Voorspellingen NK Allround in Heerenveen (06-07/03)

Discussie in 'Schaatsforum Voorspel Spel (VSS)' gestart door Sjoerd, 27 feb 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sarah

    sarah Active Member

    Dit is de nieuwe en juiste voorspelling !!!!

    Dames:

    500 meter Leenstra
    1500 meter Leenstra
    3000 meter Voorhuis
    5000 meter E. de Vries
    Winnares eindklassement E de Vries

    Heren :

    500 meter Remco Oldenheuvel
    1500 meter Remco Oldenheuvel
    5000 meter Bob de Jong
    10000 meter Bob de Jong
    Winnaar eindklassement Wouter Oldenheuvel
  2. Karien

    Karien New Member

    Dames
    500m: Kroon
    1500m: Voorhuis
    3000m: Voorhuis
    5000m: E. de Vries
    Eindklassement: Voorhuis

    Heren
    500m: R. Olde Heuvel
    1500m: W. Olde Heuvel
    5000m: W. Olde Heuvel
    10000m: de Jong
    Eindklassement: W. Olde Heuvel
  3. Cyclad

    Cyclad New Member

    Dames
    500m: Kroon
    1500m: Voorhuis
    3000m: Nauta
    5000m: Voorhuis
    Eindklassement: Voorhuis

    Heren
    500m: R. Olde Heuvel
    1500m: W. Olde Heuvel
    5000m: de Jong
    10000m: de Jong
    Eindklassement: W. Olde Heuvel
  4. eddy

    eddy Well-Known Member

    Dames:

    500m : Das
    1500m: Voorhuis
    3000m: Voorhuis
    5000m: de Vries
    Eindklassement winnares: Voorhuis

    Heren:

    500m : R. Olde Heuvel
    1500m : W. Olde Heuvel
    5000m : Bob de Jong
    10000 : Bob de Jong
    Eindklassement winnaar: W. Olde Heuvel
  5. SprintMaster

    SprintMaster aangepast Medewerker

    Dames:
    500m : Anice Das
    1500m: Jorien Voorhuis
    3000m: Jorien Voorhuis
    5000m: Yvonne Nauta
    Eindklassement winnares: Jorien Voorhuis

    Heren:
    500m : Remco Olde Heuvel
    1500m : Wouter Olde Heuvel
    5000m : Bob de Jong
    10000 : Bob de Jong
    Eindklassement winnaar: Koen Verwey
  6. TommyVentoux

    TommyVentoux New Member

    Dames:
    500m : Das
    1500m: E. de Vries
    3000m: Voorhuis
    5000m: Voorhuis
    Eindklassement: Voorhuis

    Heren:
    500m : R. Olde Heuvel
    1500m : W. Olde Heuvel
    5000m : de Jong
    10000m : de Jong
    Eindklassement: Verweij
  7. Lisan

    Lisan Well-Known Member Medewerker

    Dames
    500m: Anice Das
    1500m: Elma de Vries
    3000m: Jorien Voorhuis
    5000m: Elma de Vries
    Eindklassement: Jorien Voorhuis

    Heren
    500m: Remco Olde Heuvel
    1500m: Wouter Olde Heuvel
    5000m: Bob de Jong
    10000m: Bob de Jong
    Eindklassement: Wouter Olde Heuvel
  8. Jeroenn

    Jeroenn New Member

    Dames
    500 m Marrit Leenstra
    1500 m Elma de Vries
    3000 m Elma de Vries
    5000 m Jorien Voorhuis
    Winnares eindklassement Elma de Vries

    Heren
    500 m Remco Olde Heuvel
    1500 m Wouter Olde Heuvel
    5000 m Bob de Jong
    10000 m Bob de Jong
    Winnaar eindklassement Wouter Olde Heuvel
  9. Roofie

    Roofie New Member

    Dames
    500m: Anice Das
    1500m: Elma de Vries
    3000m: Jorien Voorhuis
    5000m: Elma de Vries
    Eindklassement: Jorien Voorhuis

    Heren
    500m: Remco Olde Heuvel
    1500m: Remco Olde Heuvel
    5000m: Bob de Jong
    10000m: Bob de Jong
    Eindklassement: Wouter Olde Heuvel
  10. Patrick1974

    Patrick1974 Member

    Dames:

    500: Anice Das
    1500: Jorien Voorhuis
    3000: Jorien Voorhuis
    5000: Elma de Vries
    NK: Jorien Voorhuis

    Heren:

    500: Remco Olde Heuvel
    1500: Wouter Olde Heuvel
    5000: Bob de Jong
    10000: Bob de Jong
    NK: Wouter Olde Heuvel
    Mik
    4e plaats


    Berichten: 219
    Geregistreerd op: vr apr 18, 2008 12:14
    Woonplaats: Groningen
    Priv├ębericht
  11. IKE

    IKE Active Member

    500m: Anice Das
    1500m: Elma de Vries
    3000m: Jorien Voorhuis
    5000m: Elma de Vries
    Eindklassement: Jorien Voorhuis

    Heren
    500m: Remco Olde Heuvel
    1500m: Wouter Olde Heuvel
    5000m: Bob de Jong
    10000m: Bob de Jong
    Eindklassement: Wouter Olde Heuvel
  12. Sabine

    Sabine Well-Known Member

    Dames
    500 m Anice Das
    1500 m Jorien Voorhuis
    3000 m Jorien Voorhuis
    5000 m Jorien Voorhuis
    Winnares eindklassement Jorien Voorhuis

    Heren
    500 m Wouter Olde Heuvel
    1500 m Wouter Olde Heuvel
    5000 m Bob de Jong
    10000 m Bob de Jong
    Winnaar eindklassement Wouter Olde Heuvel
  13. Jippie

    Jippie Well-Known Member

    Dames:
    500m: Ingeborg Kroon
    1500m: Marrit Leenstra
    3000m: Jorien Voorhuis
    5000m: Elma de Vries
    Eindklassement: Jorien Voorhuis

    Heren:
    500m: Remco Olde Heuvel
    1500m: Wouter Olde Heuvel
    5000m: Bob de Jong
    10000m: Bob de Jong
    Eindklassement: Wouter Olde Heuvel
  14. Rick

    Rick Ex-moderator Medewerker

    Vrouwen
    500m: Kroon
    1.500m: Voorhuis
    3.000m: Voorhuis
    5.000m: E. de Vries
    Eindkl.: Voorhuis

    Mannen
    500m: R. Olde Heuvel
    1.500m: W. Olde Heuvel
    5.000m: De Jong
    10.000m: De Jong
    Eindkl.: W. Olde Heuvel
  15. Tim.

    Tim. Member

    Vrouwen
    500m: Kroon
    1.500m: Voorhuis
    3.000m: Voorhuis
    5.000m: E. de Vries
    Eindkl.: Voorhuis

    Mannen
    500m: R. Olde Heuvel
    1.500m: W. Olde Heuvel
    5.000m: De Jong
    10.000m: De Jong
    Eindkl.: W. Olde Heuvel
  16. Reitse

    Reitse Active Member Medewerker

    Dames
    500m: Anice Das
    1500m: Elma de Vries
    3000m: Jorien Voorhuis
    5000m: Elma de Vries
    Eindklassement: Jorien Voorhuis

    Heren
    500m: Remco Olde Heuvel
    1500m: Wouter Olde Heuvel
    5000m: Bob de Jong
    10000m: Bob de Jong
    Eindklassement: Bob de Jong
  17. eddy

    eddy Well-Known Member

    [quoteDames:

    500m : Das
    1500m: Voorhuis
    3000m: Voorhuis
    5000m: de Vries
    Eindklassement winnares: Voorhuis

    Heren:

    500m : R. Olde Heuvel
    1500m : W. Olde Heuvel
    5000m : Bob de Jong
    10000 : Bob de Jong
    Eindklassement winnaar: W. Olde Heuvel][/quote]


    Bij De Vries bedoel ik natuurlijk Elma de Vries


    Nu maar hopen op een spannend kampioenschap
  18. Sporttv

    Sporttv Member

    Dames:

    500 meter Anice Das
    1500 meter Voorhuis
    3000 meter Voorhuis
    5000 meter E. de Vries
    Winnares eindklassement E de Vries

    Heren :

    500 meter Remco Olde Heuvel
    1500 meter Remco Olde Heuvel
    5000 meter Bob de Jong
    10000 meter Bob de Jong
    Winnaar eindklassement Wouter Olde Heuvel
  19. Alex0991

    Alex0991 New Member

  20. eddycorina

    eddycorina Member

    Dames:

    500m Kroon
    1500m Voorhuis
    3000m Voorhuis
    5000m E. de Vries
    Eindwinnares: Voorhuis


    Heren:

    500m :R.Olde Heuvel
    1500m:W. Olde Heuvel
    5000m: Bob de Jong
    10000m: Bob de Jong

    Eindwinnaar: W. Olde Heuvel
Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.

Deel Deze Pagina