Schaatsteams 2021-2022

Discussie in 'Lange baan' gestart door SprintMaster, 7 mei 2021.

  1. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Schaatsers per ploeg

    Jumbo Visma
    Sven Kramer
    Patrick Roest
    Marcel Bosker
    Chris Huizinga
    Beau Snellink (van TalendNED)
    Kars Jansman
    Thomas Krol
    Kai Verbij
    Dai Dai Ntab
    Tijmen Snel (van opleidingsploeg)
    Antoinette de Jong
    Carlijn Achtereekte
    Joy Beune
    Reina Anema (van Team Frysk)

    Opleidingsploeg
    Merijn Scherpenkamp
    Serge Yoro
    Jordy van Workum
    Remo Slotegraaf (van TalendNED)
    Jarle Gerrits (van KTT Zuid)
    Robin Groot

    Marathon
    Bart Hoolwerf (van AB Vakwerk)
    Ingmar Berga
    Mats Stoltenborg
    Robert Post
    Casper de Gier
    Harm Visser

    Reggeborgh
    Kjeld Nuis
    Ronald Mulder
    Hein Otterspeer (van Jumbo Visma)
    Gijs Esders
    Mathias Vosté
    Wesly Dijs
    Janno Botman
    Stefan Westenbroek (van TalendNED)
    Ireen Wüst
    Femke Kok
    Michelle de Jong
    Marrit Fledderus (van Development Team Fryslan)

    IKO
    Jorien ter Mors
    Letitia de Jong
    Esmee Visser
    Jan Blokhuijsen
    Bart Swings
    Lennart Velema
    Louis Hollaar
    Aron Romeijn (van Worldstream)
    Jesse Speijers (van KTT Zuid)
    Yves Vergeer
    Rem de Hair
    Marten Liiv

    Zaanlander
    Jorrit Bergsma
    Victor Ramler
    Jos de Vos
    Tjerk de Boer (van IKO)
    Ids Bouma (van Development Team Fryslan)
    Sjoerd den Hertog
    Jordy Harink
    Irene Schouten
    Melissa Wijfje (van IKO)
    Marijke Groenewoud
    Elisa Dul
    Maaike Verweij

    Worldstream
    Jutta Leerdam
    Koen Verweij
    Thomas Geerdinck
    Merel Conijn (van TalendNED)
    Dione Voskamp (van Development Team Fryslan)
    Esther Kiel (van Team Frysk)
    Gioya Lancee (van KNSB shorttrack)
    Isabelle van Elst
    Lex Dijkstra (weer actief)
    Cornelius Kersten (van Friese selectie)
    Daniel Greig ?

    Development Team Fryslan
    Lotte van Beek
    Sanneke de Neeling
    Femke Beuling (van IKO)
    Helga Drost
    Sanne in ’t Hof
    Esmé Stollenga (van FTC Langebaan)
    Maud Lugters (van KTT Zuid)
    Jesper Hospes
    Mika van Essen
    Jur Veenje
    Elwin Jongman (van KTT Noord)

    Team Frysk
    Aveline Hijlkema
    Marwin Talsma
    Sjoerd Kleinhuis
    Ellia Smeding
    Homme Jan de Groot
    Jornt Dijk
    Kim Talsma
    Jesse de Lange
    Dyon Talsma
    Eline Jansen (van TalentNED)
    Paulien Verhaar
    Mayke Koster
    Amber Duizendstraal
    Naomi Verkerk (van KTT Noord)
    Amy van der Meer (van KTT Noord)
    Sipke Sijtsema (nieuw)
    Fenna de Boer (nieuw)

    TalentNED junioren
    Evelien Vijn
    Joep Wennemars
    Chris Fredriks
    Mats Siemons
    Sebas Diniz (van sprintteam Oost)
    Sijmen Egberts (van KTT Noord)
    Jade Groenewoud (KTT Midden Oost)
    Lars Woelders (KTT Midden Oost)
    Stijn van de Bunt (KTT Midden Oost)

    Overige
    Vanessa Herzog (naar Poolse sprintploeg)
    Suzanne Schulting (Nationale Shorttrackselectie)
    Crispijn Ariëns (naar AB Vakwerk)
    Joost van Dobbenburgh (naar KTT Zuid) ?
    Ineke Dedden (marathonploeg Palet)
    Roza Blokker ?
    Teun de Wit ?
    Stef Brandsen ?
    Thijs Govers (Friese selectie)
    Jeroen Jannissen (marathon)

    Gestopt
    Arjan Stroetinga
    Bob de Vries
    Erik Jan Kooiman
    Carien Kleibeuker
    Kelly Schouten
    Janine Smit
    Tom Kant
    Leeyen Harteveld

    Overzicht is nu vrijwel compleet. Aanvullingen/correcties graag in het transfer topic.
    Laatst bewerkt: 20 jun 2021

Deel Deze Pagina