Voorspellingen Olympische Spelen Beijing - Week 2

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door SprintMaster, 29 jan 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SprintMaster

    SprintMaster Well-Known Member Medewerker

    Plaats hieronder je voorspellingen voor de Olympische Spelen (week 2) in Beijing (12 t.e.m. 19-2). In verband met mogelijke corona besmettingen is het voorspellingstopic in twee delen gesplitst.

    Programma

    Dames
    500 m
    1.000 m
    Mass start
    Team Pursuit


    Heren
    500 m
    1.000 m
    Mass start
    Team Pursuit

    In totaal zijn dus 8 punten (ex bonuspunten, zie spelregels) te behalen.

    Kijk op Spelregels 2021-2022 | Schaatsforum.nl voor het volledige reglement.

    Speciale aandacht voor de toevoeging i.v.m. corona besmettingen, zie hier

    Sluitingstijd: zaterdag 12 februari 9:00 uur

    Spelregels bij het plaatsen van voorspellingen:

    • Gebruik bij het voorspellen dezelfde volgorde als hierboven vermeld. Dat maakt de verwerking een stuk makkelijker.
    • Je mag maar één voorspelling doen en deze max. één keer tot 2 uur vóór de sluitingstijd aanpassen.
    • Als je wilt aanpassen, quote dan je eerste voorspelling (met 'Reageer') en pas die vervolgens aan. Ook dat vergemakkelijkt de verwerking.
    • Je mag ervoor kiezen om je voorspelling verborgen in te dienen (tijdens het seizoen max. één keer inzetbaar).
    • Stuur deze dan vóór sluitingstijd per e-mail naar vss@schaatsforum.nl.
    • Gebruik bij het voorspellen altijd de voor- en achternaam van de schaats(st)ers. Dit voorkomt misverstanden.
    • In geval van noodsituaties (storing op het forum e.d.) kan je voorspelling worden gemaild naar vss@schaatsforum.nl.

    Meespelen onder meerdere accounts is niet toegestaan!
  2. diploma

    diploma Active Member

    Dames
    500 m Angelina Golikova
    1.000 m Miho Takagi
    Mass start Marijke Groenewoud
    Team Pursuit Japan


    Heren
    500 m Viktor Mushtakov
    1.000 m Pavel Kulizhnikov
    Mass start Seung Hoon Lee
    Team Pursuit Noorwegen
  3. Palko

    Palko Active Member

    Dames
    500m.: Erin Jackson
    1.000m.: Jutta Leerdam
    Mass start: Irene Schouten
    Team Pursuit: Japan


    Heren
    500m.: Tatsuya Shinhama
    1.000m.: Hein Otterspeer
    Mass start: Seung Hoon Lee
    Team Pursuit: Nederland
  4. Camila

    Camila Well-Known Member

    Dames
    500m.: Femke Kok
    1.000m.: Jutta Leerdam
    Mass start: Irene Schouten
    Team Pursuit: Nederland


    Heren
    500m.: Kai Verbij
    1.000m.: Thomas Krol
    Mass start: Sven Kramer
    Team Pursuit: Nederland
  5. Eelco

    Eelco Well-Known Member

    Dames
    500 m Angelina Golikova
    1.000 m Miho Takagi
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Japan


    Heren
    500 m Tatsuya Shinhama
    1.000 m Thomas Krol
    Mass start Joey Mantia
    Team Pursuit Nederland
  6. Tuft

    Tuft Active Member

    Dames
    500 m Nao Kodaira
    1.000 m Jutta Leerdam
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    500 m Tingyu Gao
    1.000 m Thomas Krol
    Mass start Ruslan Zakharov
    Team Pursuit Noorwegen
  7. Elina

    Elina Well-Known Member

    Dames
    500 m Erin Jackson
    1.000 m Jutta Leerdam
    Mass start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    500 m Laurent Dubreuil
    1.000 m Thomas Krol
    Mass start Bart Swings
    Team Pursuit Noorwegen
  8. Duif

    Duif Well-Known Member

    Dames:
    500m: A. Golikova
    1000m: J. Leerdam
    Mass start: M. Groenewoud
    TP: Nederland

    Heren:
    500m: T. Shinhama
    1000m: T. Krol
    Mass start: A. Giovanini
    TP: Noorwegen
  9. Jaco

    Jaco Active Member

    Dames
    500m.: Erin Jackson
    1.000m.: Miho Takagi
    Mass start: Irene Schouten
    Team Pursuit: Japan

    Heren
    500m.: Laurent Dubreuil
    1.000m.: Thomas Krol
    Mass start: Bart Swings
    Team Pursuit: Noorwegen
  10. Boertje

    Boertje Active Member

    Dames
    500 m.: Angelina Golikova
    1.000 m.: Brittany Bowe
    Mass start: Irene Schouten
    Team Pursuit: Nederland

    Heren
    500 m.: Tingyu Gao
    1.000 m.: Thomas Krol
    Mass start.: Bart Swings
    Team Pursuit.: Nederland
  11. Mjøsaman

    Mjøsaman Well-Known Member

    Dames
    500 m Angelina Golikova
    1.000 m Jutta Leerdam
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Japan


    Heren
    500 m Tingyu Gao
    1.000 m Thomas Krol
    Mass start Seung-Hun Lee
    Team Pursuit Noorwegen
  12. Maniek

    Maniek Member

    Dames
    500 m Angelina Golikova
    1.000 m Miho Takagi
    Mass start Francesca Lollobrigida
    Team Pursuit Japan

    Heren
    500 m Laurent Dubreuil
    1.000 m Thomas Krol
    Mass start Bart Swings
    Team Pursuit Nederland
  13. Wouter1991

    Wouter1991 Member

    Dames
    500 m Angelina Golikova
    1.000 m Miho Takagi
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Japan


    Heren
    500 m Tingyu Gao
    1.000 m Thomas Krol
    Mass start Bart Swings
    Team Pursuit Nederland
  14. ArjenK

    ArjenK Active Member

    Dames
    500 m Nao Kodaira
    1.000 m Jutta Leerdam
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Canada


    Heren
    500 m Tatsuya Shinhama
    1.000 m Thomas Krol
    Mass start Bart Swings
    Team Pursuit Noorwegen
  15. mi

    mi Well-Known Member

    Dames
    500 m Angelina Golikova
    1.000 m Jutta Leerdam
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren
    500 m Laurent Dubreuil
    1.000 m Thomas Krol
    Mass start Bart Swings
    Team Pursuit Noorwegen
  16. eddy

    eddy Well-Known Member

    Dames:
    500 m : Angelina Golikova
    1.000 m: Jutta Leerdam
    Mass start: Irene Schouten
    Team Pursuit : Nederland

    Heren:
    500 m.: Tingyu Gao
    1.000 m : Thomas Krol
    Mass start : Bart Swings
    Team Pursuit : Nederland
  17. Beers

    Beers Member

    Dames:
    500 m : Angelina Golikova
    1.000 m: Jutta Leerdam
    Mass start: Irene Schouten
    Team Pursuit : Nederland

    Heren:
    500 m.: Viktor Mushtakov
    1.000 m : Thomas Krol
    Mass start : Joey Mantia
    Team Pursuit : Noorwegen
  18. Sabrina81

    Sabrina81 New Member

    Dames:
    500 m : Erin Jackson
    1.000 m: Jutta Leerdam
    Mass start: Irene Schouten
    Team Pursuit : Nederland

    Heren:
    500 m.: Tingyu Gao
    1.000 m : Thomas Krol
    Mass start : Bart Swings
    Team Pursuit : Noorwegen
  19. AIAIAI

    AIAIAI Active Member

    Dames
    500 m Erin Jackson
    1.000 m Miho Takagi
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Nederland

    Heren

    500 m Laurent Dubreuil
    1.000 m Thomas Krol
    Mass start Bart Swings
    Team Pursuit Nederland
  20. Wolfman

    Wolfman Active Member

    Modbreak SprintMaster: kun je in het vervolg je voorspelling op de juiste manier plaatsen? Dus zo:

    Dames
    500 m Angelina Golikova
    1.000 m Jutta Leerdam
    Mass start Irene Schouten
    Team Pursuit Japan

    Heren

    500 m Artem Arefyev
    1.000 m Kai Verbij
    Mass start Bart Swings
    Team Pursuit Noorwegen
    Laatst bewerkt door een moderator: 11 feb 2022
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina