Voorspellingen Daikin NK allround (22 en 23-1)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 15 jan 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de NK allround in Heerenveen (22 en 23-1):

    Programma

    Dames
    500 m.
    1.500 m.
    3.000 m.
    5.000 m.
    Eindklassement

    Heren
    500 m.
    1.500 m.
    5.000 m.
    10.000 m.
    Eindklassement

    In totaal zijn dus 14 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Kijk op Spelregels 2021-2022 | Schaatsforum.nl voor het volledige reglement.

    Sluitingstijd: zaterdag 22 januari 11:20 uur

    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:

    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat maakt de verwerking een stuk makkelijker.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
    • Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt de verwerking.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
    • Stuur deze dan vóór sluitingstijd per e-mail naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.

    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!
  2. diploma

    diploma Active Member

    Dames
    500 m. Lancee
    1.500 m. Wijfje
    3.000 m. Conijn
    5.000 m. Conijn
    Eindklassement Wijfje

    Heren
    500 m. Blokhuijsen
    1.500 m. Bosker
    5.000 m. Bosker
    10.000 m. Jansman
    Eindklassement Bosker
  3. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    500 m. Gioya Lancee
    1.500 m. Joy Beune
    3.000 m. Merel Conijn
    5.000 m. Merel Conijn
    Eindklassement Joy Beune

    Heren
    500 m. Jan Blokhuijsen
    1.500 m. Marcel Bosker
    5.000 m. Marcel Bosker
    10.000 m. Marwin Talsma
    Eindklassement Marcel Bosker
  4. Camila

    Camila Well-Known Member

    Dames
    500 m. Elisa Dul
    1.500 m. Melissa Wijfje
    3.000 m. Melissa Wijfje
    5.000 m. Merel Conijn
    Eindklassement Melissa Wijfje

    Heren
    500 m. Beau Snellink
    1.500 m. Marcel Bosker
    5.000 m. Marcel Bosker
    10.000 m. Marwin Talsma
    Eindklassement Marcel Bosker
  5. Feyethomas

    Feyethomas Member

    Dames
    500 m. Merel Conijn
    1.500 m. Melissa Wijfje
    3.000 m. Merel Conijn
    5.000 m. Merel Conijn
    Eindklassement Merel Conijn

    Heren
    500 m. Tjerk de Boer
    1.500 m. Marcel Bosker
    5.000 m. Marwin Talsma
    10.000 m. Marwin Talsma
    Eindklassement Marcel Bosker
  6. Eelco

    Eelco Well-Known Member

    Dames
    500 m. Elisa Dul
    1.500 m. Melissa Wijfje
    3.000 m. Melissa Wijfje
    5.000 m. Merel Conijn
    Eindklassement Melissa Wijfje

    Heren
    500 m. Tjerk de Boer
    1.500 m. Marcel Bosker
    5.000 m. Marcel Bosker
    10.000 m. Marwin Talsma
    Eindklassement Marcel Bosker
  7. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:
    500m: Elisa Dul
    1500m: Melissa Wijfje
    3000m: Joy Beune
    5000m: Merel Conijn
    Eindklassement: Melissa Wijfje

    Heren:
    500m: Louis Hollaar
    1500m: Marcel Bosker
    5000m: Marcel Bosker
    10000m: Beau Snellink
    Eindklassement: Marcel Bosker
  8. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    500 m. Elisa Dul
    1.500 m. Melissa Wijfje
    3.000 m. Merel Conijn
    5.000 m. Merel Conijn
    Eindklassement Merel Conijn

    Heren
    500 m. Louis Hollaar
    1.500 m. Marcel Bosker
    5.000 m. Marcel Bosker
    10.000 m. Kars Jansman
    Eindklassement Marcel Bosker
  9. TdH

    TdH Member

    Dames
    500 m. Elisa Dul
    1.500 m. Melissa Wijfje
    3.000 m. Merel Conijn
    5.000 m. Merel Conijn
    Eindklassement Merel Conijn

    Heren
    500 m. Louis Hollaar
    1.500 m. Marcel Bosker
    5.000 m. Marcel Bosker
    10.000 m. Marwin Talsma
    Eindklassement Marcel Bosker
  10. Elina

    Elina Well-Known Member

    Dames
    500 m. Merel Conijn
    1.500 m. Melissa Wijfje
    3.000 m. Merel Conijn
    5.000 m. Merel Conijn
    Eindklassement Merel Conijn

    Heren
    500 m. Tjerk de Boer
    1.500 m. Marcel Bosker
    5.000 m. Marcel Bosker
    10.000 m. Marwin Talsma
    Eindklassement Marcel Bosker
  11. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    500 m. Gioya Lancee
    1.500 m. Melissa Wijfje
    3.000 m. Merel Conijn
    5.000 m. Merel Conijn
    Eindklassement Merel Conijn

    Heren

    500 m. Louis Hollaar
    1.500 m. Marcel Bosker
    5.000 m. Marcel Bosker
    10.000 m. Marwin Talsma
    Eindklassement Marcel Bosker
  12. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    500 m. Gioya Lancee
    1.500 m. Melissa Wijfje
    3.000 m. Melissa Wijfje
    5.000 m. Merel Conijn
    Eindklassement Melissa Wijfje

    Heren
    500 m. Louis Hollaar
    1.500 m. Marcel Bosker
    5.000 m. Marcel Bosker
    10.000 m. Beau Snellink
    Eindklassement Marcel Bosker
  13. Heine

    Heine Member

    Dames
    500 m. Elisa Dul
    1.500 m. Melissa Wijfje
    3.000 m. Merel Conijn
    5.000 m. Merel Conijn
    Eindklassement Merel Conijn

    Heren
    500 m. Tjerk de Boer
    1.500 m. Marcel Bosker
    5.000 m. Marcel Bosker
    10.000 m. Marwin Talsma
    Eindklassement Marcel Bosker
  14. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Dames
    500 m.: Merel Conijn
    1.500 m.: Melissa Wijfje
    3.000 m.: Merel Conijn
    5.000 m.: Merel Conijn
    Eindklassement: Merel Conijn

    Heren
    500 m.: Tjerk de Boer
    1.500 m.: Marcel Bosker
    5.000 m.: Marcel Bosker
    10.000 m.: Marwin Talsma
    Eindklassement: Marcel Bosker
  15. sarah

    sarah Active Member

    Dames
    500 m. Gioya Lancee
    1.500 m. Merel Conijn
    3.000 m. Melissa Wijfje
    5.000 m. Joy Beune
    Eindklassement Joy Beune

    Heren

    500 m. Jan Blokhuijsen
    1.500 m. Jan Blokhuijsen
    5.000 m. Marwin Talsma
    10.000 m. Marwin Talsma
    Eindklassement Jan Blokhuijsen
  16. Sabrina81

    Sabrina81 New Member

    Dames
    500 m. Gioya Lancee
    1.500 m. Melissa Wijfje
    3.000 m. Melissa Wijfje
    5.000 m. Merel Conijn
    Eindklassement Melissa Wijfje

    Heren
    500 m. Louis Hollaar
    1.500 m. Marcel Bosker
    5.000 m. Marcel Bosker
    10.000 m. Marwin Talsma
    Eindklassement Marcel Bosker
  17. Judithr

    Judithr New Member

    Dames:
    500 meter: Elisa Dul
    1.500 meter: Melissa Wijfje
    3.000 meter: Joy Beune
    5.000 meter: Merel Conijn
    Eindklassement: Melissa Wijfje

    Heren:
    500 meter: Louis Hollaar
    1.500 meter: Jan Blokhuijsen
    5.000 meter: Marcel Bosker
    10.000 meter: Marwin Talsma
    Eindklassement: Marcel Bosker
  18. Boertje

    Boertje Active Member

    Dames
    500 m.: Elisa Dul
    1.500 m.: Joy Beune
    3.000 m.: Merel Conijn
    5.000 m.: Merel Conijn
    Eindklassement: Joy Beune

    Heren
    500 m.: Louis Hollaar
    1.500 m.: Marcel Bosker
    5.000 m.: Marcel Bosker
    10.000 m.: Marwin Talsma
    Eindklassement: Marcel Bosker
  19. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    500 m. Gioya Lancee
    1.500 m. Melissa Wijfje
    3.000 m. Merel Conijn
    5.000 m. Merel Conijn
    Eindklassement Joy Beune

    Heren
    500 m. Louis Hollaar
    1.500 m. Louis Hollaar
    5.000 m. Marcel Bosker
    10.000 m. Marwin Talsma
    Eindklassement Marcel Bosker
  20. Tuft

    Tuft Active Member

    Dames
    500 m. Elisa Dul
    1.500 m. Melissa Wijfje
    3.000 m. Reina Anema
    5.000 m. Reina Anema
    Eindklassement Melissa Wijfje

    Heren
    500 m. Tjerk de Boer
    1.500 m. Marcel Bosker
    5.000 m. Beau Snellink
    10.000 m. Marwin Talsna
    Eindklassement Marcel Bosker
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina