Voorspellingen WK Allround in Calgary (12-13/02)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Sjoerd, 5 feb 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. willempaap

    willempaap Active Member

    Dames
    500 meter: Christine Nesbitt
    1.500 meter: Ireen Wust
    3.000 meter: Martina Sábliková
    5.000 meter: Martina Sábliková
    Winnares eindklassement: Christine Nesbitt

    Heren
    500 meter: Shani Davis
    1.500 meter: Shani Davis
    5.000 meter: Jan Blokhuijsen
    10.000 meter: Ivan Skobrev
    Winnaar eindklassement: Shani Davis
  2. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1.500 m Christine Nesbitt
    3.000 m Martina Sablikova
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement Martina Sablikova

    Heren
    500 m Shani Davis
    1.500 m Shani Davis
    5.000 m Ivan Skobrev
    10.000 m Ivan Skobrev
    Winnaar eindklassement Shani Davis
  3. Karien

    Karien New Member

    Dames
    500m Christine Nesbitt
    1500m Christine Nesbitt
    3000m Martina Sablikova
    5000m Martina Sablikova
    Eindklassement Christine Nesbitt

    Heren
    500m Shani Davis
    1500m Shani Davis
    5000m Ivan Skobrev
    10000m Ivan Skobrev
    Eindklassement Ivan Skobrev
  4. casselt

    casselt New Member

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1.500 m Christine Nesbitt
    3.000 m Martina Sablikova
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement: Christine Nesbitt

    Heren
    500 m Shani Davis
    1.500 m Shani Davis
    5.000 m Ivan Skobrev
    10.000 m Ivan Skobrev
    Winnaar eindklassement Ivan Skobrev
  5. Mcat

    Mcat Well-Known Member

    Re: Voorspellingen WK Allround in Calgary (12-13/03)

    heren 500 meter gewijzigd
  6. WALCO

    WALCO New Member

    Dames:
    500 m C. Nesbitt
    1500m C. Nesbitt
    3000m M. Sablikova
    5000m.M. Sablikova
    Totaal winner: C. Nesbitt

    Heren:
    500 m S. Davis
    1500m S. Davis
    5000m J. Blokhuijsen
    10000m I. Skobrev
    totaal winner: S. Davis
  7. nino

    nino Member

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1.500 m Christine Nesbitt
    3.000 m Ireen Wüst
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement: Ireen Wüst

    Heren
    500 m Shani Davis
    1.500 m Shani Davis
    5.000 m Jan Blokhuijsen
    10.000 m Ivan Skobrev
    Winnaar eindklassement Shani Davis
  8. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:

    500m: C. Nesbitt
    1500m: C. Nesbitt
    3000m: M. Sablikova
    5000m: M. Sablikova
    Eindklassement: I. Wüst

    Heren:

    500m: S. Davis
    1500m: S. Davis
    5000m: J. Kuck
    10000m: I. Skobrev
    Eindklassement: J. Blokhuijsen
  9. Wroeter

    Wroeter Member

    Dames:

    500m: Marrit Leenstra
    1500m: Chrsitine Nesbitt
    3000m: Martina Sablikova
    5000m: Martina Sablikova
    Eindklassement: Marrit Leenstra

    Heren:

    500m: Shani Davis
    1500m: Shani Davis
    5000m: Jan Blokhuizen
    10000m: Havard Bokko
    Eindklassement: Shani Davis
  10. Guido

    Guido New Member

    WIJZIGING: Ik denk dat Ivan Jan in een direct duel wel gaat kloppen...

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1.500 m Christine Nesbitt
    3.000 m Ireen Wust
    5.000 m Stephanie Beckert
    Winnares eindklassement: Christine Nesbitt

    Heren
    500 m Shani Davis
    1.500 m Shani Davis
    5.000 m Ivan Skobrev
    10.000 m Ivan Skobrev
    Winnaar eindklassement: Shani Davis
  11. villaweb

    villaweb New Member

    Re: Voorspellingen WK Allround in Calgary (12-13/03)

    toch nog maar mn pool aangepast
    hieronder de juiste:
  12. Cyclad

    Cyclad New Member

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1.500 m Christine Nesbitt
    3.000 m Martina Sablikova
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement: Martina Sablikova

    Heren
    500 m Shani Davis
    1.500 m Shani Davis
    5.000 m Ivan Skobrev
    10.000 m Ivan Skobrev
    Winnaar eindklassement Ivan Skobrev
  13. Judith

    Judith Member

    Dames
    500 meter: Christine Nesbitt
    1500 meter: Christine Nesbitt
    3000 meter: Martina Sablikova
    5000 meter: Martina Sablikova
    Eindklassement: Christine Nesbitt

    Heren
    500 meter: Shani Davis
    1500 meter: Shani Davis
    5000 meter: Ivan Skobrev
    10000 meter: Ivan Skobrev
    Eindklassement: Ivan Skobrev
  14. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Vrouwen
    500m: Nesbitt
    1.500m: Nesbitt
    3.000m: Sáblíková
    5.000m: Sáblíková
    Eindkl.: Sáblíková

    Mannen
    500m: Davis
    1.500m: Davis
    5.000m: Skobrev
    10.000m: Skobrev
    Eindkl.: Skobrev
  15. JantjeH

    JantjeH Member

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1.500 m Christine Nesbitt
    3.000 m Ireen Wüst
    5.000 m Martina Sábliková
    Winnares eindklassement Christine Nesbitt

    Heren
    500 m Konrad Niedzwiedzki
    1.500 m Shani Davis
    5.000 m Ivan Skobrev
    10.000 m Ivan Skobrev
    Winnaar eindklassement Ivan Skobrev
  16. Marrek

    Marrek Member

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1.500 m Christine Nesbitt
    3.000 m Martina Sábliková
    5.000 m Martina Sábliková
    Winnares eindklassement Martina Sábliková

    Heren
    500 m Konrad Niedzwiedzki
    1.500 m Shani Davis
    5.000 m Ivan Skobrev
    10.000 m Ivan Skobrev
    Winnaar eindklassement Ivan Skobrev
  17. Jippie

    Jippie Active Member

    Lekker origineel :roll: maar toch ga ik voor de volgende namen.

    Dames:
    500 m Christine Nesbitt
    1.500 m Christine Nesbitt
    3.000 m Martina Sábliková
    5.000 m Martina Sábliková
    Winnares eindklassement: Martina Sábliková

    Heren:
    500 m Shani Davis
    1.500 m Shani Davis
    5.000 m Ivan Skobrev
    10.000 m Ivan Skobrev
    Winnaar eindklassement: Shani Davis
  18. inobmaZ

    inobmaZ Member

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1.500 m Christine Nesbitt
    3.000 m Mrtina Sablikova
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement Martina Sablikova

    Heren
    500 m Shani Davis
    1.500 m Shani Davis
    5.000 m Ivan Skobrev
    10.000 m Ivan Skobrev
    Winnaar eindklassement Ivan Skobrev
  19. Feyethomas

    Feyethomas Member

    Dames
    500 m Ireen Wüst
    1.500 m Christine Nesbitt
    3.000 m Martina Sáblíková
    5.000 m Martina Sáblíková
    Winnares eindklassement Christine Nesbitt

    Heren
    500 m Shani Davis
    1.500 m Shani Davis
    5.000 m Ivan Skobrev
    10.000 m Ivan Skobrev
    Winnaar eindklassement Shani Davis
  20. Sporttv

    Sporttv Member

    Dames
    500 m Christine Nesbitt
    1.500 m Christine Nesbitt
    3.000 m Stephanie Beckert
    5.000 m Martina Sablikova
    Winnares eindklassement: Christine Nesbitt

    Heren
    500 m Shani Davis
    1.500 m Shani Davis
    5.000 m Ivan Skobrev
    10.000 m Ivan Skobrev
    Winnaar eindklassement Shani Davis
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina