Voorspelling ISU World Cup finale Heerenveen (7 en 8-3)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 1 mrt 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Joris180

    Joris180 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Martina Sáblíková
    Mass Start Ivani Blondin

    Heren
    1e 500 m. Tatsuya Shinhama
    2e 500 m. Tatsuya Shinhama 34.60
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Patrick Roest
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass Start Joey Mantia
  2. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Dames
    1e 500 m.: Nao Kodaira
    2e 500 m.: Nao Kodaira
    1.000 m.: Miho Takagi
    1.500 m.: Ireen Wüst
    3.000 m.: Martina Sáblíková
    Mass Start: Irene Schouten

    Heren
    1e 500 m.: Tatsuya Shinhama
    2e 500 m.: Laurent Dubreuil (34.449)
    1.000 m.: Thomas Krol
    1.500 m.: Kjeld Nuis
    5.000 m.: Patrick Roest
    Mass Start: Arjan Stroetinga
  3. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:
    1e 500m: N. Kodaira
    2e 500m: N. Kodaira
    1000m: L. de Jong
    1500m: I. Wüst
    3000m: C. Achtereekte
    MS: I. Schouten

    Heren:
    1e 500m: T. Shinhama
    2e 500m: T. Shinhama (34.345)
    1000m: K. Nuis
    1500m: T. Krol
    5000m: P. Roest
    MS: J. Bergsma
  4. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m: Nao Kodaira
    2e 500 m: Nao Kodaira
    1.000 m: Miho Takagi
    1.500 m: Ireen Wüst
    3.000 m: Martina Sablikova
    Mass Start: Irene Schouten

    Heren
    1e 500 m: Tatsuya Shinhama
    2e 500 m: Tatsuya Shinhama 34.431
    1.000 m: Kjeld Nuis
    1.500 m: Thomas Krol
    5.000 m: Patrick Roest
    Mass Start: Jorrit Bergsma
  5. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    1e 500 m: Nao Kodaira
    2e 500 m: Nao Kodaira
    1.000 m: Miho Takagi
    1.500 m: Ireen Wüst
    3.000 m: Martina Sablikova
    Mass Start: Irene Schouten

    Heren
    1e 500 m: Tatsuya Shinhama
    2e 500 m: Tatsuya Shinhama 34.621
    1.000 m: Thomas Krol
    1.500 m: Thomas Krol
    5.000 m: Patrick Roest
    Mass Start: Arjan Stroetinga
  6. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m: Nao Kodaira
    2e 500 m: Nao Kodaira
    1.000 m: Miho Takagi
    1.500 m: Ireen Wüst
    3.000 m: Martina Sablikova
    Mass Start: Irene Schouten

    Heren
    1e 500 m: Ruslan Murashov
    2e 500 m: Tatsuya Shinhama
    1.000 m: Kjeld Nuis
    1.500 m: Kjeld Nuis
    5.000 m: Patrick Roest
    Mass Start: Joey Mantia
    34.500
  7. Nogevendit

    Nogevendit Well-Known Member

    herstel, ik moet wat gokken op

    Dames
    1e 500 m: Nao Kodaira
    2e 500 m: Nao Kodaira
    1.000 m: Miho Takagi
    1.500 m: Ireen Wüst
    3.000 m: Martina Sablikova
    Mass Start: Irene Schouten

    Heren
    1e 500 m: Ruslan Murashov
    2e 500 m.: Laurent Dubreuil
    1.000 m.: Kjeld Nuis
    1.500 m.: Kjeld Nuis
    5.000 m.: Patrick Roest
    Mass Start: Arjan Stroetinga
    34.500
  8. willempaap

    willempaap Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Angelina Golikova
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Martina Sáblíková
    Mass Start Irene Schouten

    Heren
    1e 500 m. Tatsuya Shinhama
    2e 500 m. Tatsuya Shinhama
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass Start Joey Mantia
  9. Sporttv

    Sporttv Member

    Dames
    1e 500 m: Nao Kodaira
    2e 500 m: Nao Kodaira
    1.000 m: Miho Takagi
    1.500 m: Ireen Wüst
    3.000 m: Martina Sablikova
    Mass Start: Irene Schouten

    Heren
    1e 500 m: Ruslan Murashov
    2e 500 m: Tatsuya Shinhama
    1.000 m: Kjeld Nuis
    1.500 m: Kjeld Nuis
    5.000 m: Patrick Roest
    Mass Start: Joey Mantia
    34.500
  10. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m: Vanessa Herzog
    2e 500 m: Olga Fatkulina
    1.000 m: Jutta Leerdam
    1.500 m: Miho Takagi
    3.000 m: Carlijn Achtereekte
    Mass Start: Ivanie Blondin

    Heren
    1e 500 m: Min-Kyu Cha
    2e 500 m: Jun-Ho Kim
    1.000 m: Laurent Dubreuil
    1.500 m: Thomas Krol
    5.000 m: Graeme Fish
    Mass Start: Bart Swings
    34.567
  11. mi

    mi Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Martina Sáblíková
    Mass Start Irene Schouten

    Heren
    1e 500 m. Tatsuya Shinhama
    2e 500 m. Tatsuya Shinhama
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass Start Joey Mantia
  12. eddy

    eddy Active Member

    Dames:
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Irene Schouten

    Heren
    1e 500 m. Tatsuya Shinhama
    2e 500 m. Viktor Mushtakov 34.633
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass Start Joey Mantia
  13. eddycorina

    eddycorina Member

    Dames
    1e 500 m: Nao Kodaira
    2e 500 m: Nao Kodaira
    1.000 m: Miho Takagi
    1.500 m: Ireen Wüst
    3.000 m: Martina Sablikova
    Mass Start: Irene Schouten

    Heren
    1e 500 m: Ruslan Murashov
    2e 500 m: Ruslan Murashov 34.444
    1.000 m: Kjeld Nuis
    1.500 m: Kjeld Nuis
    5.000 m: Patrick Roest
    Mass Start: Joey Mantia
  14. kabo12

    kabo12 Active Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Martina Sáblíková
    Mass Start Ivanie Blondin

    Heren
    1e 500 m. Viktor Mushtakov
    2e 500 m. Viktor Mushtakov
    1.000 m. Kai Verbij
    1.500 m. Denis Yuskov
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass Start Joey Mantia
  15. Heine

    Heine Member

    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Francesco Lollobrigida

    Heren
    1e 500 m. Tatsuya Shinhama
    2e 500 m. Yuma Murakami
    1.000 m. Thomas Krol
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass Start Joey Mantia

    Winnende tijd 2e 500 m. heren: 34.433
  16. Jippie

    Jippie Active Member

    Dames:
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Martina Sáblíková
    Mass Start Irene Schouten

    Heren:
    1e 500 m. Tatsuya Shinhama
    2e 500 m. Tatsuya Shinhama
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass Start Joey Mantia
  17. Beers

    Beers Member

    Dames:
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Irene Schouten

    Heren:
    1e 500 m. Ruslan Murashov
    2e 500 m. Viktor Mushtakov (34,513)
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass Start Joey Mantia
  18. Eelco

    Eelco Well-Known Member

    Dames
    1e 500 m: Nao Kodaira
    2e 500 m: Nao Kodaira
    1.000 m: Miho Takagi
    1.500 m: Ireen Wüst
    3.000 m: Martina Sablikova
    Mass Start: Irene Schouten

    Heren
    1e 500 m: Shinhama
    2e 500 m.: Shinhama
    1.000 m.: Kjeld Nuis
    1.500 m.: Kjeld Nuis
    5.000 m.: Patrick Roest
    Mass Start: Arjan Stroetinga

    Heren 500 m: 34.463
  19. Lisan

    Lisan Well-Known Member Medewerker

    Inzending Marcel Vos


    Dames
    1e 500 m. Nao Kodaira
    2e 500 m. Nao Kodaira
    1.000 m. Miho Takagi
    1.500 m. Ireen Wüst
    3.000 m. Martina Sablikova
    Mass Start Irene Schouten

    Heren
    1e 500 m. Tatsuya Shinhama
    2e 500 m. Tatsuya Shinhama
    1.000 m. Kjeld Nuis
    1.500 m. Thomas Krol
    5.000 m. Patrick Roest
    Mass Start Jorrit Bergsma

    Winnende tijd tweede 500 meter mannen: 34,404
  20. Lisan

    Lisan Well-Known Member Medewerker

    Sprintmaster

    Dames
    1e 500 m: Nao Kodaira
    2e 500 m: Nao Kodaira
    1.000 m: Miho Takagi
    1.500 m: Ireen Wüst
    3.000 m: Carlijn Achtereekte
    Mass Start: Irene Schouten

    Heren
    1e 500 m: Tatsuya Shinhama
    2e 500 m: Tatsuya Shinhama 34.399
    1.000 m: Kjeld Nuis
    1.500 m: Thomas Krol
    5.000 m: Patrick Roest
    Mass Start: Joey Mantia
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina