
    500 m. Elisa Dul
    1.500 m. Melissa Wijfje
    3.000 m. Merel Conijn
    5.000 m. Merel Conijn
    Eindklassement Merel Conijn

    Heren
    500 m. Louis Hollaar
    1.500 m. Marcel Bosker
    5.000 m. Marcel Bosker
    10.000 m. Marwin Talsma
    Eindklassement Marcel Bosker
  5. willempaap

    willempaap Active Member

    Dames
    500 meter: Elisa Dul
    1500 meter: Melissa Wijfje
    3000 meter: Merel Conijn
    5000 meter: Merel Conijn
    Eindklassement: Merel Conijn

    Heren
    500 meter: Louis Hollaar
    1500 meter: Marcel Bosker
    5000 meter: Marcel Bosker
    10000 meter: Marwin Talsma
    Eindklassement: Marcel Bosker
  6. mhp1988

    mhp1988 Active Member

    Dames
    500 m. Merel Conijn
    1.500 m. Melissa Wijfje
    3.000 m. Melissa Wijfje
    5.000 m. Merel Conijn
    Eindklassement Merel Conijn

    Heren
    500 m. Louis Hollaar
    1.500 m. Louis Hollaar
    5.000 m. Beau Snellink
    10.000 m. Beau Snellink
    Eindklassement Marcel Bosker
  7. Jippie

    Jippie Active Member

    Dames:
    500 m.: Gloya Lancee
    1.500 m.: Melissa Wijfje
    3.000 m.: Merel Conijn
    5.000 m.: Merel Conijn
    Eindklassement: Merel Conijn

    Heren:
    500 m.: Louis Hollaar
    1.500 m.: Marcel Bosker
    5.000 m.: Marcel Bosker
    10.000 m.: Marwin Talsma
    Eindklassement: Marcel Bosker
  8. Corina

    Corina New Member

    Dames:
    500 meter: Gioya Lancee
    1500 meter: Melissa Wijfje
    3000 meter: Merel Conijn
    5000 meter: Merel Conijn
    Eindklassement: Merel Conijn

    Heren:
    500 meter: Louis Hollaar
    1500 meter: Marcel Bosker
    5000 meter: Marcel Bosker
    10000 meter: Marwin Talsma
    Eindklassement: Marcel Bosker
  9. eddy

    eddy Well-Known Member

    Dames:
    500 meter: Elisa Dul
    1500 meter: Melissa Wijfje
    3000 meter: Merel Conijn
    5000 meter: Merel Conijn
    Eindklassement: Merel Conijn

    Heren:
    500 meter: Tjerk de Boer
    1500 meter: Marcel Bosker
    5000 meter: Marcel Bosker
    10000 meter: Marwin Talsma
    Eindklassement: Marcel Bosker
  10. Beers

    Beers Member

    Dames:
    500 meter: Gioya Lancee
    1500 meter: Melissa Wijfje
    3000 meter: Joy Beune
    5000 meter: Merel Conijn
    Eindklassement: Melissa Wijfje

    Heren:
    500 meter: Louis Hollaar
    1500 meter: Marcel Bosker
    5000 meter: Marcel Bosker
    10000 meter: Marwin Talsma
    Eindklassement: Marcel Bosker
  11. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Dames
    500 m. Elisa Dul
    1.500 m. Melissa Wijfje
    3.000 m. Merel Conijn
    5.000 m. Merel Conijn
    Eindklassement Merel Conijn

    Heren
    500 m. Louis Hollaar
    1.500 m. Marcel Bosker
    5.000 m. Marwin Talsma
    10.000 m. Marwin Talsma
    Eindklassement Marcel Bosker
  12. EenBrabander

    EenBrabander Well-Known Member

    Dames
    500 m. Elisa Dul
    1.500 m. Joy Beune
    3.000 m. Merel Conijn
    5.000 m. Merel Conijn
    Eindklassement Melissa Wijfje

    Heren
    500 m. Louis Hollaar
    1.500 m. Marcel Bosker
    5.000 m. Beau Snellink
    10.000 m. Beau Snellink
    Eindklassement Marcel Bosker
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina